Украйна - Русия какво ви е мнението

Няма такова нещо като различна гледан точка, костя е руска курва, прокарва руски интереси, волгин съ
що е руска курва и по тази линия разпространява помията на копейкин.

Как се посрещат орки
 
Израелски кораб пробива зърнената блокада в Черно море – „Милитарни“.
Въпреки заплахите на Русия, Ams1 навлиза в украинския участък на река Дунав. Започвайки пътуването си от Ашдод, израелският кораб първоначално посочва като дестинация Украйна и прекосява морето по права линия. Корабът е последван от други плавателни съдове, които също ще хвърлят котва в реката.
Американски самолет P8 Poseidon следи за сигурността. Той се зарежда с гориво в небето на Румъния. Разузнавателен дрон Forte12 RQ-4 предоставя допълнителна информация.
364238648_244223775168379_839671006074027166_n.jpg
 
Това със забраната на "Възраждане" е поредната тъпотия на недоразумението БХК и поредната стомна вода в полза на Копейкин. Колкото повече ЛГБТ, БХК и тем подобни му подават топката, толкова повече ще се засилва и ще я връща обратно. Новите комунисти срещу старите.
 
Поредното унижение за Путлер и "червените" му линии.

Единия кораб е с гръцки флаг. Сигурно отиват лично до Москва да благодарят на Путлер за гасенето на пожарите? :D
 
Последно редактирано:
Немайте големи очаквания, защото в живота те винаги биват последвани от разочарование. Винаги!

Много убав аватар, бре! ;)

И понеже говорехме за фейкаджии, ей го фейкаджията на века, идол на нинЖа Гането, дето ще се прави на Жоро Игнатов по къщите на ората:

Виж файлът 29942

Чипираната, кога ще ти стане ясно, че като нямаш гънки в мозъка, просто няма как да правиш неверни внушения. И за това трябва акъл. Малоумна си и няма как да разбереш, че сама се опровергаваш.

Путин избяга от Москва?

Заглавието на статията е с въпросителен! (редактирано за един друг плоскоземец... )

И по-долу:

"Кой е в самолета и къде точно пътува, не е известно".

Само някоя друга амеба може да ти се върже, че това е фейк статия. Но той/тя ще си е вече толкова деградирал като теб, че изобщо няма смисъл да се напъваш.
 
Последно редактирано:
Войната като гледам може да приключи тази година, зависи от американците най-вече.
Украйна хвърля и стратегическите си резерви, но напредък няма. След два месеца са достигнали до първа отбранителна линия....
Въпросът е дали ще чакат да преживеят още една тежка зима, или още на есен ще подпишат мир и загуба на територии.
 
Благодари се, че не скача на мъже, иначе щеше да дойде до вас да те снима

Не скача на мъже, вика. На чипирани "скачам" и го казах това няколко пъти.

IMG_20230222_165501.jpg

На всеки нормален човек в темата му беше ясно, че няма да тръгна да те снимам, но трябваше да ти оставя време да напълниш памперса за възрастни, да докажеш каква куха лейка си и пред ГДБОП, РПУ Своге, пътната полиция в селото ти, КГБ и. т. н. служби. Обаче докато правеше скрийншоти и сигнали намали рязко фейка, та ще има продължение на сагата "ПОМОЩ!!! фашистите нападат хората с чип".

За "фейк" статията на Ливов засмука палеца и няма какво да кажеш май?
 
На всеки нормален човек в темата му беше ясно, че няма да тръгна да те снимам,
Какъв драматичен обрат, след като видя, че не постигаш ефекта, който си мислеше, че ще постигнеш.

Идеята беше да се превърнеш в героя на темата, а се оказа, че отврати дори своите. Ти си едно мазно смрадливо лайно. Комплексар, минджа-Ганьо.

Нямах време да поствам, но не се заблуждавай, че ще дадеш посока на участието ми в темата.

Ти не можеш да дадеш посока дори на меката си миниатюрна пишка, жалкар. Отивай да духаш и не се занимавай повече с мен.
 
Какъв драматичен обрат, след като видя, че не постигаш ефекта, който си мислеше, че ще постигнеш.

Идеята беше да се превърнеш в героя на темата, а се оказа, че отврати дори своите. Ти си едно мазно смрадливо лайно. Комплексар, минджа-Ганьо.

Нямах време да поствам, но не се заблуждавай, че ще дадеш посока на участието ми в темата.

Ти не можеш да дадеш посока дори на меката си миниатюрна пишка, жалкар. Отивай да духаш и не се занимавай повече с мен.

Кожато @nandibandi осъзнае, че е чипиран шаран 😀

За времето е ясно. Сигналите до ГДБОП трябва да са подробни, разбирам те.

За Лилов нищо ли? Очудвам се, че пусна фейк. Това никога не е било.
 
Кожато @nandibandi осъзнае, че е чипиран шаран 😀
Отмяташ, щото разбра, че верно съм пуснала сигнала, жалко комплексарче.

Готов бше да го направиш, ама твоите хора ти свиха перките, нали? Да обадиш как са били пуканките и кОлата.
 
Отмяташ, щото разбра, че верно съм пуснала сигнала, жалко комплексарче.

Готов бше да го направиш, ама твоите хора ти свиха перките, нали? Да обадиш как са били пуканките и кОлата.

Точно де, верно трябваше да пуснеш. То само там не си беше показвала чипирания акъл. След сигнала са те препратили до МВР Своге (щото са ти локализирали чипа), а от МВР-то са те пренасочили към Карлуково. Пуканките ги изядох. Кола имам малко...
 
Последно редактирано:
Виж кво, Ганьо, за разлика от теб, аз не съм болен нарцисист с мания за величие. Три дни занимаваме аудиторията с жалките ти комплекси. Нещата са вече в ръцете на институциите. Да се надяваме, че ще бъдеш обгрижен, както си му е редът.

Сега по темата:

1690888156269.png
 
Виж кво, Ганьо, за разлика от теб, аз не съм болен нарцисист с мания за величие. Три дни занимаваме аудиторията с жалките ти комплекси. Нещата са вече в ръцете на институциите. Да се надяваме, че ще бъдеш обгрижен, както си му е редът.

Сега по темата:

Виж файлът 29950



миниатюрна пишка

Ще пусна сигнал до ГДБОП, защото си снимала пишката ми без мое съгласие. Три дни нямаше фейкове, да. Обгрижен ще бъда със сигурност - с още пуканки...
 

Горе