Украйна - Русия какво ви е мнението

Дала съм, върни назад в темата и си го намери, комплексарче жалко.

В статията не пишеше това, което твърдиш. А в постовете на Лилов извираше от фейкове, включително за Путин, който бяга от Москва, щото се крие от Пригожин.

п.с. с теб комуникацията спира към този момент. Изложи се. Адски много се изложи.

Помня този пост. Лилов твърдеше, че самолетите на Путин и много други олигарси са излетели, когато Пригожин беше тръгнал към Москва. Това е много лесно да се докаже. А дали са били на тези самолети чистачките на Кремъл никой не знае. Възможно е. Опитай пак като се връщаш от РПУ-то да напишеш някоя простотия.

В статията пише това, което твърдя.


"Затова гърците не трябва да очакват някаква сериозна помощ, още повече, че просто няма с какво да им я осигурят".
 
Последно редактирано:
Аз щи кажа кво ще замени..
Казвай, и след аз ще ти кажа какво събитие има вероятност вероятно да замени или съпътства.
 
Какво мислиш, че ще заснемеш? Изглеждам доста прилично, домът ми също.

То тъй ама следващите неколко седмици няма да е зле сутрин да се понагласяш по-така като за фото :)

ПП: за всеки случай, не за друго.
 
Как се развива контраофанзивата? Има ли още хора в този форум, които вярват, че Украйна може да спечели тази война ( "победа" дефинирана от Украйна като изнасянето на руснаците от цялата бивша територия на Украйна включително Крим)? Ще има ли украинци и Украйна след края на войната? Все интересни въпроси.
 
То тъй ама следващите неколко седмици няма да е зле сутрин да се понагласяш по-така като за фото :)

ПП: за всеки случай, не за друго.

Що реши, че ще е сутринта? Може по тъмна доба да дойде. Престъпниците предпочитат тъмнината.

п.с. Винаги съм с лек макиаж - навик. И ще бъде лайфстрийм, а не снимка. Така поне беше обещано. Трябва да се чуе как му казвам в очите, че е истеричен. ;)
 
Как се развива контраофанзивата? Има ли още хора в този форум, които вярват, че Украйна може да спечели тази война ( "победа" дефинирана от Украйна като изнасянето на руснаците от цялата бивша територия на Украйна включително Крим)? Ще има ли украинци и Украйна след края на войната? Все интересни въпроси.
Както се вижда темите, по които истерясват носителите на евроатлантическите ценности не им се говори много темата. Чакам ли, чакам да ми обяснят как орките са изгубили Артемовск, ама нъц :D
 
Как се развива контраофанзивата? Има ли още хора в този форум, които вярват, че Украйна може да спечели тази война ( "победа" дефинирана от Украйна като изнасянето на руснаците от цялата бивша територия на Украйна включително Крим)? Ще има ли украинци и Украйна след края на войната? Все интересни въпроси.
Ако беше в Русия, вече щяхме да питаме къде си с тая твоя война. Война няма.
 
Война няма.

А има ли? Кой е обявил война? Усрайна? Русия? Ти знаеш ли какви военни действия се предприемат при война? Технически, юридически и практически, това си е военна операция, ама не каква да е, а специална. ;)
 
Зависи колко продължи. Ако не са останали украинци до тогава ще заселят и ще ги нарекат така
Фсички шъ умрем, Путин ще атакува България и спасение няма 😬
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Боли ни за джиджето. Всички се интересуват от себе си и как ще им се отрази и на техните роднини и близки всичко това.
всъщност по ги интересува как ще им се отрази на джоба и на имиджа им във фейсбук и тук...
 
Та както казва Медведев, враговете на Русия трябва да им стискат палци да победят, иначе ядрено оръжие:
 
Ако беше в Русия, вече щяхме да питаме къде си с тая твоя война. Война няма.
Ти не трябваше ли да оплюваш промянковците? А да, те сега са партньори в "сглобката" ...
 
Що реши, че ще е сутринта? Може по тъмна доба да дойде. Престъпниците предпочитат тъмнината.

п.с. Винаги съм с лек макиаж - навик. И ще бъде лайфстрийм, а не снимка. Така поне беше обещано. Трябва да се чуе как му казвам в очите, че е истеричен. ;)

Ти си знаеш.
Само гледай за премиерата да не се появиш размандена в стил "тъкмо излязла от градината"...

Голямо разочарование за всички ще е.
 
Ти си знаеш.
Само гледай за премиерата да не се появиш размандена в стил "тъкмо излязла от градината"...

Голямо разочарование за всички ще е.
една истинска жена като Нандито е най красива сутрин без грим с разрошена коса държаща прахосмукачка Rowenta Silent :)
 
Ти си знаеш.
Само гледай за премиерата да не се появиш размандена в стил "тъкмо излязла от градината"...

Голямо разочарование за всички ще е.

Немайте големи очаквания, защото в живота те винаги биват последвани от разочарование. Винаги!

Много убав аватар, бре! ;)

И понеже говорехме за фейкаджии, ей го фейкаджията на века, идол на нинЖа Гането, дето ще се прави на Жоро Игнатов по къщите на ората:

1690860615245.png
 

Горе