Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Хем да си помагаме хем кибици - какви кибици сме ако си помагаме?

Как реши че можеш да даваш акъл на останалите кибици във форума след като ползваш такива квалификации? Защо реши че си по добър от тях и имаш моралното право да обиждаш хора които не познаваш?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Като Ви гледам писанията и разсъжденията...изводите са тези. Ако ти е малко акъла или не можеш да четеш извода за теб е следния.....от кибик да станеш озивчив и уважаващ хората човек. Ясно ли ти е вече??
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Явно както ми е написал някой(не му запомних ника) дето ми е сложил кофти репутация, една птичка пролет не прави. Цъкайте си и си бъдете коне с капаци то си е за вас. А що се отнася до кофтито репутация....секунда да го преместя.

Следващия iTrader статус ми е по-интересен момчета и момичета. А като пораснете, ще започнат да ви се изясняват нещата :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

И аз си купих скрипта.Доволен съм колегата ми обясни всичко и работи перфектно!
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Като Ви гледам писанията и разсъжденията...изводите са тези. Ако ти е малко акъла или не можеш да четеш извода за теб е следния.....от кибик да станеш озивчив и уважаващ хората човек. Ясно ли ти е вече??


Имаш 30 мнения от които последните три са ти само помия - сам си направи изводите на кой колко му е акъла.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

от закупилите ще има ли оферта за добавяне на фенове
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Така да споделя малко опит. Преди 5 дена купих скрипта,направих 4 страници и за 5 дена докарах около 3200 фена. Нямах време много да се занимавам с него за това и толкова фена си докарах.Поствах в мой и чужди страници сайта по 1-2 пъти на ден за не повече от 10 минути. Преди около час се опитах да вляза в профила си и видях следното:
Account Disabled
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.
Сега разбрах защо масово почнаха да се продават скиптове явно фейсбук е затегнал доста нещата в тази насока ;)
 
Последно редактирано:
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Така да споделя малко опит. Преди 5 дена купих скрипта,направих си нов профил във фейсбук,направих 4 страници и за 5 дена докарах около 3200 фена. Нямах време много да се занимавам с него за това и толкова фена си докарах.Поствах в мой и чужди страници сайта по 1-2 пъти на ден за не повече от 10 минути. Преди около час се опитах да вляза в профила си и видях следното:
Account Disabled
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.
Сега разбрах защо масово почнаха да се продават скиптове явно фейсбук е затегнал доста нещата в тази насока ;)
3200 общо във всички страници или всяка една има толкова фенове?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Във всяка една имаше по толкова горе доло
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Както казах и в предишният пост рядко се вижда някой да продава златни кокошки - Поне не и докато са живи

Нека да ги пусне да ги ползват хората да чуеме отзиви и тогава да се хвалиме.

Съжалявам че се самоцитирам, но просто не се сдържах заради оня дето коментираше малко по нагоре кибиците.

Дано все пак да се окаже че си направил грешка в изпълнението и проблема не е в скрипта за да можеш да си избиеш в бъдеще парите.

Сигурен съм че и михлюзина ще те компенсира по някакъв начин.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Поствах в мой и чужди страници сайта по 1-2 пъти на ден
Дали не си докладван ?
А и чисто нов профил, админ на няколко току що създадени страници които растат бързо - също изглежда подозрително в очите на Facebook
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Съжалявам че се самоцитирам, но просто не се сдържах заради оня дето коментираше малко по нагоре кибиците.

Дано все пак да се окаже че си направил грешка в изпълнението и проблема не е в скрипта за да можеш да си избиеш в бъдеще парите.

Сигурен съм че и михлюзина ще те компенсира по някакъв начин.

Сега гледай само оня да не те докопа, че много ще те.....аз си качвам фенове и за сега проблем няма. 4 страници по около 10к. Скрипта го купих за лично ползване и оферта от мен няма да има, приятели познати ме налазиха може би след 5-6 месеца като остане време.
А ти тъпак дето си от Лондон сигурно ти е лесно да пишеш от на майка си в гъза...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Сега гледай само оня да не те докопа, че много ще те.....аз си качвам фенове и за сега проблем няма. 4 страници по около 10к. Скрипта го купих за лично ползване и оферта от мен няма да има, приятели познати ме налазиха може би след 5-6 месеца като остане време.
А ти тъпак дето си от Лондон сигурно ти е лесно да пишеш от на майка си в гъза...

не с тоя тон бе момче - червено от мене
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Момче ли келеш не ме дразни...нито си ми на годините нито на акъла нито на парите а още по-малко на шамарите. Не ме карай да те търся.....калъф
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Момче ли келеш не ме дразни...нито си ми на годините нито на акъла нито на парите а още по-малко на шамарите. Не ме карай да те търся.....калъф
Спри да се излагаш. Ако беше толкова умен, нямаше да псуваш и да се хвалиш като селянин!
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Спри да се излагаш. Ако беше толкова умен, нямаше да псуваш и да се хвалиш като селянин!

Много ме дразнят семкаджии които само лаят и пишат форумно присъствие, тези хора не са креативни или предприемачи а КИБИЦИ.....и според мен нямат място тук!! Това, че са с +100 реп. или 500000000 мнения е далеч по-маловажно от конструктивните постове макар и два. Ако има админ от моите 32 моля, да махне половината.
А що се отнася до кретените по-горе.....има видов ден.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Дали не си докладван ?
А и чисто нов профил, админ на няколко току що създадени страници които растат бързо - също изглежда подозрително в очите на Facebook

Под чужди страници имах в предвид платена реклама,а не че съм спамил по страниците на хората. Профила не беше нов просто не го бях ползвал от година.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Много ме дразнят семкаджии които само лаят и пишат форумно присъствие, тези хора не са креативни или предприемачи а КИБИЦИ.....и според мен нямат място тук!! Това, че са с +100 реп. или 500000000 мнения е далеч по-маловажно от конструктивните постове макар и два. Ако има админ от моите 32 моля, да махне половината.
А що се отнася до кретените по-горе.....има видов ден.

Сменяй дилъра докато можеш и малко се научи на елементарно уважение към хората, после се перчи с квото имаш или немаш. Айде иди се изпикай сега и легай.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Под чужди страници имах в предвид платена реклама,а не че съм спамил по страниците на хората. Профила не беше нов просто не го бях ползвал от година.

Поправете ме ако греша ама това е първото мнение на човек, който разказва за проблем, а не само колко е супер всичко по тази практика със скрипта и вие го емнахте.
 

Горе