Украйна - Русия какво ви е мнението

Така е лафа. Звучи смешно по много причини. :)

ея дни нали пак нещо, кой какво ти казал, и обиждал. EGGraphicsa - даже си споменавала майка му - точно него, дето е душичка в тая тема...
Пак ги бъркаш нещата, пиле шарено. Графикса не съм псувала (доколкото помня). Ако съм, да каже - ще му се извиня публично, а не на вайбър помежду нас си. И аз съм ти се извинила за грубите думи.

Както виждаш, гледам да споря с теб, без да те обиждам. Ся, ''принцеса Веса'' ти отива и не е обидно. То показва специалния ти статус. Даже, ако решиш да си смениш ник-нейма, можеш да го използваш. Подарявам ти го. :)
 
Кво издаваш тука, че си лафим по вайбъра, като знаеш ДЕФА ... пффф. Мисли:eek:


Тука съм си сложил една документалка да гледам, че 5-6 страници съсипахме от темата, в глупости, поне да науча нещо. Ако някой знае документалка на тема electronic warfare - да пуска.

 
Той е някакво пълно хахо, дето живее за форума, тъжна история, но пък забавлява като се налага. Много саднат човек ще да е, добре че е форума, да обели някоя дума , и то каква. Лошото е, че е и глупав, а пък е и конспиратор - нещата стават трагични. Конспираторите попринцип ги тряска комплекса, че знаят нещо специално, спрямо другите 99% от хората например, и приемат на лично нещата, ако и оборваш тезите. Същото при такъв като тоя без друг живот извън форума - това му е на него - да се чувства 'специален', че знае нещо различно, дето 'глупавите' не го знаем , и че е глупав - та не може да си направи самооценка - което му помага в случая. :D

Не е нужно да си психолог, за да разбереш, колко сериозно приема форума, и колко егото му и настроението му зависи от постовете - тъжна история, можеше днеска да го видя и да му обясня някои неща, ама на... Няма да е.
Тва е уникалното (и уникално тъпото) на интернет общуването: всяко дребнолайно може с лекотата на идиот да напише това за теб, въпреки че обратното е вярно.

Форума те заслужава (и те цени явно), ти си лицето.

//Айде, посвети се на целта на живота си: да пишеш пост след пост през 5 минути във форума, палейки се като детенце.
 
Тва е уникалното (и уникално тъпото) на интернет общуването: всяко дребнолайно може с лекотата на идиот да напише това за теб, въпреки че обратното е вярно.

Форума те заслужава (и те цени явно), ти си лицето.

//Айде, посвети се на целта на живота си: да пишеш пост след пост през 5 минути във форума, палейки се като детенце.
Айде де, отиди се виж за по-лесно с Ремайнда.
Ако оцелее, мое и аз да се престраша :D
 
Айде де, отиди се виж за по-лесно с Ремайнда.
Ако оцелее, мое и аз да се престраша :D
Бе ти си страшен отвсякъде. Повече няма да ти шоувам игнорнатото, че да не се плаша.
Айде.
 
Стига с тоя игнор, че ме беше игнорирал и мен онзи ден. Лесно се четат съобщенията на блокираните, не е кой знае каква похвала, и аз като блокна някой като ми писне, след известно време разблокирвам.

Май само СтотеТелеграма ( Лошия ) и Крумов - си стоят, че те са по-зле и от радиоточката, и разлика няма от това да си отворя RT.com и те какво ще кажат.
 
Бе ти си страшен отвсякъде. Повече няма да ти шоувам игнорнатото, че да не се плаша.
Айде.
Шоувай по-добре, щото иначе има да се чудиш що те сърби отзаде :)
 
Кво издаваш тука, че си лафим по вайбъра, като знаеш ДЕФА ... пффф. Мисли
Кво за дефа? Нали ти си му шушнал оня ден, та глупака се изпусна в темата ''дала ти е телефона си?''. Плюс това, аз не крия нищо. Самият факт, че съм ти дала номер е показателен, че не съм в дълбока нелегалност.

Леле. Хубаво съм я игнорнал в такъв случай, нема да мръдне от игнора.
Изваждай ме от игнора. Писали сме няколко пъти - нищо интимно. Целта беше да се увери, че наистина не съм Странникът - не се смейте!!! :D
 
Лъже, като стане ми пише добро утро как си. Пък с дефа не комуникирам. От Вашия отбор само с тебе
 
Лъже, като стане ми пише добро утро как си.
Не може да бъде - наченки на чувство за хумор???!!! Приятно съм изненадана.
 
Пък с дефа не комуникирам.
Да върна ли няколко страници назад и да покажа поста??? Все ми е тая дали сте си гукали с Дефа.
 
Добре, когато се почувстваш готова, ти ще оповестиш нещата.


пс: Върни да видя, че не ми се търси.
 
Да върна ли няколко страници назад и да покажа поста??? Все ми е тая дали сте си гукали с Дефа.
Мале, колко любовни триъгълника са се заформили у форума... някои даже се припокриват частично и човек не може да сглоби картинката.

Сцени на ревност на всеки 3 поста, батко o_O
 
Тая Мутрофанова нали щеше да отваря въпроса пред Кремъл и да си ходят? Ултиматум даваха даже. Що ни товарят още, и се мъчат само без 'персонал' тц тц.

А още по-смешно е , че комуникират с Фейсбуук. - Обявена официално за терористична и вражеска компания от Русия - комедията пълна. Другия път - vkontakte само - да си затриват профилите сами, и да почнат в истинската мрежа да шеърват.


mitrofanova-0.jpg
 
1659097019422.png
 
E Дефа е тъп, понякога трудно му се вижда, контекста, ама тука се вижда контекста - Това е онова видео, дето ти пращах, където се вижда радио и съм ти скрийншотнал, как руснака вика, че само пият и се чувстват унижени, след като САЩ са ги пребили като кучета в Сирия. Руснака вика: "they fucked us very bad", пиели от няколко дни, и се чувствали унижени, че РФ нищо не направила.

Defa може би виждайки сателитен телефон на снимката, решава, че това има нещо общо с теб, и пита за телефон. - И аз не му разбирам контекстите много на него :)


Иначе видеото - с таймстамп , как плачат руснаците след като 'джендърите' са ги обходили стабилно отзад и са се разбягали кой където хване.
 
Последно редактирано:
Възможно ли е да залиташ по евроатлантическите ценности на @ReminD и @етерИум да ревнува бясно от това?
Да не намекваш че нея ревнува повече от мене??
 

Горе