Украйна - Русия какво ви е мнението

Ето изтекла снимка от операцията по саботажа на тръбите...

FdrO9qQXgAI9mw8
 
Ами ето де, сама си отговаряш. За да не им се налагат подобни игрички с "развалени турбини", "технически проблеми" и тн. директно си думнаха така или иначе спрените тръби и сега хем няма да ги съдят, че не си изпълняват договора, хем Германия остава без газ. Това ти обяснявам от 5 поста ама като всеки път, трябва да ти се обяснява по 100 пъти, че да вденеш. За сега всичко са хипотези, така че няма нужда да се плюнчиш.
Колкото и да те уважавам затова, че си спестяваш лични нападки, не мога да не констатирам, че си много наивен и логиката малко ти куца.

Сам казваш, че Русия го закъсва финансово заради спрените доставки, а в същото време твърдиш, че тя сама саботира продажбите. Логика търсим ли???

Също така твърдиш, че руснаците са навлезли в териториалните води на Дания и Норвегия, където е констатирана аварията. Може и да е възможно, но при сегашната остра политическа ситуация - може би не.

В заключение на думите ти: само няколко дни след като в Германия започнаха протести с настояване за пускане на СП-2 се появява техническа невъзможност това да се случи. Байдън казва ''ще го спрем'', като сащ е против построяването му от самото начало, а Путин губи пари, значи Путин има интерес тръбата да бъде повредена. What the fuck?

Поляка, дето благодари на сащ за саботажа трябва да се регне в темата и да се информира как стоят реално нещата.
 
Ето изтекла снимка от операцията по саботажа на тръбите...

FdrO9qQXgAI9mw8
Знаех си, че лично се е гмурнал и е продупчил тръбите, мръсника му с мръсник.
 
Колкото и да те уважавам затова, че си спестяваш лични нападки, не мога да не констатирам, че си много наивен и логиката малко ти куца.

Сам казваш, че Русия го закъсва финансово заради спрените доставки, а в същото време твърдиш, че тя сама саботира продажбите. Логика търсим ли???

Също така твърдиш, че руснаците са навлезли в териториалните води на Дания и Норвегия, където е констатирана аварията. Може и да е възможно, но при сегашната остра политическа ситуация - може би не.

В заключение на думите ти: само няколко дни след като в Германия започнаха протести с настояване за пускане на СП-2 се появява техническа невъзможност това да се случи. Байдън казва ''ще го спрем'', като сащ е против построяването му от самото начало, а Путин губи пари, значи Путин има интерес тръбата да бъде повредена. What the fuck?

Поляка, дето благодари на сащ за саботажа трябва да се регне в темата и да се информира как стоят реално нещата.
Както казах всичко е хипотези, има доводи и за двете страни. Ето ти тема за размисъл - повредена е само едната тръба на СП2... айде сега обмисли новата теза.
 
Ето ти тема за размисъл - повредена е само едната тръба на СП2
Аз чух, че и двата северни потока са саботирани, но да не издребняваме.

Започвам да размишлявам и се досещам как е направено. Путлер е чел правилните книги:

309281005_5415699715173933_1044263390580223068_n.jpg
 
Аз чух, че и двата северни потока са саботирани, но да не издребняваме.
И двата са саботирани но СП2 не изцяло, тоест появява се нова хипотеза - натиск санкциите да се облекчат, Nord Stream да има достъп до финансите си и да поправи щетите (когато изтича газ в морето, натиска е съвсем друг), така може да се лансира пускането на СП2.

Само ден преди експлозиите по "Северен поток" норвежките власти засякоха неидентифициран дрон около техни газови и петролни платформи. През юли пък британските военноморски сили съобщиха изненадващо, че са засякли руски подводници около бреговете на Норвегия.
 
Последно редактирано:
И двата са саботирани но СП2 не изцяло, тоест появява се нова хипотеза - натиск санкциите да се облекчат, Nord Stream да има достъп до финансите си и да поправи щетите (когато изтича газ в морето, натиска е съвсем друг), така може да се лансира пускането на СП2.
А измисли ли го как са навлезли в териториалните води на Дания и Норвегия?

Промъкна се и друга версия, но доколко можем да ѝ вярваме?

 
А измисли ли го как са навлезли в териториалните води на Дания и Норвегия?
През юли пък британските военноморски сили съобщиха изненадващо, че са засякли руски подводници около бреговете на Норвегия.
 
Не, толкова детайлна статистика няма, но някой пишат само тук от много време насам. :)

Според мен можеш да бръкнеш в базата и да изкараш статистиката. Друга опция е някой да скрейпне темата. :)

П.С. - аз също съм "за" такива теми да не им е мястото във форума. Но така или иначе за мен няма голямо значение, защото ще си прехвърлям рантовете в Twitter.
 
  • Like
Реакции: Sky
аз също съм "за" такива теми да не им е мястото във форума
Правилно, правилно - подкрепям. Войната няма нищо общо с нас, не се отразява на бизнеса по никакъв начин - не и на местните предприемачи. Това е нещо, което не си заслужава да се обсъжда, защото се случва върху пръстените на Сатурн, а ние сме над нещата.

Специален поздрав за теб:

307863793_461893195965606_8415433929724726989_n.jpg
 
Правилно, правилно - подкрепям. Войната няма нищо общо с нас, не се отразява на бизнеса по никакъв начин - не и на местните предприемачи. Това е нещо, което не си заслужава да се обсъжда, защото се случва върху пръстените на Сатурн, а ние сме над нещата.

Специален поздрав за теб:

307863793_461893195965606_8415433929724726989_n.jpg

На местните предприемачи със сигурност ще се отрази войната. НО вие русофилите сте изтрещели тотално. По цял ден псувни, 44 млн. Украйна са кенеф, който се бие в името на САЩ и много други глупости. Остави голямата политика на световните сили, при която си имаш мнение подкрепящо Русия, но да заклеймяваш цял един народ като кенеф е смешно. Ако ни нападнат Русия, САЩ или Тимбакту повярвай ми ще забравиш политиката и към кой имаш пристрастия, защото всеки от освободителите потенциално може да ти пусне едно патронче в главата дори да си му фен и да се "подмокряш", че те освобождават. Украинския народ се бори за оцеляване. Деградация и излишна омраза... Стар пост, но си общувам с тази жена, която е ди джей

https://m.facebook.com/story.php?st...FPTk31NkCAXczkQ9l&id=100063349683181&sfnsn=mo

Сигурно заслужава да умре, защото е от държавата "кенеф". Като тя е само 1 от 44 млн. други като нея.
 
Последно редактирано:
Според мен можеш да бръкнеш в базата и да изкараш статистиката. Друга опция е някой да скрейпне темата. :)

П.С. - аз също съм "за" такива теми да не им е мястото във форума. Но така или иначе за мен няма голямо значение, защото ще си прехвърлям рантовете в Twitter.
Според мен е пълно губене на време. :) Не знам каква точно е идеята, но мисля, че е далеч от нещо много креативно. :)
 
Според мен е пълно губене на време. :) Не знам каква точно е идеята, но мисля, че е далеч от нещо много креативно. :)

По-добре не се занимавай. В тази тема понякога разсъждават като 16 годишни. Псуват се, обиждат се и после рев на админа и репорти. От стила на "другарко, а пък Иванчо ми взе играчката". За 700 страници три пъти им казвам да не се вземат на сериозно, но...
 
Малко обща статистика:
Blinky48
coolice8
споменаване Украйна2591
споменаване русия3159
Общо писали в темата85

Потребители и броя коментари в темата:
 
Нямам претенции за точност, утре ако остане време ще чекна резултата и ако нужда ще коригирам.
 
Нямам претенции за точност, утре ако остане време ще чекна резултата и ако нужда ще коригирам.
Няма нужда, предварително се знаеше, че съм на върха на класацията. Питащият, ако ще дава награда, да пише на лично да му дам адрес. :)
 
Според мен е пълно губене на време. :) Не знам каква точно е идеята, но мисля, че е далеч от нещо много креативно. :)

Кой говори за нещо креативно? Моята идея винаги е била да разпространявам това, което знам, защото съм стигнал до извода, че на много хора им липсват елементарни знания що се отнася финанси.

Общо, не само в България.

Също ако там има постове като тези на @nandibandi поне някой реагира и такива акаунти биват наказвани. Казвам го, защото тя не един път се е изразявала по ужасно грозен начин.
В Twitter съм репортвал за ковид и сега за ситуацията в Украйна - трябва да ти кажа, че реагират адекватно.

Няма как всичко да е позволено и всеки да прави каквото си иска. Става малко банално. Дори акаунта на Тръмп беше съспенднат.

Аз съм на игнорирал доста хора тук, но пак се вижда, че някой е писал вътре. :)

П.С - статистиката не е загуба на време.
 
Кой говори за нещо креативно? Моята идея винаги е била да разпространявам това, което знам, защото съм стигнал до извода, че на много хора им липсват елементарни знания що се отнася финанси.
Скай вече предостави. Сега въпроса е За какво е? :D
 
постове като тези на @nandibandi поне някой реагира и такива акаунти биват наказвани. Казвам го, защото тя не един път се е изразявала по ужасно грозен начин.
Кога го прави? Срещу кого е насочено? Виждаш ли поста, на който отговарям, или ей така, просто си се дразниш?

Омръзна ми да се обяснявам за грозния език, но айде пак - персонално за теб: Това е единственият начин за справяне с местните тролове. Не ми е любимият метод, но само той работи. :)
 

Горе