Украйна - Русия какво ви е мнението

Война официално не е обявявана, доколкото знам.
От никой от участниците.

Просто си се трепят там неофициално.
 
За какво заяждане изобщо става въпрос? Пишеш така, че все едно Украйна са загубили войната, което според мен в момента не е факт. Друг отговор на тази невярна информация ли очакваше? Ако се научите да пишете с факти, ще е възможна и по-стойностна дискусия. Аз лично нямам нито един коментар, в който съм твърдял, че Украйна ще спечели. Коментирал съм какво се случва в настоящия момент. Врачките, които слагат коня пред каруцата са други.

* А въпросните врачки харесаха коментара ти.
Виж, човек. Държава България вече не съществува. Може и да е за добро като гледам.
 
 
Вие с нандито нещо ме съмнявате. Има смяна на флуиди, усещам. ;)

Ходи пръскай щастие и любов в някой гей бар.

Ако трябва да си призная съм леко объркан. То смяна няма как да има, по-скоро би могло да е обмяна. Това, което наистина ме обърква, е че не знам сега, след тези твои твърдения, той гей ли е или не?
Имаш ли някаква по-конкретна информация или само надежди и очаквания ?

Просто ми се иска, нашите "умни глави" които си ги избираме, да мислят повече за българския интерес, а не за руския или за западния, на кратко това е!
Нашите "умни глави", които са поставени там за избиране, нямат нищо общо с българския интерес! И обратно, "глави", които мислят за българския интерес, не стигат и не биват допускани до там, за да позволят на някой да ги избира . Дано това е ясно на повече хора.
 
Ако трябва да си призная съм леко объркан. То смяна няма как да има, по-скоро би могло да е обмяна. Това, което наистина ме обърква, е че не знам сега, след тези твои твърдения, той гей ли е или не?
Имаш ли някаква по-конкретна информация или само надежди и очаквания ?
Това, че е гей какво пречи нандито да го оглозга. Поне знам кой ще го игра мъжа с бухалката.
 
То смяна няма как да има
Е, как да няма? Двигателното масло се води флуид и се сменя, нали? С тоя конкретен юзър никога не знаеш какво има предвид, щото телефона пише от негово име.
 
Това, че е гей какво пречи нандито да го оглозга. Поне знам кой ще го игра мъжа с бухалката.
Падаш на нивото на ретарда.
 
Кога в очите ти съм бил на по-високо?
На по-високо едва ли, по-скоро на друго ниво - не толкова просташко.
Да, знам, и аз изпростявам понякога, ама не беше ли ти един от най-възмутените от моментните затъмнения на съзнанието ми?

Все тая кой го е казал, трябва да си го припомняме ежедневно. :)

just-because-i-disagree-with-you-does-not-mean-that-66160221.png
 
Това, че е гей какво пречи нандито да го оглозга. Поне знам кой ще го игра мъжа с бухалката.
Ти па поне добре боравиш с думите (аутокоректа сигур помага...) - нема такиви бисери като твойте (чак завиждам малко).
 
Последно редактирано:
Е, как да няма? Двигателното масло се води флуид и се сменя, нали?
В случая, ако се свържат два двигателя, които си смесват маслата при работа се получава обмяна защото няма източване.
Смяна с източване може да се получи ако двигател А и двигател Б са усамотят в различни гаражи и се източат. :rolleyes:
Сега по- ясно ли е ? :p
 
Получава се "интересно".
Номер едно - времето. Мда, зимата досега не беше никаква зима, но повечето прогнози са, че в следващите две седмици преминава в съвсем истинска зима. С минусови температури + прогозни за около нулата за страни, като Португалия.

Номер две - дочуто по телевизията. В Държави в ЕС вече липсвали 600 вида лекарства. Препоръчвали антибиотици да се изписват само в краен случай, понеже имало недостиг.

Номер три - колко трилиона, ще направят фараоните на военната индустрия от този конфликт, или специална операция, който ще е много по-изгодно да продължи възможно най-дълго.

Номер четири - какво получи Украйна, досега?

Номер пет - САЩ вече избягват да говорят за Китай.
 
В случая, ако се свържат два двигателя, които си смесват маслата при работа се получава обмяна защото няма източване.
Смяна с източване може да се получи ако двигател А и двигател Б са усамотят в различни гаражи и се източат. :rolleyes:
Сега по- ясно ли е ? :p
Това някаква индустриална еротика ли е?
Като за понеделник? :D
 
Южна Каролина, M2A2 ODS Bradley се товарят на "Либърти" за презокеанския преход....

FnvpxmOWIA0Xmti


Слава на Украйна!


!

Ляпис Трубецкой - Воины Света. Война: Россия и Украина.​

 
Снимачен екип на руския канал НТВ отишъл да отразява СВО в Запорожието и се срещнал с кадировци от батальон "Ахмат" в ресторант. Мъжът получил средни телесни увреждания, а жената била изнасилена. Сега се опитват да ги съдят. :p
Аз не разбирам журналистите какво се оплакват... Искали да отразят хода на СВО и благодарение на кадировците са придобили реален личен опит и преки впечатления. Какво по-ценно за един журналист - да описва собствените си преживявания, а не кой какво му разказал на няколко ракии... :p

 
Последно редактирано:
Завладяната държава. НАТО планира да разположи офанзивни бази срещу Русия в страната ни, но собствената ви (уж) държава е пропуснала да ви го съобщи. Някакъв натовски генерал го заявява пред португалска телевизия, сякаш говори за собствения си заден двор, а не за суверенна европейска държава. Какъв суверенитет, та ние сме ''партньори'', демек поредната зона за прокси войната на сащ срещу Русия.. ''Бием се с Русия ''там'', за да не се бием на своя територия.''
Цък на видеото и вижте/чуйте лично. След това се крийте под масите..


 
Казва се "смяна на масло", когато се източи старото и се поднови с ново. Изразът е напълно приложим и се знае какво е. Всичко друго е странно.
Завладяната държава. НАТО планира да разположи офанзивни бази срещу Русия в страната ни, но собствената ви (уж) държава е пропуснала да ви го съобщи. Някакъв натовски генерал го заявява пред португалска телевизия, сякаш говори за собствения си заден двор, а не за суверенна европейска държава. Какъв суверенитет, та ние сме ''партньори'', демек поредната зона за прокси войната на сащ срещу Русия.. ''Бием се с Русия ''там'', за да не се бием на своя територия.''
Цък на видеото и вижте/чуйте лично. След това се крийте под масите..


Не искам пак да влизам в безсмислени спорове с теб или контрата, но добре чуй какво казва. Очертават границата на НАТО и показват на Русия, че са готови, ако случайно болния кучи син не реши, че още някоя държава му е длъжна с нещо. Съжалявам, но имайки предвид нашата армия, това си доста добре дошло. И става дума също за центрове за снабдяване с ресурси - боеприпаси.
 

Горе