Украйна - Русия какво ви е мнението

Гласуването започна.

 
След бежанците от Украйна - главно жени и деца, сега мазни руски мъже дезертьори идват да ебат жените в България. Нанди, ще им се дадеш ли?
Като я видят на живо и ще избягат обратно с еднопосочен билет.
 
Буча 2 смърди на фалш още по-силно, отколкото първата.

Вадят се някакви масови гробове, хвърлят се обвинения, но не се допускат международни експерти, щото може да земат погрешка да кажат истината.
Шефът на МААЕ каза след посещението си в Запорожие, че ''хора'' стрелят АЕЦ-а - какви хора, кои? Няма конкретика, защото трябва да пазим имиджа на фашистите.

Амнести Интернешънъл има неблагоразумието да каже истината и сега е с отнета от Киев акредитация. Викате войната е между демокрацията и руския тоталитаризъм?

 
Амнести Интернешънъл много отдавна стана ясно че са поредните на хранилка при орките, да се закриват че и без това за толкова години нищо не са направили.
 
Амнести Интернешънъл много отдавна стана ясно че са поредните на хранилка при орките, да се закриват че и без това за толкова години нищо не са направили.
Лавров вчера призова генералния секретар на ООН да покаже доказателствата, че Буча е фалш, които руснаците отдавна са дали на организацията. По темата настъпи странно мълчание и от месеци никой не споменава Буча. Що така??? Заради тоя нагъл фалшификат изключиха Русия от организацията по човешките права към ООН. Тая несправедливост не трябва ли да бъде поправена?

Всички, които казват истината са на руска хранилка. Какво друго да очакваш от ретард, който пише от поредния си профил?
 
Лавров вчера призова генералния секретар на ООН да покаже доказателствата, че Буча е фалш, които руснаците отдавна са дали на организацията. По темата настъпи странно мълчание и от месеци никой не споменава Буча. Що така??? Заради тоя нагъл фалшификат изключиха Русия от организацията по човешките права към ООН. Тая несправедливост не трябва ли да бъде поправена?

Всички, които казват истината са на руска хранилка. Какво друго да очакваш от ретард, който пише от поредния си профил?
Абе не ти ли е неудобно вече бе?!? Цял свят е против твоя Путкин, даже и Пекин днес заявиха остра позиция. Излез от това село, бе, моме! Не можеш на черното бяло да казваш цял живот. Аз ако съм от ЦСКА и играят слабо, ще ги съсипя от критика. Ти си като кон с капаци, честно. Жесток трол!
 
Мобилизацията в Русия заради войната в Украйна вече трудно може да се нарече частична: из цялата страна хора биват призовавани в мобилизационните пунктове, включително без никакъв военен опит и и неотбили военна служба, на възраст над 60 години и многодетни бащи.
Друг видеоклип показва ИТ експерт от най-голямата руска частна банка "Сбербанк", извикан за мобилизация в район на Москва, който никога не е служил.
И още други.

Май май руското правителство излъга, отново?

Russian airlines staff start to receive conscription notices -Kommersant
- Well, guess they don't expect to be busy for at least another generation.
:D
 
Цял свят е против твоя Путкин
Пак лъжеш като с доказателствата за починалите от ковид. Само западът е срещу Русия, Теди. Всички останали държави в различните континенти са на нейна страна.

И аз съм от ЦСКА - зле са... тцъ,тцъ, тцъ - да паднат от говедата. Срам! :)

п.с. Това от днес в ООН. Гутиереш изглежда щастлив, все едно се снима с Бионсе

308484569_464384692396116_6173202272796331651_n.jpg
 
99% от поддръжниците на Украйна по света и в България имат нужда от инструкциите на тази кутия, останалите го правят от личен или финансов интерес.1663946402569.jpg
 
Европа трепери... когато отидеш на война с Винтовката на дядо ти...

Жалко за тези момчета, ще се пращат като пушчено месо заради един фанатик.

kgB3urY.png
Предната свидна жертва на пропагандата. Всъщност това е едно от най-страшните и ефективни оръжия в подходящи ръце.
 
Разбира се ме е яд как в момента европа плаща цената на това, а САЩ си продават изтребители и валутата им стана по-скъпа от еврото...дори понякога си мисля, че Русия и САЩ са се наговорили да ракажат играта на Европа....затова место да се карате едните срещу другите, ще Ви кажа, че Нито САЩ нито РУСИЯ се интересува от България.
Погледнато чисто фактически, то това е така.. сащ си купува петрол от русия, русия изстрелва американци в космоса все едно няма война в украйна, а и двете държави са нагоре като финанси, само европа страда и то заради американские протежета дето са на власт.
И ще го повторя за пореден път, в Русия и в Украй не управляват етнически руснаци или украинци, а едни с рязани пишки... на които не им дреме колко от народите ще измрат
 
Погледнато чисто фактически, то това е така.. сащ си купува петрол от русия, русия изстрелва американци в космоса все едно няма война в украйна, а и двете държави са нагоре като финанси, само европа страда и то заради американские протежета дето са на власт.
И ще го повторя за пореден път, в Русия и в Украй не управляват етнически руснаци или украинци, а едни с рязани пишки... на които не им дреме колко от народите ще измрат
Домъчня ми за @етерИум

1663948307251.png
 
Последно редактирано:
Етериума пръв каза, че всичко е нагласено, аз имах такива мисли, но изчаках да видя какво ще се случи и фактите потвърждават идеята
 
99% от поддръжниците на Украйна по света и в България имат нужда от инструкциите на тази кутия, останалите го правят от личен или финансов интерес.Виж файлът 25819
ти затова отиде да прислужваш в гнилия запад :D
 
ти затова отиде да прислужваш в гнилия запад :D
Тази част от гнилия запад е доста комунстическа като тип управление( страх от закона, чинно изпълнявавне на държавните заповеди и т.н), а и не е в ЕС. Точно заради ЕС не съм си в България. Махнем ли се от тази диктатура се прибирам с първия полет.
 

Горе