Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

Blinky

Owner
Искам да попитам някой ще ходи ли утре на семинара, на който ICN са спонсори - Интернет маркетинг с нулев бюджет?

Ако има хора, които от форума ще ходят, да си кажат. Аз ще бъда там и предполагам може да се видим. Моя го спечелих де.:)

Искате ли да разберете кой отива на семинара Интернет маркетинг с нулев бюджет в сряда?

OK, няма да ви мъчим. Двамата, чийто отговори според нас заслужават пасове, са Димитър Георгиев и Блинки. А другите, не губете надежда - ако един от двамата се окаже зает в сряда, вие ще дойдете на тяхно място. Благодарим за всички интересни и задълбочени коментари. Очаквайте още пасове за събитията, които спонсорираме съвсем скоро!

Еее, аз няма да се откажа. Така, че се надявам, с който не се познавам, да разменим по някоя дума.

Ето повече за събитието: zero-marketing.com
 
От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

Ако не сте доволни - ще ви върнем парите
Ако не сте доволни от проведеното събитие, ще ви възстановим цялата заплатена сума. Нужно е единствено да ни уведомите по имейл до 7 дни след събитието!
:lol: Може и да дойда :D
 
От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

Аз щях да отида, ако знаех по-рано.
Защо не направите една тема с информация за подобни събития? Мисля, че ще бъде полезно за всички.
 
Ние реално, ако някой ни ги пуска, ще ги публикуваме, няма проблем за това, с цената на 1-2 пропуска, които можем да раздадем и като награди и т.н., но явно не сме достатъчно популярни или желание. :)

Аз за това ще обиколя повече събития тази година, за да имаме тази възможност - да стигнат до Вас, чрез нас тук.

Даже за това събитие научих от ICN, на което са спонсор, и 2-3 постинга по социалните мрежи, това беше всичко. :)
 
Re: От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

Аз щях да отида, ако знаех по-рано.
Защо не направите една тема с информация за подобни събития? Мисля, че ще бъде полезно за всички.

Хъм и тук ще драсна някой ред в тона на другата тема.... май ми е ден... като правиш маркетинг с нулев бюджет... по принцип трябва да намериш таргет маркета си... къде се събират тези който се интересуват от продукта ти и ако може да представиш продукта си... и веднага ще дам пример... едно е да пуснеш че предлагаш събмит по социалки тук в пазара друго е във сто сайта за обяви но и в двата случаи е безплатно... ама разликата ще е в резултата...

Всичките медиини партньорства са безплатни :) и това че не са ни намерили го разбирам като провал в техния безплатен маркетинг:D... ти искаш ли да те учат на маркетинг хора които не могат да намерят пазара си :lol:

та такам вместо ние да им правим лист те трябва да ни потърсят

Иначе имам чуството че нарочно се опитват да ни игнорират... щото в кюпа не сме само ние ами са всичките четири форума по темата (ние и сърч енджинс и уебтуристи и бдев)... Ама все тая ама всички знаят къде се кове истинския уеб бизнес на български език :) ... бачкаме си за чужбина от там се печели много повече... и ние също игнорираме

само световни събития ще се споменават...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

И аз ще се разпиша тук заради това: "Регистрация на място 105 лв без ДДС" (баси нулевия бюджет), но мнението ми важи и за другата тема.

Според мен нарочно бягат точно от този пазар (специализираните форуми), защото потребителите в тях имат повече практически опит от лекторите теоретици... Идеята на тези семинари е да присъстват неориентирани PR-ки и евентуално да се намерят нови клиенти за фирмите на лекторите (един вид - вижте ние сме много в час, дайте да ви правим кампаниите).
Ако ви прави впечатление лекторите са едни и същи и на двете мероприятия :)

Присъствал съм на 1 такъв български семинар и съм гледал няколко онлайн - ако искате друг да ви каже за новите тенденции, а не сами да правите опити и тестове, четете утвърдените SEO/SEM/SMM сайтове и блогове и ще сте много по напред от "специалистите".
 
От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

За форум на тема Маркетинг с 0 Бюджет да платиш 100 лв вход ми се струва перверзия :d
 
От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

И у чужбинско е тъй, не го умувайте много - който не го бива много в занаята му, почва да го преподава и да разчита на приходи от лекцийки, семинарчета, уоркшопчета,...
 
От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

И у чужбинско е тъй, не го умувайте много - който не го бива много в занаята му, почва да го преподава и да разчита на приходи от лекцийки, семинарчета, уоркшопчета,...

Това ме изкефи.
Блинки ще ти се разсърди, обаче!
 
От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

Я по таквизи семинари не ходя щото съм предубеден, че ще ми обясняват къде се намира кранчето за топлата вода и като почнат да ми разтягат локуми и ще заспа на 15 минута. :)
 
От: Утре някой за Интернет маркетинг с нулев бюджет?

И у чужбинско е тъй, не го умувайте много - който не го бива много в занаята му, почва да го преподава и да разчита на приходи от лекцийки, семинарчета, уоркшопчета,...

По принцип и аз съм на това мнение, обаче има наистина добри специалисти, на които им доставя удоволствие да говорят пред хора, да преподават знанията си и да помагат на другите и затова го правят, а не заради парите. Проблемът е, че такива индивиди са рядкост. Но ги има.

П.П. Също така съм поддръжник на теорията, че колкото по-широкоразпространена е дадена информация, толкова по-малък потенциал за печелене има (което е адски логично). Не съм експерт по нищо, но смятам, че общодостъпната информация е едва първата стъпка. Това, което действително различава успелия от неуспелия, е основно опитът.
 

Горе