ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

mantaman

Well-Known Member
Не си хабете парите освен ако феновете не ви трябват само за парлама на лайкбокса
Поръчах си 1000 УК фена от продавач със стотина продажби и 100% фийдбек мина една седмица и никакъв го няма. Писах му писмо не ми отговаря. След още 3 дена му набих червената репа и се появи на момента да ми обяснява как имал лек проблем но сега ще се оправи всичко и почна да добавя фенове като станаха около 300 се загледах в снимките им нещо ми се стори че са много неестествени и се задълбочих в проверката - следващото което ми направи впечатление беше че всичките са завършили университет след това се оказа че всички имат по около 45-50 френдове и на нито един от познатите им няма фамилия като тяхната. Също така на всички акаунтите са им отворени за достъп,и но никой няма друга снимка на която да се вижда същият човек.
С две думи яко ментета - само се чудя този същият предлага и 10к фена - как се поддържат такава голяма база и ФБ не ги ли надушва незнам
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Кофти и точно поради тази причина никога не бих тръгнал да си купувам фенове от разни неизпробвани места. Най-доброто, което можеш да направиш в този случай е, след като получиш феновете да провериш активността им в страницата. Ако са мъртви души, просто да не плащаш.

п.п. Това с фалшивите профили става със съответните програми.
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

всичките профили негови ли са? 1000?
колко струва тази услуга ? (ако може кажи разбира се)
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Има програми, с които могат да се създават и управляват такива профили. Иначе примерно от тук - http://fiverr.com/facebook_orders/g...-likes-for-your-page-blog-website-contest-etc можеш да си поръчаш за 5$. Аз лично съм го правил, но не останах доволен. Много излизат с номера, че изпращат покани, а не гарантират харесвания, други пък ти пълнят страницата с фантоми.
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Има програми, с които могат да се създават и управляват такива профили. Иначе примерно от тук - http://fiverr.com/facebook_orders/g...-likes-for-your-page-blog-website-contest-etc можеш да си поръчаш за 5$. Аз лично съм го правил, но не останах доволен. Много излизат с номера, че изпращат покани, а не гарантират харесвания, други пък ти пълнят страницата с фантоми.

Ясно, мерси!
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

....се загледах в снимките им нещо ми се стори че са много неестествени и се задълбочих в проверката - следващото което ми направи впечатление беше че всичките са завършили университет след това се оказа че всички имат по около 45-50 френдове и на нито един от познатите им няма фамилия като тяхната. Също така на всички акаунтите са им отворени за достъп,и но никой няма друга снимка на която да се вижда същият човек....

Сигурно си прав, че са ментета. Но не мога да не отбележа, че даденото описание съвпада напълно личния ми профил във ФБ... Излиза, че и аз съм менте - тичам да добавя някоя рода :D, току виж някой ме проверява
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Редрум в Ебай няма как да плащаш след като ти свършат работа :) - единствено може да им ударя отрицателен фиидбек което вече съм направил и е въпроса дали да го едитна след като си свършат работата.
Че акаунтите са фейкове съм на 1000 процента сигурен - ползата е че 1000 фена изглеждат добре в лайк бокса :) - Другото което може да е от полза е ако някой случайно е станал френд на някой от кухите фенове щото му е харесала снимката на профила :)
За 1000 УК фена цената е около 36 паунда. - хората които го правят в Ебай специално за УК фенове са едва няколко.
ТЕО всеки един от акаунтите сам по себеси изглежда Ок обаче когато застанат един до друг се набива на очи че са гледали "Клонираните атакуват"
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Ами на мен всякакви купени фенове все биха ми изглеждали ментета - няма как това да са хора, които наистина се интересуват от въпросната страница. Пък ако някой го прави само заради бокса, вече на няколко пъти попадам на менте бох - някои не плащат друг да им лъже посетителите, ами сами си слагат картинка вместо истински бокс.*:lol:
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

... вече на няколко пъти попадам на менте бох - някои не плащат друг да им лъже посетителите, ами сами си слагат картинка вместо истински бокс.*:lol:


Тва сега си го измисли... дай да видим такъв сайт.
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

И сега да го е измислил пак е идейно слагаш картинка на твоя лайк бокс само му едитваш цифрата и ако някой кликне ти скача на страницата - там го чака посрещаща страница кликва и е твой :)
Има реп+ от мене
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Супер схема!:) Ще я приложа при първа възможност.

И сега да го е измислил пак е идейно слагаш картинка на твоя лайк бокс само му едитваш цифрата и ако някой кликне ти скача на страницата - там го чака посрещаща страница кликва и е твой :)
Има реп+ от мене
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

За съжаление, не аз я измислих тая схема - иначе щях да я патентовам и да ви взема пари за ползване.*:wink:

Хванах наскоро два такива новинарски сайта, които и пари за реклама искат даже на базата на многото си почитатели. Не мога да кажа кои са, понеже може да създам неприятности на фирмата, която представлявам пред тях. Едните веднага махнаха картинката. Може и другите вече да са я махнали.

Преди това няколко пъти са ми попадали с фалшив тиксо брояч. Проверявам непременно за тези неща, когато някой дойде да иска пари и ми обяснява колко е велик, пък например Alexa не мисли точно така по въпроса.

Наистина ли друг не е забелязвал такива?
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Тва сега си го измисли... дай да видим такъв сайт.

Ако знаех как се дава репутация, щях да ти дам една зеленичка сега, защото ме върна с много години назад. Изпях на племеницата ми, която тогава беше на 2-3 години, една популярна рекламна песничка, а тя каза: "Е, не може да има такава песен! Признай си, че ти сега си я измисли!"*:lol:
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

И сега да го е измислил пак е идейно слагаш картинка на твоя лайк бокс само му едитваш цифрата и ако някой кликне ти скача на страницата - там го чака посрещаща страница кликва и е твой :)
Има реп+ от мене
Не знам що за идиот ще се върже на подобен номер :D
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Не си хабете парите освен ако феновете не ви трябват само за парлама на лайкбокса
Поръчах си 1000 УК фена от продавач със стотина продажби и 100% фийдбек мина една седмица и никакъв го няма. Писах му писмо не ми отговаря. След още 3 дена му набих червената репа и се появи на момента да ми обяснява как имал лек проблем но сега ще се оправи всичко и почна да добавя фенове като станаха около 300 се загледах в снимките им нещо ми се стори че са много неестествени и се задълбочих в проверката - следващото което ми направи впечатление беше че всичките са завършили университет след това се оказа че всички имат по около 45-50 френдове и на нито един от познатите им няма фамилия като тяхната. Също така на всички акаунтите са им отворени за достъп,и но никой няма друга снимка на която да се вижда същият човек.
С две думи яко ментета - само се чудя този същият предлага и 10к фена - как се поддържат такава голяма база и ФБ не ги ли надушва незнам


Не съм сигурен, но май в black hat world са най-точните пичове за такива услуги... всеки си взема урок, мерси че сподели разочарованието си, все ще помогне на някой занапред.
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Да ти кажа Алъне още като ги поръчвах много ме гризеше съмнението обаче нали съм Тома Неверни и докато не пробвам невервам :)
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Редрум в Ебай няма как да плащаш след като ти свършат работа :) - единствено може да им ударя отрицателен фиидбек което вече съм направил и е въпроса дали да го едитна след като си свършат работата.
Че акаунтите са фейкове съм на 1000 процента сигурен - ползата е че 1000 фена изглеждат добре в лайк бокса :) - Другото което може да е от полза е ако някой случайно е станал френд на някой от кухите фенове щото му е харесала снимката на профила :)
За 1000 УК фена цената е около 36 паунда. - хората които го правят в Ебай специално за УК фенове са едва няколко.
ТЕО всеки един от акаунтите сам по себеси изглежда Ок обаче когато застанат един до друг се набива на очи че са гледали "Клонираните атакуват"

Ако ще даваш толкова пари за фенове по-добре си купи от microworkers. Там поне знаеш че са отделни хора, а не плащаш на един човек да ти намира фенове.
Отделно им плащаш след свършена работа, (парите ги депозираш предварително в сайта, но на феновете им плащаш след като са изпълнили условието. Който не го е свършил го маркираш като неудобрен и ти освобождава слот за нов фен).
 
Последно редактирано:
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Като гледам там май под 10 цента няма нищо, което би означавало че 1000 фена ще са 100 долара - това не е проблем но каква е гаранцията че и там са реални или че след това няма да ту унлайкнат
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Май е редно да спомена вече за какъв чеп са ви тия харесвания? Видях продават 100 души вече в пазара, на какви ли не цени.
Да речем че продавач А има 100 приятеля, и всеки ден ги моли да цъкнат някъде, за да изкара някой лев. И така колко пъти? Ако има 1000 приятеля, надали ще успее да ги навие.
А за повече? То е ясно че има някви мазохисти, дето си правят по една камара фейк профили за да правят стинки.
Някой ще сподели ли колко горе-долу такива (купени) потребителя са се върнали в сайта? Или направо да сподели за чий си е дал парите?
 
От: ФБ Феновете от Ебай са яко ментета

Ако ти трябват само за престиж, разрови се из нета и си намери програмки, с които се правят и управляват много фейк акаунти.
 

Горе