Украйна - Русия какво ви е мнението

представители на фондация Roscongress се срещнаха с Leverage International (Consultants) Inc. от Филипините.

Нещо за Карлуково не можа ли да изровиш, че гледам голям лобизъм за там - ''иди, ще ти помогнат''. Сигурно е на процент в евраци?! ;)
 
@nandibandi какво ще кажеш El Loco съвсем ли изтрещя или черпи информация отвъд Млечния Път?
М/у другото чух, че контрата е водещ предаване :) Ще има ли гости от Пловдив, @contra ?
За Ети ли говориш? Фена на Локо? От където и да черпи информация, вярвам на 100%. :)

Пичове, днеска било ''прошка''. Използвам възможността да се извиня на всички, грозно нагрубени от мен през годината, както и на неволните свидетели на леките ми пристъпи на ярост.

Не обещавам, че няма да се случва отново. Всъщност, гарантирам, че ще се случва отново. Внимавайте. :)

п.с. Прощавам ви и аз, но няма да забравя.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
@nandibandi какво ще кажеш El Loco съвсем ли изтрещя или черпи информация отвъд Млечния Път?
М/у другото чух, че контрата е водещ предаване :) Ще има ли гости от Пловдив, @contra ?
Не съм разсъждавал по въпроса, ама ако пловдивчани са навити, мога да подготвя някой и друг провокативен въпрос и да организираме някое подкастче... Може и Своге да включим за вдигане на градуса и на напрежението.

ПП1: Едната майничка няма да се съгласи да участва без гласов модулатор.
ПП2: ще трябва да си пооправя югоизточната дикция първо.
 
За Ети ли говориш? Фена на Локо? От където и да черпи информация, вярвам на 100%. :)

Пичове, днеска било ''прошка''. Използвам възможността да се извиня на всички, грозно нагрубени от мен през годината, както и на неволните свидетели на леките ми пристъпи на ярост.

Не обещавам, че няма да се случва отново. Всъщност, гарантирам, че ще се случва отново. Внимавайте. :)

п.с. Прощавам ви и аз, но няма да забравя.
Нанди, аз често се шегувам, но когато става въпрос за сериозни неща го правя само по изключение. Според мен е по-умен от теб, но ти пък си по-хитра.
 
Не съм разсъждавал по въпроса, ама ако пловдивчани са навити, мога да подготвя някой и друг провокативен въпрос и да организираме някое подкастче... Може и Своге да включим за вдигане на градуса и на напрежението.

ПП1: Едната майничка няма да се съгласи да участва без гласов модулатор.
ПП2: ще трябва да си пооправя югоизточната дикция първо.
Кое, ти още ли се притесняваш от тексаския диалект? Много се смях на един виц - как се псували шофьорите в София - от понеделник до петък на селянин, в почивните дни на майка.
 
 
Както на теб ти плащат…
Аз се чудя що никой не ми предлага пари
Ми, като гледам как лавираш между двата лагера, я китайски инвестиции, я газов хъб може да сдобиеш скоро. ;)

Според мен е по-умен от теб,
Не знам кого визираш, но приемам, че си прав. :)

Не съм разсъждавал по въпроса, ама ако пловдивчани са навити, мога да подготвя някой и друг провокативен въпрос и да организираме някое подкастче..
Абе, с какви недомлъвки говорите тука - какви са тия сливенски конспирации. Я, малко пояснения, моля!

Никой не ми поиска прошка, а има за какво... има... :confused:
 
Параноик … имаш окр
Беги оттука, нямам.
Само дребни прояви.

Никой не ми поиска прошка, а има за какво... има... :confused:
На момента ти я поисках преди време.

Аз се чудя що никой не ми предлага пари
Прекалено си лабилен и се влияеш от чуждо мнение.
Търсят се само стабилни и верни на парт... каузата кадри.
 
Когато казвате ''западът'' подкрепя Усрайна, пояснявайте, че става въпрос само за марионетните правителства на съответните държави:

1677426223139.png

331724263_1251835929024803_7447403045082588905_n.jpg
 
Както на теб ти плащат…
Аз се чудя що никой не ми предлага пари
не си казал колко искаш :)
 
Направете един спаринг онлайн, @contra щше ви пусне в ефир. Това направо ще изстреля форума и Блинки в друга орбита.
 
  • Like
Реакции: OSH

Горе