Украйна - Русия какво ви е мнението

Ще фалира запада... в мокрите сънища само на някои хора.
А бе, че запада няма да фалира, няма, но пък запада запАда У-крайно ;)
 
Нищо не запада, това са глупостите на пропагандата. В ИТ форум що годе сме - бъдещето е в технологиите - кой ще ги замести, или ще направи нещо, някаква революция в технологиите? Виж кои са да кажем 20 неща, които ще променят света и учените се мъчат в тея сфери - и ми кажи реално коя страна ще направи тя тези открития, вместо 'запада'. То вече запада срещу изтока е смешно, щото едните са 1 процент икономика, имал и смисъл изобщо да ги споменаваме?

Това да го махнем от раз икономическата гледна точка - ако да кажем армията и можеше да направи нещо и реално САЩ да са 'васали' на Русия - ама Ходи се бий с това - бях писал преди месец, - човече - те са безбожно напред във военните разработки - имат до 2030 NGAD 6то поколение ( next generation air dominance - това са шесто поколение самолети над това работят ) , като при положение, че още няма какво да се изправи срещу Ф-22 раптор и срещу Ф-35 трите варианта , щото могат да стрелят по самАлЬОти ( J-10-15/20/ СУ-та - и онези единствено ще видят, когато са локнати с ракети да ги стрелят, няма и да ги видят на радарите, а за друго да не говорим... )


Само US NAVY е повече от 9-те следващи държави взети заедно. И скоро с новите суперкариери ще са още 30-40 години напред. Кое, как ще спрат нещо рашките, дето нямат тоалетни? Газта и горивата ли? Това се сменя, гледай само какво ще стане до няколко години като Европа не слушаше като и говореха на европата да няма зависимост от Русия на 100% , щото са опасни нещата, като не слушаха някои, така ще е, ще плачат малко, ама точно немците колко ВСВ са патили - ще се оправят спокойно. Онез източно монголците кво ще правят? Ще пият газ и петрол ли? Щото за 6 месеца си спряха пазарите, блокираха ги всички, и вече ги нямат за държава, заради глупостта дето решиха, че ще правят война в Европа.


Китай в далечното бъдеще най-вероятно ще бъде някакъв противник на САЩ - ама те затова развиват суперкариерите толкова много, скоро няма какво да направят, а и не мисля, че имат желание и смисъл да воюват със САЩ. За заема ако кажеш нещо, колко дългат САЩ - ами виж - за това съм говорил също - те са уникална страна, 85% от сделките са в долари, и те дължат долари, а те контролират същите такива - изобщо не им е проблем дълга, даже обратното :) .
 
Последно редактирано:
Не, не - не си обективен. Тия, че нямало планче, а моментно прецакано състояние, ги говориш само заради бирата, дето ти обещах. Аз нали съм си записал: "Ако масоняците не ни озеленят, чипират и генномодифицират - Графикса да го черпя бири на мач на Локото".
Ти първо си ми дай сребърниците, пък тогава обещавай бири, че кредитния ти рейтинг у форума никав го няма.

Обещавал бил.
 
Нищо не запада, това са глупостите на пропагандата. В ИТ форум що годе сме - бъдещето е в технологиите - кой ще ги замести, или ще направи нещо, някаква революция в технологиите? Виж кои са да кажем 20 неща, които ще променят света и учените се мъчат в тея сфери - и ми кажи реално коя страна ще направи тя тези открития, вместо 'запада'. То вече запада срещу изтока е смешно, щото едните са 1 процент икономика, имал и смисъл изобщо да ги споменаваме?

Това да го махнем от раз икономическата гледна точка - ако да кажем армията и можеше да направи нещо и реално САЩ да са 'васали' на Русия - ама Ходи се бий с това - бях писал преди месец, - човече - те са безбожно напред във военните разработки - имат до 2030 NGAD 6то поколение ( next generation air dominance - това са шесто поколение самолети над това работят ) , като при положение, че още няма какво да се изправи срещу Ф-22 раптор и срещу Ф-35 трите варианта , щото могат да стрелят по самАлЬОти ( J-10-15/20/ СУ-та - и онези единствено ще видят, когато са локнати с ракети да ги стрелят, няма и да ги видят на радарите, а за друго да не говорим... )


Само US NAVY е повече от 9-те следващи държави взети заедно. И скоро с новите суперкариери ще са още 30-40 години напред. Кое, как ще спрат нещо рашките, дето нямат тоалетни? Газта и горивата ли? Това се сменя, гледай само какво ще стане до няколко години като Европа не слушаше като и говореха на европата да няма зависимост от Русия на 100% , щото са опасни нещата, като не слушаха някои, така ще е, ще плачат малко, ама точно немците колко ВСВ са патили - ще се оправят спокойно. Онез източно монголците кво ще правят? Ще пият газ и петрол ли? Щото за 6 месеца си спряха пазарите, блокираха ги всички, и вече ги нямат за държава, заради глупостта дето решиха, че ще правят война в Европа.


Китай в далечното бъдеще най-вероятно ще бъде някакъв противник на САЩ - ама те затова развиват суперкариерите толкова много, скоро няма какво да направят, а и не мисля, че имат желание и смисъл да воюват със САЩ. За заема ако кажеш нещо, колко дългат САЩ - ами виж - за това съм говорил също - те са уникална страна, 85% от сделките са в долари, и те дължат долари, а те контролират същите такива - изобщо не им е проблем дълга, даже обратното :) .
А бе на второ четене и ти имаш право... Запада Европата и съюза. USA, Китай, Русия ще си ги има доста след EU.
 
Европа също ще си я има. Никой няма да се бие с НАТО, а Европа да западне - как ги виждаш нещата? Виж и икономиката и компаниите - след това сравни с Русия и ми кажи какво има Русия, какво няма Европа моля те, и ще видиш, че рашките икономиката им е по-малка от Италия и Испания, и то при положение, че Италия имат продукти и компании, които продават навсякъде, а рашките не могат да направят един проводник - къде ще са в бъдеще според теб? То мястото им е отредено така или иначе - Северна Корея/ Иран - Иран преди ислямизацията виж как са били, виж ги сега :) . Европа няма да се срине, спокойно - това са пропанди на рашките, дето като ги питаш да се обосноват с факти, и не могат да ти кажат нищо, накрая те питат що си бият негрите.
 
Не, не - не си обективен. Тия, че нямало планче, а моментно прецакано състояние, ги говориш само заради бирата, дето ти обещах. Аз нали съм си записал: "Ако масоняците не ни озеленят, чипират и генномодифицират - Графикса да го черпя бири на мач на Локото".
Стига с арменските номера, слагай бирата да се охлажда.
 
Който си е мърша по национални белези и етнос, няма как да се промени. Укрите продават натовско оръжие на руснаците - с отстъпка. Има ли изненадани?

1657271808090.png

Ето и статията в Bulgarian Military, щото знам какво ви е отношението към Поглед инфо. Не че имате основание за недоверие, ама...



И джавелинки шитват с място на продажба Киев

FGM-148-Javelin-is-sold-for-30K-in-the-darknet-with-location-Kyiv-1.jpg
 

@nandibandi това дето си пуснала е TOR / deepweb страница, на някакъв селър без рейтинг, ревюта и поръчки. И аз мога да ти листна атомна бомба, не значи че е истина.
 
Последно редактирано:

@nandibandi това дето си пуснала е TOR / deepweb страница, на някакъв селър без рейтинг, ревюта и поръчки. И аз мога да ти листна атомна бомба, не значи че е истина.
Имаш възражения само по снимката, доколкото разбирам? Ок.

На който му се чете интересно написано и много приятно четиво. Воала:

 
@nandibandi




WASHINGTON: The Defense Department agency responsible for overseeing foreign arms sales would like to have a presence on the ground to monitor the use of US weapons in Ukraine, but when that will happen is still unclear, its deputy director said Thursday.


We do think that over time, we would like to be able to extend our insights with a greater presence on the ground going forward,” Jed Royal, deputy director of the Defense Security Cooperation Agency, told reporters during a roundtable.

Until then, the assurances DSCA officials have received from the Ukrainians are “very robust and satisfactory,” he said.


Поглед.инфо защо няма нищо общо с действителността както винаги? Не мислиш, ли че е срамно да споделяш за N-ти път такива медийки, дето дори 1 минута не отделят да видят кое , какво, защо - а си цепят с пропагандата.

@nandibandi Пък и дори на това, което си дала като снимка как са написали статията - обясняват, че bulgarianmilitary е обяснил някаква схема - каква схема точно са обяснили там? Това е трагично.
 
@nandibandi




WASHINGTON: The Defense Department agency responsible for overseeing foreign arms sales would like to have a presence on the ground to monitor the use of US weapons in Ukraine, but when that will happen is still unclear, its deputy director said Thursday.


We do think that over time, we would like to be able to extend our insights with a greater presence on the ground going forward,” Jed Royal, deputy director of the Defense Security Cooperation Agency, told reporters during a roundtable.

Until then, the assurances DSCA officials have received from the Ukrainians are “very robust and satisfactory,” he said.


Поглед.инфо защо няма нищо общо с действителността както винаги? Не мислиш, ли че е срамно да споделяш за N-ти път такива медийки, дето дори 1 минута не отделят да видят кое , какво, защо - а си цепят с пропагандата.

@nandibandi Пък и дори на това, което си дала като снимка как са написали статията - обясняват, че bulgarianmilitary е обяснил някаква схема - каква схема точно са обяснили там? Това е трагично.
Чакай, чакай... с какво твоя цитат противоречи на изнесеното, а именно, че укрите продават получената военна помощ, което накара янките да поискат да инспектират на място?

Поглед инфо си е супер медия, ако искаш да знаеш. Статиите в сайта са предимно анализи и мнения, а не новини, за да говориш за достоверност.

То, ако говорим за достоверност, казионните (сороски) медии трябва да се затворят незабавно. Евакуацията на азовците в Мариупул????
 
Ми дай пример за нещо отразено по този начин.

Ами противоречи, защото тая агенция не казва това, а казва, че е доволна от докладите дето получава, но е добре да имат повече хора на място. И се казва изрично в бъдеще, а не веднага на момента, щото продали джавелин в дийп уеба.

https://eurocom.bg/new/velislava-dreva-nyama-bitka-za-ukrayna-ima-voyna-sreshchu-rusiya - Ей ти я тая комунистка дърт крокодил - Велислава Дълева, дето и пускаш анализите - тук обяснява на първото изречение, че САЩ водят война с Русия в Украйна, и за предтекст изтъква:

Отговорът е отвратително циничен - заради 17-те трилиона долара, които дължат на останалия свят; заради 500-те милиарда долара стокооборот между Русия и Европа, които искат да отмъкнат за себе си; заради запазването на долара като световна валута, щото откъм Изток се е задал юанът, а страните от БРИКС току-що учредиха своя банка и свой валутен фонд.

Значи първо тая мангуста уж е журналист, а не знае колко е дълга на САЩ и на кого дължат - да види и кой какво дължи на САЩ а не може и да се зачуди защо никой не си взема парите, и заемите се плащат, просто се вземат нови, и това работи откакто САЩ я има, и не само тя оперира по тоя начин. Да обясниш причинно следствената връзка между дълга на САЩ и войната в украйна? Щото САЩ досега са се овътрили сигурно с 50-тина милиарда, и не виждам какво общо има с дълга. Още по-смешен е факта, че САЩ са уникална държава, дълга им е във валутата, която те контролират, явно и това не знае.


заради запазването на долара като световна валута, щото откъм Изток се е задал юанът, а страните от БРИКС току-що учредиха своя банка и свой валутен фонд.
Пак пълни глупости. Долара нищо му няма и няма и да му има в далечно бъдеще. Още повече пък юана да го притеснява, направо съм потресен тоя крокодил какви неща бълва.
 
Последно редактирано:
@nandibandi


Московски общински съветник получи присъда от седем години затвор за използването на думата "война" по отношение на действията на Русия в Украйна.


Алексей Горинов, независим съветник от Красноселския районен съвет в Москва беше осъден по приет малко след началото на войната закон срещу дискредитирането на руската армия и разпространението на новини от недържавни източници. Той е първият, който влиза в затвора по нов закон за "фалшивата информация", като досега съдилищата основно издаваха присъди за глоби.




Голяма демокрация има в мамашата, виждаш ли защо толкова много хора се чудят, каква друга гледна точка, след като страната която защитавате за нея и вярната точка не е възможна. Пък такива неща говореше за Бойко и как медиите били негови, биел на протестите, нямало свобода... В Русия как е?

zx860y484_4367215.jpg

c4b0456f63ba4d749a46a23ebb7dd7c4-c4b0456f63ba4d749a46a23ebb7dd7c4-fdeccacfb08b405b8cff16c855375669-99050.jpg

smartcrop
 
Когато вляза да чета тази тема задължително е с чипс или пуканки. Путинофилите са най-малоумните същества на света. Българския народ се бори за демокрация десетки години, а путинофила полезен идиот си иска велика Русия да си ни мачка. Ясно е, че вървим към неолиберализъм, с което също трябва да се борим. Но кой да се бори за демокрацията, която още не сме видели в България? Побърканите путинофили? Едва ли. СрЪп и чук...
 
Последно редактирано:
Когато вляза да чета тази тема задължително е с чипс или пуканки. Путинофилите са най-малоумните същества на света. Българския народ се бори за демокрация десетки години, а путинофила полезен идиот си иска велика Русия да си ни мачка. Ясно е, че вървим към неолиберализъм, с което също трябва да се борим. Но кой да се бори за демокрацията, която още не сме видели в България? Побърканите путинофили? Едва ли. СрЪп и чук...
Колко си тъп, а не изглеждаше такъв. Странно... Влизаш с лексиката на Ремайнда от началото на темата, което не ти прави услуга.

За каква ''демокрация'' ми говориш, като последните 30 години сме тотални васали на сащ? Как тези, които виждаме правотата на Русия в изкуствено създадения от сащ конфликт с украйна, пречим на въвеждането на демокрацията?

Агънце, мило байново, ти си вече овчица.
 
Колко си тъп, а не изглеждаше такъв. Странно... Влизаш с лексиката на Ремайнда от началото на темата, което не ти прави услуга.

За каква ''демокрация'' ми говориш, като последните 30 години сме тотални васали на сащ? Как тези, които виждаме правотата на Русия в изкуствено създадения от сащ конфликт с украйна, пречим на въвеждането на демокрацията?

Агънце, мило байново, ти си вече овчица.

С тъпотата си пречиш. Тъпа си просто. И аз гласувах за Атака на млади години. Вярвах като теб на стари години във въображаемите спасители. Аз бях млад и зелен. Ти си тъпа. Там е разликата...
 

Горе