Успешни онлайн търговци!

От: Успешни онлайн търговци!

Хм, обикновено криенето зад сложната терминология е признак за абсолютна неграмотност и незнание. Когато не знаеш или няма какво да кажеш - бръскаш засукани слова. Най-великите умове пишат и говорят тотално разбрано за най-омотаните сфери на познанието. А да говориш засукано за Adwords означава, че може би си пуснал 1 кампания през живота си, да видиш за какво иде реч, но лъскаш имидж на много знаещ.
 
Re: От: Успешни онлайн търговци!

Хм, обикновено криенето зад сложната терминология е признак за абсолютна неграмотност и незнание. Когато не знаеш или няма какво да кажеш - бръскаш засукани слова. Най-великите умове пишат и говорят тотално разбрано за най-омотаните сфери на познанието. А да говориш засукано за Adwords означава, че може би си пуснал 1 кампания през живота си, да видиш за какво иде реч, но лъскаш имидж на много знаещ.
Кой беше го казал - "Който не може да обясни нещо с прости думи значи не го разбира и той." Факт и е много добре казано. :)
 
От: Re: От: Успешни онлайн търговци!

Кой беше го казал - "Който не може да обясни нещо с прости думи значи не го разбира и той." Факт и е много добре казано. :)

Аз съм го чувал и чел и в друг вариант: "Ако не можеш да обясниш на едно дете какво правиш - тогава ти самият не разбираш това, с което се занимаваш".
 
От: Успешни онлайн търговци!

Ето че вече времето накъся... Измислихте ли начин как краставите магарета от форума да се надушим там? Много ще се радвам да се запозная с още някой от форума лично :)
 
Мен не може да ме сбъркаш. Един висок и нахилен. :) Аз ще нося бяла риза, черно сако и дънки с обувки. Малко бизнес стил.

Казвайте кой ще ходи и да се видим там. Знам, че ще има доста хора от форума там, за това ще се радвам да се запознаем. :)
 
От: Re: Успешни онлайн търговци!

Мен не може да ме сбъркаш. Един висок и нахилен.

Ползвайте случая да го видите нахилен че от следващият ден забраняват пушенето и вече ще трябва да го разпознавате само по височината и дънките :)
 
Re: От: Re: Успешни онлайн търговци!

Ползвайте случая да го видите нахилен че от следващият ден забраняват пушенето и вече ще трябва да го разпознавате само по височината и дънките :)
Да, май така излиза. За последно ще се смея така. :)

Иначе предполагам се виждам от далеч. Пък и да не се, все ще дойда да нахалствам с нещо.
 
От: Успешни онлайн търговци!

Аз също смятам такива мероприятия за ненужни, но поне като мине - нека да драсне някой и да каже, научих нещо ново, полезно беше, имаше нови идеи и тн. и по възможност да не е от организаторите.
 
Re: От: Успешни онлайн търговци!

Аз също смятам такива мероприятия за ненужни, но поне като мине - нека да драсне някой и да каже, научих нещо ново, полезно беше, имаше нови идеи и тн. и по възможност да не е от организаторите.

На всеки му е полезно по различен начин. Едни отиват за надъхване, други за нетуоркинг, трети за да се скатаят един работен ден от шефа. А има и хора, които наистина отиват с идеята да научат нещо.

Аз примерно от AdWords не разбирам много и последния семинар ми беше много полезен. А знанията в тази област буквално пестят пари.
 
@Blinky - обаждай се утре :)
Непременно. Вас 100% ще ви видя там. :)

@ivok, ще драсна тук няколко изречения. Мен повече ме блазни идеята, че ще видя познати и ще се запозная с други хора в бранша. А дали са нужни и не, един Бог знае. Едно такова мероприятие може да даде повече отколкото да не отидеш на него. Все нещо може да спечелиш.

На последния семинар научих как една марка може да има фен страница с позитивни потребители и една фен страница, където се хейтва. И това всичкото в името на брандинга. :)
 
От: Успешни онлайн търговци!

off-topic: Blinky - от коя от двете ефекта е бил по-добър
 
Re: От: Успешни онлайн търговци!

off-topic: Blinky - от коя от двете ефекта е бил по-добър
Оригиналната им фен страница, но другата беше с малка разлика. Просто не е добър на вкус продукта и може би за това е спечелил такава "слава." Но не знаех, че може да се направи и такъв тип бранд. Просто видяли, че имат и много недоволни и решили да спечелят от това, вместо да пръскам милиони за подобряване на репутацията. Все пак потребителя си е прав за себе си.

Клокси, предполагам, че ще си е Оги, нали? Да се озъртам и за двамата? :)
 

Горе