Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Още някой умник да се изкаже по темата. Стана ясно, че пробват колкко им е мозъка на овцете. Все пак идват избори - трябва да се направи малко тестове, нали? :)

Възможно е, но по-вероятна е тезата за възползвал се от ситуацията конкурент.
 
Защото го залсужават. Питал си лично, казвам ти лично - тъпи овце. И когато е истина не е обида, мисля, че ще се съгласиш тук. Никой не защотава тъпите банки. Всеки казва едно - някои хора не са единни, емоциоанлни са и тъпи. Това повече не ме устройва - да живея около такива, отколкото, че някоя банка била не знам си кава. Те пич банките винаги играят срещу теб. Ама и като се напълни с емоциоанлни души, ситуацията става още по зле. :)

Кои е обикновеният гражданин, който трябва да защиваме? Този, който преди да те изслуша вече е направил глупост, или този който е голям всезнайко и грам не му пука от мнението на другите? WTF? Кой е обикновен бе? Обикновеният както казваш. :)
 
От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Днес 3 пъти питах защо обиждате хората в този форум, като ги наричате стадо и овце, теб лично веднъж питах ти ли си овчарчето? Кой ви плаща да дрънкате глупости?

Защо всички скочиха да защитават частни банки, а не защитават обикновения гражданин от банковия произвол! Защо не се приеха закони в защита на кредитополучателите! Аз ако си загубя жилището, скача ли държавата да ме защитава?
Не защитаваме частните банки, а защитаваме собствените си пари, интереси и стабилността на държавата и банковия сектор. Кой нормален човек няма да иска стабилизация и стабилност, това не мога да разбера аз.

Колкото за кредитите, ако не можеш да върнеш, не тегли. Банките на никой не са взели апартамента, без той да си е сложил подписа на някой документ. Ако ти загубиш жилището си ще е заради самия теб, ако на банката и се случи нещо обаче, стотици хиляди ще пострадат. За това и държавата се намесва.
 
Re: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Не защитаваме частните банки, а защитаваме собствените си пари, интереси и стабилността на държавата и банковия сектор. Кой нормален човек няма да иска стабилизация и стабилност, това не мога да разбера аз.

Това казвам - глупаците. :) Те не искат стабилност. :) Но не го разбират, че я правят.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Че някой е решил да се възползва от ситуацията е ясно,
обаче изявленията за разните там брокерски фирми, клипчета и мнения на
този или онзи във Фейсбук са като съшити с бели конци и не се връзват.
Ако така се бутаха банките само с мнения и клипчета, тука да сме съборили вече Обама.:)
Работата е по-дълбока и по-широка, отколкото се мъчат да я изкарат.
Трябва си по-сериозна организация за това, според мен.
Надявам се всичко да се размине и някой ден да разберем истината, все пак.
 
От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Не защитаваме частните банки, а защитаваме собствените си пари, интереси и стабилността на държавата и банковия сектор.

Като пишете по форумите и обиждате хората?
 
Re: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Като пишете по форумите и обиждате хората?
Теб специално кой те е обидил човек, каква драма играеш и ти? Казваме кой са овце, ако някой успява да се разпознае, кофти за него, какво да ти кажа.

Няма какво да се размининава, всичко е под контрол, само пилешките мозъци трябва да се успокоят. :)
 
От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Като пишете по форумите и обиждате хората?
Не, като обясняваме защо не трябва да се поддаваме на паниката и да унищожаваме системата. Ако кажеш "глупаво е да се прави еди си какво" не значи, че обиждаш някой персонално или на личностна основа. Понякога и най-умните хора правят глупави неща, когато са подведени. Случва се.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Не бе нийд доларс, немам отношение, нито кредити, нито депозити в бг, ама звучи вулгарно.
 
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Не бе нийд доларс, немам отношение, нито кредити, нито депозити в бг, ама звучи вулгарно.

Звучи да, защото ситуацията реално е следната. Една лотка с хора в спокойно море. В един момент, някой от тия сместо да гребат стават и почват да клатят, защото така ще стигнат по-бързо до брега, а реално знаем, че може да обърнат лотката. Другите седим и си гребем. Вулгарно е да не ги наречеш такива. Кажи ми ти какво да се следва като подход към тези хора? Честно. Още по-тъпото е, че после ще четем как еди кой си е ограбен, защото държал пари. И пак и зеленото ще изгори. Защо, защото не се мисли трезво.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Абе да ти кажа, че блатото или морето не е толко спокойно.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Абе да ти кажа, че блатото или морето не е толко спокойно.

Но пък да се клати по-силно лодката не ще го успокои :) Паниката не помага на пишман-моряците.
 
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Абе да ти кажа, че блатото или морето не е толко спокойно.
Говорим за банкова среда и финанси, айде ако обичете да не ми намествате ония боклуци тук. ;) Има си раздел за политика, там бъдете безполезни. :)
И да е нестабилно, щом казваш, с клатенето ще е по-лесно така ли? Мисъл отново. Що не спреш да пишеш тук? :) Честно, направо се чудя какво да ти връщам като отговори и се сдържам едвам едвам.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Както и предполагах: цялото говорене уикенда е било безмислено. Опашките отново са там........... :(
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Говорим за банкова среда и финанси, айде ако обичете да не ми намествате ония боклуци тук. ;) Има си раздел за политика, там бъдете безполезни. :)
И да е нестабилно, щом казваш, с клатенето ще е по-лесно така ли? Мисъл отново. Що не спреш да пишеш тук? :) Честно, направо се чудя какво да ти връщам като отговори и се сдържам едвам едвам.
Не можеш да отделиш политиката от банките. Както се оказва накрая, именно политиците и държавните институции предизвикаха кризата. Точно те изтеглиха стотиците милиони от банките и създадоха масовата психоза. Говоря за това:
По неофициална информация в четвъртък депозитите си от КТБ са изтеглили "Булгаргаз" и ТЕЦ Марица-изток 2", след обаждане от БЕХ, който наредил това да се случи”, пише „Капитал”. Според различни източници, неофициално в рамките на няколко дни от КТБ са изтеглени между 120 и 300 милиона лева.
Източник: Държавата взема КТБ. Какво става?
Ей това плаче за разследване. Защото точно тия големи играчи предизвикаха ликвидната криза. А не, че някой си плювал банки във Фейса. Трябва да се разследва и как така Прокуратура, МВР и най-вече БНБ работиха по поръчка на няКОЙ?
Не се заблуждавайте, че кризата е предизвикана от мизерните депозити на няколко хиляди българи! Не, кризата няма нищо общо с опашките. Тя се случи на друго място и се завъртяха съвсееем различни суми.
 
Последно редактирано:
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Както и предполагах: цялото говорене уикенда е било безмислено. Опашките отново са там........... :(
И да ги има, до няколко дни ще изчезнат. Пари има, това е най-важното.
 

Горе