Украйна - Русия какво ви е мнението

Такър в Москва - нео-конските к*рви вият на умрЕло, щото май-имаме интервю с дядя Вова. Да видим как ще опитат да спрат излъчването му.

Никакви нотификации не ми излизат за темата, дейба и цензурата педерастка, дейба.

@етерИум, затва не съм писала в темата. Даже не ми позволява да те тагна. Дейба и педерастки номерца, дейба.
 
Последно редактирано:
:love:

 
Интервюто вече е взето, предполага се че утре или до 2-3 дни ще бъде излъчено

''Thursday 6 pm ET'' пише в сайта на Такър.
 
Демократичният ЕС (SS) обмисля да го санкционират и да му забранят да влиза в страните от общността.

Сега ми хрумна: ако го направят наистина (а те са способни на всякаква низост), просто виждам как още на другия ден Орбан го кани за второ интервю. :)
 

ЕК: Интервюто с Путин трябва да бъде свалено възможно най-бързо, ако е в нарушение


В ЕС се борим се с дезинформацията чрез свободата на изразяване на мнение, а не с опити за отравяне, преследване и прогонване, обобщи говорителят. 🤣 🤣 🤣


Монолог на Мая Новоселска, която играе роля на улична "чистачка":

- Яааа, хартийка! Да видим от какво е!
- А! То било вестник! Некой си е избърсал гъзо с него! Я да видим какво пише!
- А! Пише "свобода на словото и печата"!
 
Последно редактирано:
Интересно, че не казва нито нещо неизвестно към момента, нито нещо адски пропагандиращо. В същото време в западните медии е страхотен вой...

После пак някой хора ще натякват: Какво стана с великото интервю... А истината е , че евроатлантиците истерясаха зверски ( справка 3 дни до Киев и после ходи разправяй, че нямаш сестра 🤣 )

Завабното е да речем в социална мрежа може да се качи видео как някава пача си прави клизма, но не може да се излъчи интервю с неудобен политик, опонент, спортист, журналист и т.н.
 
Интересно, че не казва нито нещо неизвестно към момента

Еее, имаше си. Например, на мен историята на руснаците от покрайнините, дето днес прославят нацизма, ми беше напълно неизвестна - сметай на американците, дето и техната собствена не им е известна.

Също не знаехме, че текат пазарлъци между службите за размяна на шпиони, а Такър си мислеше, че ще излезе героя на деня и ще го заведе за ръчичка у дома оня глупак от НБС или СНН - не помня вече..

Това, което не ми хареса е, че аудиото беше дублирано, ама то си е правено основно за сащ, където много зрители не могат да си напишат имената, па камо ли да четат субтитри. Подразни ме, защото баща ми искаше също да го гледа, но не знае английски.

Като цяло: добро беше, но можеше да е още по-добре. Говори се и за интервю със Сноудън. Дали?
 
В началото можеше да се намери на първа страница в Гугъл, ама набързо го затрупаха с публикации от редовните левичарски помии, "анализиращи" интервюто.

Сакън някой да не го гледа и да си извади "погрешни" изводи. Ние ше ви го обясним.
 
Еее, имаше си. Например, на мен историята на руснаците от покрайнините, дето днес прославят нацизма, ми беше напълно неизвестна - сметай на американците, дето и техната собствена не им е известна.

Също не знаехме, че текат пазарлъци между службите за размяна на шпиони, а Такър си мислеше, че ще излезе героя на деня и ще го заведе за ръчичка у дома оня глупак от НБС или СНН - не помня вече..

Това, което не ми хареса е, че аудиото беше дублирано, ама то си е правено основно за сащ, където много зрители не могат да си напишат имената, па камо ли да четат субтитри. Подразни ме, защото баща ми искаше също да го гледа, но не знае английски.

Като цяло: добро беше, но можеше да е още по-добре. Говори се и за интервю със Сноудън. Дали?
Има го в зелката на руски с бг машинни субтитри. Сваляй преди да го затрият макар, че тоя път ще им е трудно. Забавно е да видими отзвука следващите дни. Куцо и сакато ще се изтрепе да обяснява какви глупости бил говорил Путин.
 
Последно редактирано:
Куцо и сакато ще се изтрепе да обяснява какви глупости бил говорил Путин.
На никой не му дреме! Защо не се заключи тази тема, и да се спаси форума от глупости. Тук, нито ще се оправи политиката, нито ЕС
 
Има го в зелката на руски с бг машинни субтитри. Сваляй преди да го затрият макар, че тоя път ще им е трудно. Забавно е да видими отзвука следващите дни. Куцо и сакато ще се изтрепе да обяснява какви глупости бил говорил Путин.
Евроком щели да го излъчват, моля ти се. Може и вече да го е гледал. То всъщност и в ютюб има изцяло руска версиия, но аудиото е малко по-кофти.

Относно отзвука, глей ги тия дебили:

 

Горе