Украйна - Русия какво ви е мнението

Докато путинофилите си разказват вицове (то друго не им остана), Енгелс беше ударена за трети път.

Sky беше прав де, никой няма да се опита да отговори.

Някакво мнение за тази идея ?
Слабо. Първо, че те до 2030та още ще строят инфраструктура и ще се възстановяват, второ че за всичко изброено е нужно компютърно-грамотно общество с достъп до интернет за всички - а това частично го имат само западните държави. Единствения вариант нещо подобно да се случи е в някакво малко общество, тип Сингапур.
 
Чакаме опровержение с тил крумов - едно изречение тъпотии, ала нандиманли линк към рандом платена чебурашка във фейсбук (ако не се справи и скрийншот става) или бяро - да те покани на 1:1 нали тренира карате и джуиджицу :D

Опитваш се някакъв сарказъм ли да вкарваш? Ми... доста неуспешно, това карате не знам къде го буташ, никога не съм го споменавал, нищо общо нямам. И да, предпочитам да мога да ти откъсна ръцете, с едната да те пребия, а другата да ти завра в задника. Толкова е просто.... Ти като искаш иронизирай. Между другото, 1:1 с тюфлеци като вас, тукашните либерал-комунисти, няма да е много честно .:p Може би с вързани ръце и крака и всичките 3-4-ма :1, да има поне някаква минимална интрига :)

За протокола да кажа, че много обичате да лъжете, ти включително. Никога никого не съм канил да бия, канил съм един двама на кафе, никой не дойде. Канил съм и на ракия, пак никой не дойде.... Що изобщо вкарваш неща от други теми тук?
 
А, ако гледаш другите олигофрени у фейса и у ass-a ще видиш как някои бранят със зъби нокти една пагубна за българите доктрина.



Айде още един милениъл, който си мисли, че нововъведенията са наистина за наше добро.

Убаво, няма да носиш хартии по гишета, но и няма да имаш правата на свободен човек. Дано и у вас, ама у нас не го искаме това. Капиш??? :)
То и преди с телефона те следяха. Махайте ги тия телефони. Ама ся цял ден у предприемача и айфоно у джобо
 
Опитваш се някакъв сарказъм ли да вкарваш? Ми... доста неуспешно, това карате не знам къде го буташ, никога не съм го споменавал, нищо общо нямам. И да, предпочитам да мога да ти откъсна ръцете, с едната да те пребия, а другата да ти завра в задника. Толкова е просто.... Ти като искаш иронизирай. Между другото, 1:1 с тюфлеци като вас, тукашните либерал-комунисти, няма да е много честно .:p Може би с вързани ръце и крака и всичките 3-4-ма :1, да има поне някаква минимална интрига :)

За протокола да кажа, че много обичате да лъжете, ти включително. Никога никого не съм канил да бия, канил съм един двама на кафе, никой не дойде. Канил съм и на ракия, пак никой не дойде.... Що изобщо вкарваш неща от други теми тук?
Покани мен на ракия, аз не отказвам :D :D
 
Покани мен на ракия, аз не отказвам :D :D

Поканен си! Когато минаваш през Варна, пишеш да ти пратя телефон и работим. Ако не е в нас, на кръчма. Стига да не е през седмицата, че ми се разбърква целия график :) Абе и през седмицата да е, по леко на бири, пак става.... :) Това с бирите всъщност е капан, много пъти съм излизал с приятели за по едно малко.... и си еба майката ..... :)
 
Докато путинофилите си разказват вицове (то друго не им остана), Енгелс беше ударена за трети път.

Sky беше прав де, никой няма да се опита да отговори.

Може ли аз ?

Да не се окаже, че съобщението за толкова разрушения, е като за свършилите ракети.

photo_2022-12-27_12-04-00.jpg

Повече от 24 часа чакаме сателитните снимки, ако имаше толкова разрушения нямаше да ги чакаме толкова.
 
То и преди с телефона те следяха. Махайте ги тия телефони. Ама ся цял ден у предприемача и айфоно у джобо
Нямаш оправдание да си толкова невеж, при цялата наготово сервирана информация в темата за грипа. Тук изобщо не говорим за следене, а за тотално подчинение чрез изцяло цифрово разплащане. CBDC Anybody???
 
xxl.jpg
 
Вчера Северна Корея е мушнала 5 дрона през 10 батальона с Патриоти разположени на границата между Северна и Южна Корея.

A Patriot Missile Battalion consists of four or five Patriot Missile Batteries.

Единия е проникнал чак до Сеул.

Твърди се, че след провала на Патриотите, в опит да ги прихване Южна Корея е извършила над 100 полета и е загубила един самолет. Призрака на Сеул явно е прихванал дрона от прекалено от близо.

 
Вчера Северна Корея е мушнала 5 дрона през 10 батальона с Патриоти разположени на границата между Северна и Южна Корея.

A Patriot Missile Battalion consists of four or five Patriot Missile Batteries.

Единия е проникнал чак до Сеул.

Твърди се, че след провала на Патриотите, в опит да ги прихване Южна Корея е извършила над 100 полета и е загубила един самолет. Призрака на Сеул явно е прихванал дрона от прекалено от близо.

Източник?
И патриота е стратегическо съоръжение, не тактическо, както С400 - служби за отбрана на стратегически обекти, а не може да защитиш цялата си граница.
От това дето виждам, имат PAC-2 варианта и са решили да вземат и да обновяват до PAC-3 южно корейците.
 
Поредният, който отива да помага на уйня и се връща тотално разочарован от тая гняс - основателят на "Моцарт Груп" Андрю Милбърн.

„Украйна е корумпирано, прецакано общество, управлявано от „прецакани хора“. Украински войници „убиват войннопленници, които са се предали“, извършват „зверства“, заяви Милбърн в интервю за американския подкаст The Team House.

Това е статията, която покемоните ще нарекат ''фейк":


А това е самото интервю:


Корекция: не е разочарован, просто признава за военните престъпления на фашистите, въпросният наемник. За него зверствата явно не са проблем..

Но пък признава колко са зле нещата в украинската армия относно навременни доставки на оръжие и командване.
 
Последно редактирано:
Източник?
И патриота е стратегическо съоръжение, не тактическо, както С400 - служби за отбрана на стратегически обекти, а не може да защитиш цялата си граница.
От това дето виждам, имат PAC-2 варианта и са решили да вземат и да обновяват до PAC-3 южно корейците.

Източника е южно корейската телевизия с кадрите от единствения паднал дрон в телеграм видеото


BBC


MSN
 
Източника е южно корейската телвеизия с кадрите от единствения паднал дрон.

Хахаха, е такъв дрон няма как патриота да го засече - сериозна работа... Хехехехе.
Трябва да си много здравомислещ ако мислиш, че една ракета на патриота си струва цената и усилията за да се свали това хвърчило.

_128126502_gettyimages-481980495.jpg.webp
 
Хахаха, е такъв дрон няма как патриота да го засече - сериозна работа... Хехехехе.
Трябва да си много здравомислещ ако мислиш, че една ракета на патриота си струва цената и усилията за да се свали това хвърчило.

_128126502_gettyimages-481980495.jpg.webp

Ако знаеш колко е голяма най-малката атомна бомба в света - 120 мм снаряд 2 килотона от времето на СССР - нямаше да си мислиш така.

По-скоро проблема е бил с отражателната повърхност на хвърчилото и липсата на достатъчно горещи изгорели газове за ПВО с топлинно насочване.

Защо не показа хвърчилото от другата снимка. Пусковата установка е клонинг на смешен ЗИЛ, но дрона изглежда добре.


AA15Hvsq.jpg
 
СУПЕР е!
Явно навлизат в 60-те години, такива и СССР-то имаше 50-60те години


Earlier this month, the North claimed to have performed major tests needed to help it develop its first spy satellite, which could be used to monitor South Korea. It released an aerial photo of Seoul, which it said had been taken during the test.

МОЖЕ и сателит скоро да си имат! Сериозна работа. Южнокорейците са шах мат.
 
Последно редактирано:
Хахаха, е такъв дрон няма как патриота да го засече - сериозна работа... Хехехехе.
Трябва да си много здравомислещ ако мислиш, че една ракета на патриота си струва цената и усилията за да се свали това хвърчило.

_128126502_gettyimages-481980495.jpg.webp
North Korean drones have crossed the border before

Тая снимка май е илюстративна. Но като цяло добре са спрааш.
 

Горе