Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Явно е ясно на тези които активно се занимават с ФБ - Аз за това ще попитам за да ни стане ясно и на останалите.

Инсталираме системата (платената) на собствен домейн. Зареждаме през админ панела 4 ФБ страници в които ще се добавят феновете.

Нямаме собствена голяма развита ФБ страница и за това се налага да плащаме за постване на хора дето имат такива страници.

Пускаме линка и ако от него на нашият сайт влезнат 1000 фена да прочетат цялата новина те без да искат стават фенове на на предварително зададените ни 4 ФБ страници.

Също така ако по някакъв друг начин на сайта ни влезнат хора които са регнати във ФБ също ще станат фенове.

Правилно ли съм разбрал
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Явно е ясно на тези които активно се занимават с ФБ - Аз за това ще попитам за да ни стане ясно и на останалите.

Инсталираме системата (платената) на собствен домейн. Зареждаме през админ панела 4 ФБ страници в които ще се добавят феновете.

Нямаме собствена голяма развита ФБ страница и за това се налага да плащаме за постване на хора дето имат такива страници.

Пускаме линка и ако от него на нашият сайт влезнат 1000 фена да прочетат цялата новина те без да искат стават фенове на на предварително зададените ни 4 ФБ страници.

Също така ако по някакъв друг начин на сайта ни влезнат хора които са регнати във ФБ също ще станат фенове.

Правилно ли съм разбрал

Да, точно така.
Извинявам се за непълната информация относно работата на скрипта, но предполагах, че само хора които се занимават с ФБ ще имат интерес към него, затова счетох, че не е необходимо да обяснявам толкова подробно, но явно съм сгрешил.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Пробвах демото даже си враках 200-300 фена набързо в една нова страница,сериозно се замислям дали да не си го купя.Ще тествам и утре и ще пиша пак.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Добре е че съм схванал а сега някой да обясни каква е разликата между този скрипт и това което пусна ТЕО

От написаното до тук разбирам че разликата е че просото цялата работа има готов админ панел и е по лесно за администриране и че добавя в едновременно в четири страници а безплатният добавя само в една.

Като предимството в крайна сметка се изразява в това че ако плащаш за линкове в други страници ти излиза 4 пъти по евтино.

Какви други предимства има?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Нека някой които го е купил ако изобщо има такива да напише 3 думи .Все пак ''4 човека го били поръчали ''
Купих скрипта днес,добавях си фенове и статистиката твърдеше- приблизително от 1 000 трафик получих 2 600 харесвания във 4 страници. Лесно се работи и е изключително просто,стига да имаш ресурси. Винаги съм се доверявал на @mihluzin и смея да твърдя,че сключих поредната успешна и изгодна сделка за мен-надявам се и него. Ако имаш други въпроси питай :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Надявам се да споделиш с другарчетата си ако след някоя и друга седмица някой профил или страничка се препържи :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Надявам се да споделиш с другарчетата си ако след някоя и друга седмица някой профил или страничка се препържи :)
Повярвай, ще има такива много.. Въпрос на време е :lol:

Внимавайте със страниците..
Ще Ви дам съвет, тъй като изгорях с 800к фенове.

Като ще правите фалшове.. ги правете на ИЗЦЯЛО НОВИ профили, с до 1-2 админа и да са сам ТЕ админи на страници.. а не 1 админ на 50 страници.. щото гръмне ли 1.. довижданка :lol:
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Може да се правят регистрации с различни телефони не знам само какво мисли ФБ по отношение на еднаквите ИП-та дали няма да подкара всички от дадено ИП ако има съмнения.

А и може би е най удачно да не се лакомее правиш бавно 10-20к и продаваш
 
Re: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Може да се правят регистрации с различни телефони не знам само какво мисли ФБ по отношение на еднаквите ИП-та дали няма да подкара всички от дадено ИП ако има съмнения.

До 10 вертифицирани(с телефон) и достоверно изглеждащи профили от 1 IP всичко е нормално. От фейсбук допускат, че е възможно някои ISP-та да ползват шернати IP адреси между няколко клиента или просто всички членове на едно семейство да имат отделен профил.

Спамерите обикновено купуват например 10 private proxy-та, закачат на всяко по 10 акаунта вертифицирани с индийски или китайски номера и започват да бомбят със софтуер ;] Преди да изгорят всичките 100 профила, те отдавна са постигнали целта си.

Мисълта ми е, че когато правиш всичко да изглежда естествено и достоверно и не се лакомиш повече, отколкото трябва, нещата ще се получат.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

На много места ги карате да кликат и то вече става съмнително!
То толкова много хора почнаха да правят харесвания с тези скриптове ...
Трябва да измислите нещо друго вече - то се изтърка това с новините и дето ги карате все нещо да потвърждават или съгласят! :D
Обикн. потребител не трябва въобще да се сеща ...
Аз смятам да си направя нещо подобно с клипове - хората също харесват много да гледат клипове!
Ама не на такова високо ниво - браво на автора! Много добре се е справил!
Но само до тук стигаме до поздравленията - много трябва да внимават какво правят някои хора, че СТРАНИЦИ ЗДРАВО ГЪРМЯТ
След като изгърмя и страницата на колегата Супер смях, значи ФБ усетил, че явно някои хора много прикаляват и е затегнал здраво юздите...
Но пак казвам - вероятността да си изгубите някои от страниците си или всичките си, е ГОЛЯМА!
Не знаете какво ще измисли на следващия ден ФБ!
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Мерси много за инфото

Какво можем да очакваме тогава ако пуснем един линк в страница например с 200к ЕН линк който да приемем че е атрактивен ( знам че е много относително но все пак нещо ориентировъчно)

Колко импресии се очаква да се завъртят и колко посетителя ще влезнат и ако някой може да даде някаква ориентировъчна цена за публикуването на линк в ЕН страница с толкова фенове.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Абе манта, ти от една година задаваш едни и същи въпроси.

- можеш да си докараш хиляди посещения с един линк от активна страница

- кой ще е луд да ти продава линк, след като ти никога няма да искаш да платиш толкова, колкото може да изкара един линк от адсенс примерно? Това не ти е България и българските цени, аз съм виждал кликове по десетки евро единия, защо да ти пускам линкове, след като мога да ги взема тия пари аз?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Хаххааа, докато хората масово добавяха във форума до преди няколко дни беше пълно с желаещи да си развият страниците, а сега когато скрипта го има безплатно (ще го има до няколко часа) някои се скъсаха да ни говорят колко опасно - да знаем, че е опасно, ама реално нищо не се е променило за 2 дни, що точно сега ни го обяснявате....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

10 страници глупости и една продажба, колеги това нормално ли е според вас?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ах, сега колко лесно се разбира, кои странички са на колеги от форума :clap:
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ах, сега колко лесно се разбира, кои странички са на колеги от форума :clap:
Значи е време хейтърите да почват да репортват страниците :|
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Сещам се за 1 ама той скоро не е коментирал. Да не е отнесъл банана?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Хаххааа, докато хората масово добавяха във форума до преди няколко дни беше пълно с желаещи да си развият страниците, а сега когато скрипта го има безплатно (ще го има до няколко часа) някои се скъсаха да ни говорят колко опасно - да знаем, че е опасно, ама реално нищо не се е променило за 2 дни, що точно сега ни го обяснявате....

А защо го пускаш безплатно? Аз на твое място не бих : D
 
От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Абе манта, ти от една година задаваш едни и същи въпроси.

- можеш да си докараш хиляди посещения с един линк от активна страница

- кой ще е луд да ти продава линк, след като ти никога няма да искаш да платиш толкова, колкото може да изкара един линк от адсенс примерно? Това не ти е България и българските цени, аз съм виждал кликове по десетки евро единия, защо да ти пускам линкове, след като мога да ги взема тия пари аз?

Редрум някъде да видя че искам да купувам линк - Въпроси мисля че още не е забранено да се задават във форумите - Предполагам за това са форумите ама ако кажеш само ще ти четем умните мисли и ще ти се кланяме.

Като имаш повече опит в дадена сфера ако не искаш да го споделиш поне можеш да не се правиш на оригинален не ти отива.
 

Горе