Украйна - Русия какво ви е мнението

Като гледам всички предположения за значението на символа Z са ти добри попадения. Мое ги шитнеш като късметчета за коледната питка зимъска. А може би и вместо питка. ;)
 
Ей го, бре. Накрая на видеото се разбира какво стои зад ''Z''


 
Нандибанди, защо е толкова усмъртително тихо? Какво се случва?
 
Нандибанди, защо е толкова усмъртително тихо? Какво се случва?
Две предположения:
1. Нарамили са пушките и са заминали на фронта;
2. Всички (барабар с Ремайнда) са били служители на руското посолство и са ги експулсирали.
 
2. Всички (барабар с Ремайнда) са били служители на руското посолство и са ги експулсирали.
Старо куче си ти, знаеш как да заформиш мелето! Ето (и) затова те харесвам!:)
 
Украинските въоръжени сили не издигнаха знамето на Украйна на островa на Змиите - пуснаха го от хеликоптер

photo_2022-07-05_06-34-48.jpg



☝️Когато много се страхувате, но имате нужда от „преодоляване“ - перемогa, за да скриете загубата на Луганска област.
 
Когато сметката се прави без кръчмаря ! :
 
Когато сметката се прави без кръчмаря ! :
Не те ли е срам такива източници да използваш. Чиста дезинформация, ей сега ще дойде ремйнда с авторитетна информация от клубЗ :D
 
1. Нарамили са пушките и са заминали на фронта
Ежедневните сводки рязко намаляха и фокуса се пренасочи другаде, или се разфокусира към много други места? Може би е това?
Вече си ме наричал ''сабака'', но тогава поне си беше спестил ейджизма. :(
@M.I.6. , майтап си прави Нандито - няма такова нещо, не се цупи така и не си създавай лошо впечатление за мен. Добър човек съм, но понякога не ме разбират... Ако съм казал сабака на Нанди, е било за да олицетворя, че тя е най-сладкото, малко, пухкаво и мило кученце, което е ВЯРНО НА ИСТИНАТА ДО ГРОБ! Защото умът нали знаеш, че може всичко да извърти, но вярата е базисно чувство далеч от умствената поквара. Така че Нанди, въпреки, че е свръхумна, същевременно е запазила това най-ценно базисно чувство и се уповава на него. Затова никога не греши.

p.s.: Страхотна си Нандибанди - човек с главно Ч.
 
Тва ми се губеше от Z-тата, мерси Торбалане. Достоен си за Елитното Алфа Виртуално Ниво (ако дадеш 20 лева).
(Mи те тия са жива Путинска медия Клуб Z-то бе, кво е тва z.)
 

Доц. Лозанов: Дезинформацията внушава, че либералната демокрация е по-лоша от режима на Путин​

1010x570.jpg
 

Доц. Лозанов: Дезинформацията внушава, че либералната демокрация е по-лоша от режима на Путин​

1010x570.jpg
Тва го четох вчера и още осмислям какво е искал да каже авторът. На друго ниво е доц Гого..
 
Тва го четох вчера и още осмислям какво е искал да каже авторът. На друго ниво е доц Гого..
"Антиваксърството като политически феномен вкара една партия в българския парламент. Сега, по време на войната, отново се създаде една дезинформационна среда, в която трябва да излезе, че развитието на либералната демокрация е по-лошо от авторитарния режим на Путин и немалка част започват да се убеждават в това."
И тем подобни. Стар отракан пумяр. (Верно е друго нивото, някъде много ПОД е. В морално, не в матрялно отношение.)
 
1657103858609.png
 
Това да не е писано от AI за ловене на шарани? Името на статията няма нищо общо с това, което се пише в статията, и което се е превело. Я оригиналния сорс да видим.
 
Това да не е писано от AI за ловене на шарани? Името на статията няма нищо общо с това, което се пише в статията, и което се е превело. Я оригиналния сорс да видим.
Към кого е постът ти? За каква статия говориш изобщо?

Па сложи един цитат да се знае, де. :)
 
Към кого е постът ти? За каква статия говориш изобщо?

Па сложи един цитат да се знае, де. :)
Нищо не разбираш от Алфа Елитното Виртуално Ниво коментари, които са насочени Всячески към Всички! (Нищо чудно, че си на тва ниво.)
 
Един по един ги застига либертарианството и свободния пазар...

Пореден случай на убит бизнесмен разследват в Русия.

Тялото на 61-годишният мултимилионер Юрий Воронов е било открито да се носи в басейна му с огнестрелна рана в главата, съобщава Daily Mail.

Той е открит в дома си в предградие на Санкт Петербург, като около басейна са намерени пистолет Grand Power, както няколко гилзи.

Той е седмият богат руски бизнесмен, починал при мистериозни обстоятелства от началото на годината, много от тях с връзки с “Газпром”. Двама от тях са открити в същото предградие на Санкт Петербург.
 

Горе