Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Така, мисля че е редно да ви споделя моя опит от добавянето, за да имате някаква представа с какво се захващате (за повечето от вас, това което ще напиша е ясно, но съм длъжен да го направя... най малкото заради Байдан :lol:)
От около година се занимавам с добавяне на фенове. Като за този период имам 3 случая на блокирани бутони и 2 случая на баннати страници (от около 2,5 млн. добавени фена) и около 6-8 блокирани домейна.
При блокирането на лайк бутона - Фб блокира бутона за харесване от външен сайт временно или постоянно, но фен страницата си работи. В 2 случаите забраната беше за 1 месец, но в единия случай беше перманентна.
По-големият проблем е ънпублишването на страници - ФБ не ги банва, просто ги прави невидими за потребителите, което си е равносилно на бан, тъй като вече потребителите не могат да открият страницата. В първия случай ми върнаха повечето страници, които бяха ънпублишнали, но във втория не - аз не съм и репортвал във втория - просто тествах при колко добавени фена ще се усетят. Бройката беше 84К за един ден.
Принципно добавям по 15 - 20К на ден в около 10 - 15 страници и нямам проблеми. Сиреч по 1000 - 2000 на ден в страница. Често съм добавял и по 10К на ден в една страница, но това според мен вече е опасно, въпреки че съм нямал проблеми.
Ако смятате да правите повече фенове на ден - правете ги от няколко домейна, а не само от един. Когато поствате линк за добавяне, го трийте след 6-7 минути, за да не събира докладвания (това е важно за случаите в които линковете са много "парливи" - повечето хора не докладват защото става въпрос за лайкджакинг, а щото не им харесва тематиката на линка - но крайния резултат е еднакъв)
Най-честия бан е само на домейни - това е най-малкия проблем, просто купувате следващия домейн и продължавате.
Най-важното е - не добавяйте повече от 2К на ден в страница, Не добавяйте с голяма скорост (имам предвид например 300 човека да харесат страницата ви за една минута - приемливо е 10 - 20 човека да харесат за една минута, аз работя със скорост - 20 - 40 на минута), Не добавяйте повече от 10К на ден от един домейн, Пазете се от репорти на хора като триете линковете за добавяне и не публикувате прекалено скандални неща (тук става въпрос да няма голи снимки най-вече, тъй като до сега всичките ми репорти са били за линкове с голи снимки)
И последното - не прекалявайте с честота на публикуване на линкове за добавяне - работите 1-2 часа, почивате 1-2 часа... това е най-маловажно, но все пак и то е от значение...
Общо взето това е най-важното... Ще се радвам да чуя и други мнения по въпроса за сигурността...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Така, мисля че е редно да ви споделя моя опит от добавянето, за да имате някаква представа с какво се захващате (за повечето от вас, това което ще напиша е ясно, но съм длъжен да го направя... най малкото заради Байдан :lol:)
От около година се занимавам с добавяне на фенове. Като за този период имам 3 случая на блокирани бутони и 2 случая на баннати страници (от около 2,5 млн. добавени фена) и около 6-8 блокирани домейна.
При блокирането на лайк бутона - Фб блокира бутона за харесване от външен сайт временно или постоянно, но фен страницата си работи. В 2 случаите забраната беше за 1 месец, но в единия случай беше перманентна.
По-големият проблем е ънпублишването на страници - ФБ не ги банва, просто ги прави невидими за потребителите, което си е равносилно на бан, тъй като вече потребителите не могат да открият страницата. В първия случай ми върнаха повечето страници, които бяха ънпублишнали, но във втория не - аз не съм и репортвал във втория - просто тествах при колко добавени фена ще се усетят. Бройката беше 84К за един ден.
Принципно добавям по 15 - 20К на ден в около 10 - 15 страници и нямам проблеми. Сиреч по 1000 - 2000 на ден в страница. Често съм добавял и по 10К на ден в една страница, но това според мен вече е опасно, въпреки че съм нямал проблеми.
Ако смятате да правите повече фенове на ден - правете ги от няколко домейна, а не само от един. Когато поствате линк за добавяне, го трийте след 6-7 минути, за да не събира докладвания (това е важно за случаите в които линковете са много "парливи" - повечето хора не докладват защото става въпрос за лайкджакинг, а щото не им харесва тематиката на линка - но крайния резултат е еднакъв)
Най-честия бан е само на домейни - това е най-малкия проблем, просто купувате следващия домейн и продължавате.
Най-важното е - не добавяйте повече от 2К на ден в страница, Не добавяйте с голяма скорост (имам предвид например 300 човека да харесат страницата ви за една минута - приемливо е 10 - 20 човека да харесат за една минута, аз работя със скорост - 20 - 40 на минута), Не добавяйте повече от 10К на ден от един домейн, Пазете се от репорти на хора като триете линковете за добавяне и не публикувате прекалено скандални неща (тук става въпрос да няма голи снимки най-вече, тъй като до сега всичките ми репорти са били за линкове с голи снимки)
И последното - не прекалявайте с честота на публикуване на линкове за добавяне - работите 1-2 часа, почивате 1-2 часа... това е най-маловажно, но все пак и то е от значение...
Общо взето това е най-важното... Ще се радвам да чуя и други мнения по въпроса за сигурността...
Яааа! Виж как лека-полека се принуди да признаеш всичко, за което аз предупреждавах и преди , а ти упорито се опитваше да отричаш докато прибираше парите на балъците! НО и сега пак се опитваш да поскриеш цялата истина около услугата ти де ! Наистина е хитро да напишеш "...2 случая на баннати страници", защото балъците ще го възприемат като само 2 страници! Защо кат си почнал не кажеш тези 2 случая колко страници включват всъщност и колко фена е имало общо в тях, а? ;)
"повечето хора не докладват защото става въпрос за лайкджакинг, а щото не им харесва тематиката на линка - но крайния резултат е еднакъв)" - това пак се опитваш да го изтъкнеш като неоспорим факт!? Аз пък казвам, че повечето хора докладват точно, защото се усещат, че има лайкджакинг! И все повече ще стават те ;)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

"повечето хора не докладват защото става въпрос за лайкджакинг, а щото не им харесва тематиката на линка - но крайния резултат е еднакъв)" - това пак се опитваш да го изтъкнеш като неоспорим факт!? Аз пък казвам, че повечето хора докладват точно, защото се усещат, че има лайкджакинг! И все повече ще стават те
Ако ти се отъждествяваш като "повечето хора" значи страдаш от раздвоение на личността...
Т'ва което съм "признал" за повечето пишещи тук е ясно, още преди ти да научиш, че има сайт наречен ФБ.
Нищо де - продължавай... белким ни кажеш нещо, което наистина не знаем....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

а ти упорито се опитваше да отричаш докато прибираше парите на балъците
Аз и сега си ги прибирам, а "балъците" яко се кефят като им развия една 50К страничка... Само че най-ми е смешно когато истинските балъци като теб си купят некоя страничка, дето уж и пробутват за натурална, а то правена с нашите методи... Но тая истина ти никога няма да я осъзнаеш.... Т'ва, Байдане, е изкуството да си истински балък :) :) :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Сега се сетих, че съм забравил нещо много важно - слагайте страниците (в които добавяте и от които добавяте) на отделен профил - така не рискувате останалите ви страници....
И принципно - на колкото повече профили държите страниците си - толкова по-безопасно е.....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ако ти се отъждествяваш като "повечето хора" значи страдаш от раздвоение на личността...

Ами това за "повечето хора" ти първи го каза бе батьовотоо, кой се отъждествява, а?
Ама това го заеби, то си отива в графата "жалките опити за остроумничене" :lol:
Не се прави на луд, а отговори на въпроса за 2-та случая , за страниците! Що си замълча цървулчо, а ?;)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ами това за "повечето хора" ти първи го каза бе батьовотоо, кой се отъждествява, а?
Ама това го заеби, то си отива в графата "жалките опити за остроумничене"
Не се прави на луд, а отговори на въпроса за 2-та случая , за страниците! Що си замълча цървулчо, а ?

Виж сега, крайно време е да се примириш, че ти умря бизнеса с добавянето за 7 ст. на фен. Нема вечни неща, треве да го знаеш - все пак си ерудиран мангал, а не малко дребнаво циганче.... или не си?!?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Пичове! Това тук го обърнахте на чат! Аз ще чакам до утре да видим какво ще стане :D
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

отнесе си храна mihluzin, а накрая пича пусна и обяснение как да действаш, утре ако пусне и скрипта, не знам колко трябва да го черпим :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Виж сега, крайно време е да се примириш, че ти умря бизнеса с добавянето за 7 ст. на фен. Нема вечни неща, треве да го знаеш - все пак си ерудиран мангал, а не малко дребнаво циганче.... или не си?!?

Нещо тотално изпуши май, а? Кви 7 ст. и кви добавяния от мен те подгониха бре цървулчооо??? :lol:
А относно поредната ти директна обида, и клевета в случая , ще ти отговоря вече, еднократно, защото просто прекали и админите си траят и си гледат сеира :) Етническата ми принадлежност няма никакво значение в случая , както и твоята, колкото и да се опитваш с това да отклониш моят акцент върху темата! Не съм нито мангал, нито ром, чистокръвен българин съм пикльо и се гордея с това - нещо , с което ти няма как да се похвалиш! Просто, защото помаците са национални предатели!
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Нещо тотално изпуши май, а? Кви 7 ст. и кви добавяния от мен те подгониха бре цървулчооо???
А относно поредната ти директна обида, и клевета в случая , ще ти отговоря вече, еднократно, защото просто прекали и админите си траят и си гледат сеира Етническата ми принадлежност няма никакво значение в случая , както и твоята, колкото и да се опитваш с това да отклониш моят акцент върху темата! Не съм нито мангал, нито ром, чистокръвен българин съм пикльо и се гордея с това - нещо , с което ти няма как да се похвалиш! Просто, защото помаците са национални предатели!
Хаххаха - кой сега отклонява темата... Ти нас за идиоти ли ни имаш брее. Я разкажи сега за умрелия ти бизнес с феновете... Или май още крета, ама сега наистина ще умре и затова си толкова разярен...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Хаххаха - кой сега отклонява темата... Ти нас за идиоти ли ни имаш брее. Я разкажи сега за умрелия ти бизнес с феновете... Или май още крета, ама сега наистина ще умре и затова си толкова разярен...
Къде видя да отклонявам тема бе галош помашки?? Много ясно ти се изсмях и ти казах, че тотално си изпушил и ти се иска да съм имал тук такъв бизнес или просто си го измисли за опита ти да отклониш и не отговориш на въпроса ми за страниците!
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Къде видя да отклонявам тема бе галош помашки?? Много ясно ти се изсмях и ти казах, че тотално си изпушил и ти се иска да съм имал тук такъв бизнес или просто си го измисли за опита ти да отклониш и не отговориш на въпроса ми за страниците!
Да бе, я пък съм расъл у саксия....
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ще отговориш ли за страниците, така както си в саксията, а мушкато напикано?
Я съм невинно мушкато... а ти си плевел :) :) :)
К'во за страниците... а, да - байдан се прецакал, че купил некви наспамени страници на по 3ст. за фен, а сега гледа че тук ги развиваме за по 1.5 - 2 ст... При това много по-активни, отколкото може да си представи... Още повече, че му тотално му секна бизнеца.... и сега го налегнала няква истерия...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Тука, чета и се чудя какво чета ....
1. Пича има скрипт и ще си търси пари каквито сам прецени
2. Според мен бизнеса на никой не умира, аз разполагам с подобен скрипт (може би е този, който пича ще качи) работи добре, но само за нови страници т.е. ако имаш страница с 10 000 фена, ако не се сетиш как тя няма да мръдне нагоре. По-скоро ще си направиш 10 страници с едни и същи фенове :)
3. Давайте да не се правим на пичове ... и газари пред мониторите на компютрите бих се радвал да има етика ... лесно е да сипеш обиди трудно е да останеш човек.

И сещате се, че всичко, което стани масово, обикновено следва блокирането му от Facebook и наказания за страниците! Така, че каквото и да се прави апелирам ви да го правите внимателно и умно.

Поздрави от този страхотен неделен ден :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Колкото повече хора правят страниците, толкова по-бързо фейсбук ще се осеща и толкова повече ще почнат да гърмят всички с фалшиви лайкове(мое лична логика и мнение)
Аз изгърмях с 800,000 фена в общо 220 фейсбук страници. Най-голямата ми беше с 205 хиляди фена.(В която НЯМАШЕ фалшиви харесвания, но за сметка на това само в 2 други страници имаше малко такива..) Гръмне ли ви 1 страница, ще ви гръмнат всичките ;) И няма appeal после ;)

Има риск, но ако си опечете нещата, ще гърмите с по-малко.. Аз не го направих и страдам за това сега много :)

Внимавайте с тези харесвания, да не почнете масово да ревете след седмица ;)

Успеха на михлюзина с продажбата ;)
 
От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Колкото повече хора правят страниците, толкова по-бързо фейсбук ще се осеща и толкова повече ще почнат да гърмят всички с фалшиви лайкове(мое лична логика и мнение)
Аз изгърмях с 800,000 фена в общо 220 фейсбук страници. Най-голямата ми беше с 205 хиляди фена.(В която НЯМАШЕ фалшиви харесвания, но за сметка на това само в 2 други страници имаше малко такива..) Гръмне ли ви 1 страница, ще ви гръмнат всичките ;) И няма appeal после ;)

Има риск, но ако си опечете нещата, ще гърмите с по-малко.. Аз не го направих и страдам за това сега много :)

Внимавайте с тези харесвания, да не почнете масово да ревете след седмица ;)

Успеха на михлюзина с продажбата ;)

А нали се сещаш как са гръмнали? Ако не ще ти подскажа, от такива хейтърчета като бай ти Данчо дето все гледат в паничките на другите щото тяхната супичка е прекалено студенка и не знаят как да си я стоплят. ;)
 
От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

А нали се сещаш как са гръмнали? Ако не ще ти подскажа, от такива хейтърчета като бай ти Данчо дето все гледат в паничките на другите щото тяхната супичка е прекалено студенка и не знаят как да си я стоплят. ;)
Моите страници бяха 250% натурални, може да ти ги кажат хората, с които съм работил преди време и т.н.
Просто накрая направих 1 апп, който за да изгледаш клипче, трябва да харесаш.. баннаха аппа.. и с него баннаха и 2те страници, на които бях пуснал аппа.. след което изгърмя целият акаунт.. барабар с всичките страници..

П.С. Не си мислете, че като имате 5 админа на 1 страница ще Ви спасят.. е не ... няма как да стане това :lol:
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

И аз преди време изгубих много страници - дори и много страници, в които просто бях модератор! При мен стана явно заради скоростта - за 1ч. тогава направих 10к харесвания на една страница и аудитория с над близо 1000к отиде по дяволите!
 

Горе