Украйна - Русия какво ви е мнението

Куба, Венецуела - там най-много са колонизирали САЩ ахахахахахахаха.
Къде съм казала ''колониизрали", бе? Ти не можеш да четеш, а и по навик ЛЪЖЕШ. Казала съм ''донесли са демокрация'' - в конкретния случай чрез санкции. Намеса в политиката на суверенна държава.

А и одеве пропуснах Афганистан.

п.с. Ретарда и фасфууда свалят драстично нивото на общуване в темата. Грубо, просташко поведение към всеки инакомислещ. Това освен липса на всякакви аргументи показва и много ниско ниво на възпитание. В кое гето сте расли и при какви изпадняци? Баси говедата...
 
Ретарда и фасфууда свалят драстично нивото на общуване в темата. Грубо, просташко поведение към всеки инакомислещ. Това освен липса на всякакви аргументи показва и много ниско ниво на възпитание. В кое гето сте расли и при какви изпадняци? Баси говедата...

Ей затова не взимам дейно участие в темата. То няма смисъл просто. Да споря с някакви промити мозъци, да си губя времето, наистина едоста тъпо. То ковид сектантите бяха по интересни, спорихме, всеки със своите аргументи, чат пат имаше някакви признаци на мисловна дейност. Разбира се с някои изключения, няма да казвам кои :D. Тук обаче положението е потрес. Те са една и съща школа де, ама не може да се спори с чак толкова превъзбудени неадекватници....
 
Ей затова не взимам дейно участие в темата. То няма смисъл просто. Да споря с някакви промити мозъци, да си губя времето, наистина едоста тъпо. То ковид сектантите бяха по интересни, спорихме, всеки със своите аргументи, чат пат имаше някакви признаци на мисловна дейност. Разбира се с някои изключения, няма да казвам кои :D. Тук обаче положението е потрес. Те са една и съща школа де, ама не може да се спори с чак толкова превъзбудени неадекватници....
Да, ама само ти го казваш и то чак сега. Другите мълчат като мишки и това позволява на дебилите да безчинстват по най-просташкия начин. Не искам да се застъпват за мен, хеле пък щото съм жена, но поне веднъж се обади, бе мама му стара. Тука сме във виртуално пространство, никой няма да те набие.

Заради това малодушие, простаците ще задават дневния ред на живота ни.
 
Къде съм казала ''колониизрали", бе? Ти не можеш да четеш, а и по навик ЛЪЖЕШ. Казала съм ''донесли са демокрация'' - в конкретния случай чрез санкции. Намеса в политиката на суверенна държава.

А и одеве пропуснах Афганистан.

п.с. Ретарда и фасфууда свалят драстично нивото на общуване в темата. Грубо, просташко поведение към всеки инакомислещ. Това освен липса на всякакви аргументи показва и много ниско ниво на възпитание. В кое гето сте расли и при какви изпадняци? Баси говедата...

Инакомислеща - искаш да кажеш - пропагандистка на руска дезинформация? Ще ни разплачеш. А и не може да се мерим с картите таро и нумерологията.

Заради това малодушие, простаците ще задават дневния ред на живота ни.
Има живот и извън форума, може да опиташ някой ден - вместо да цивриш, може и да не четеш, а още повече и да не пишеш глупости. :hankey:

9568eddcfbf292af5d3151f9ce6edc0d.png
 

Божанков защити тезата, че това решение ще постави България на пътя на цивилизационния избор.


"Не отдавана Русия ни обяви за неприятелска страна и то когато бяхме твърде приятелски настроени - нито оръжия пращахме, нито участвахме в конфликта и все пак Русия ни обяви за неприятелска страна", заяви Божанков.

Няма нищо общи с историческата благодарност и нашето уважениe към руската култура с действителността днес и факта, че Русия е агресор и нападна Украйна и че целия цивилизован свят зае тази позиция. Тук делението на цивилизован и нецивилизован свят е истинско. От едната страна е Русия, Северна Корея, Сирия, Белраус, само диктаторски режими, от другата - модерния свободен свят.

По думите му рано или късно тази война ще свърши и ще бъде твърде лицемерно България да иска да е част от програмите за възстановяване и развитие, да е част от солидарността тогава, когато се получават пари. Посочи, че такъв дебат се води само в България
и добави, че объркването сред българските граждани се дължи и на реториката на президента Радев, който още в началото на войната заяви, че е очевидно, че Русия ще спечели войната.
 
Последно редактирано:
Инакомислеща - искаш да кажеш - пропагандистка на руска дезинформация? Ще ни разплачеш. А и не може да се мерим с картите таро и нумерологията.


Има живот и извън форума, може да опиташ някой ден - вместо да цивриш, може и да не четеш, а още повече и да не пишеш глупости. :hankey:

9568eddcfbf292af5d3151f9ce6edc0d.png
Тъп ли си? Пльоснал си поста, с който оправдаваш импулса ми да те напсувам и очакваш аз да съм виновната. Когато имаме щастието да те няма повече време, никой никого не псува. Ти си лайното, което сваля нивото на дебата.

И друго, което те затвърждава като смешката на форума: сложил ме в игнора, ама чете всеки мой пост. Имаш спешна нужда от психиатър.
 
1670605589452.png
 
Да, ама само ти го казваш и то чак сега. Другите мълчат като мишки и това позволява на дебилите да безчинстват по най-просташкия начин. Не искам да се застъпват за мен, хеле пък щото съм жена, но поне веднъж се обади, бе мама му стара. Тука сме във виртуално пространство, никой няма да те набие.

Заради това малодушие, простаците ще задават дневния ред на живота ни.
 
На това му се вика размяна Кон за кокошка!!!
Размениха един от най-известните търговци на оръжие, по чийто живот е направен филм за една лезби тревоманка, но в крайна сметка на либералните това им е изборната маса - черни наркомани и обратни
 
На това му се вика размяна Кон за кокошка!!!
Размениха един от най-известните търговци на оръжие, по чийто живот е направен филм за една лезби тревоманка, но в крайна сметка на либералните това им е изборната маса - черни наркомани и обратни
Да

Зачудих се от видеото на Чарли, и що за обвинение и присъда - had a legal prescription in the U.S. to treat chronic pain. You know, despite all of this, the judge gave her a very-close-to-the-maximum sentence, nine years.

A prosecutor claimed that Brittney smuggled less than a gram of cannabis oil in her luggage.


:D
 
Да, ама само ти го казваш и то чак сега. Другите мълчат като мишки и това позволява на дебилите да безчинстват по най-просташкия начин. Не искам да се застъпват за мен, хеле пък щото съм жена, но поне веднъж се обади, бе мама му стара. Тука сме във виртуално пространство, никой няма да те набие.

Заради това малодушие, простаците ще задават дневния ред на живота ни.

Не е чак сега, казвах и в началото на темата и в средата. С либерал комунистическата гняс не може да се спори нормално. Одъртях ли какво, не знам, ама нямам сили да се бия с дебили вече.... На това като сложиш и кови идиотията, то години бой с олигофрени стана и не ми се вижда края...
 
Така е - България нападна Русия - чрез Украйна, и дефакто НАТО прави руснаците на тюрлю-гювеч? :D Поне е прав, че Украйна се готвеше за война, след първата такава 2014, на която никой не обърна внимание.

Смешното е, че ЦРУ знаеха есента още за евентуалното нападение, дори си позволиха да разсекретят разни документи руски, което е прецедент, защото по спомен дори МИ6 не им се вярваше много много, че е вероятно това - поне към есента. И пак доста точно - казаха датата на нападението - с няколко дни разлика.

Руснаците хитро го играеха, за да не може да се снабдява както трябва Украйна - "ние няма да нападаме никой, само си правим учения" - ако САЩ почнат да стоварват оръжие в Украйна - "те са агресорите". Но пък за сметка на това всички помагат след атаката на блатните 24-ти.


Иначе Боянката е велик АНАЛизатор , така де - пропагандист - малко да се посмеем


„Русия няма да окупира Украйна, няма да останат руски войски на територията на страната“, коментира политологът Боян Чуков.

По думите му целта е да се смени властта в Украйна и тя вече да не е враждебно настроена към Русия.

„За всички експерти беше ясно, че тази операция ще се случи. През последните дни имаше толкова много косвени признаци“, каза още Чуков пред Би Ти Ви.

„Има пълна деморализация на украинската армия. Путин неслучайно се обърна и каза в името на вашите деди „не защитавайте една нацистка власт“, каза Чуков.

Той прогнозира, че за 72 часа ще бъде прекъснато електроснабдяването на цяла Украйна.




Стига толкоз
 
Последно редактирано:

https://bnr.bg/horizont/post/101604742/putin-prashta-voiski-da-poddarjat-mira-v-doneck-i-lugans

Къде започна, къде свърши...
 
На това му се вика размяна Кон за кокошка!!!
Размениха един от най-известните търговци на оръжие, по чийто живот е направен филм за една лезби тревоманка, но в крайна сметка на либералните това им е изборната маса - черни наркомани и обратни
Може би за него щеше да е по-добре да си беше стоял в Щатите.
Напоследък някакъв странен вятър е задухал из Русия. Та ако се сети, че докато го е нямало, прозорците му са станали за чистене и вземе да се качи да ги измие, може да го четем и него в новините как го е издухало от някой висок етаж.


FNx2dMLXoAAYY-b.jpeg
 
Може би за него щеше да е по-добре да си беше стоял в Щатите.
Напоследък някакъв странен вятър е задухал из Русия. Та ако се сети, че докато го е нямало, прозорците му са станали за чистене и вземе да се качи да ги измие, може да го четем и него в новините как го е издухало от някой висок етаж.


Виж файлът 26875

Ти пък къФ трол си не е истина. Едно мнение нямаш в тема различна от тази...
 
Ти пък къФ трол си не е истина. Едно мнение нямаш в тема различна от тази...
Ебахти гадните тролове СТЕ ВСИЧКИ ТУКА ВЕЕ. Само идвате да се драчите с другите по политически теми и не правите никакъв бизнес, ИЗРОДИ!

1670660242099.png

пс: Да направя ли такъв скрийншот на твоята любимка - оная пияната мастия от Лакатник? 3000+ мнения само за Ковид и войната?

ЕДИТ:

Контра виж какво ми попадна за Бахмут, може да ти е интересно:
 
Последно редактирано:

Горе