Предлагам: ФБ реклама с потенциал за вайръл

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Притежавам профил, който често споделя снимки в големи фейсбук групи и забелязвам, че съдържанието се харесва, споделя, коментира... Някой път заради самият контент, друг път явно заради изградения имидж и активността.

Предлагам реклама на ваша снимка или пост в уречените групи, като техният брой към момента е 13 с общ брой хора в тях: ~ 430к души.

Направих си експеримент да съживя интересът към картинка, която беше вече вайрълната и има потенциал да се разпространи повторно с по-малко усилия, посредством споделяния от мен в групите и без повече занимавки, резултатите след 24 часа от споделянето са:
  • 2000 лайка (общо) на поста (сумирани от всички групи);
  • +300 нови харесвания на страницата (сравнително малка е);
  • 50к+ досег;
  • 250+ споделяния;
  • Постът продължава да се споделя, харесва, коментира, което е предпоставка за още по-голямо разрастване.
Все още не съм уточнил какви биха били реалните цени за този вид услуга.
Пускам безплатно ревю на първите трима писали в темата.

Ревюто ще съдържа - споделяне на ваша интересна картинка в групи с общ брой около 50-70к души. Условието, както на всички други ревюта е да дадете обективна оценка за услугата, след като я получите.​

Препоръчително е занимателно-развлекателелното съдържание, тъй като хората в групите са от различни прослойки и не са таргетирани по интереси.

Държа да подчертая, че типстърски реф. линкове не жънат особен интерес.
 
Благодаря за интереса.
Има запитване дали може да се споделят линкове от външни сайтове - не, към момента избягвам това и споделянето ще е вътрешно: ФБ -> ФБ.

Изпратете ми инфо какво точно искате да споделя, за да видим дали би било подходящо. ;)
 
Rozoveca няма подходящо съдържание, което може да бъде споделено, а и не отговаря на изискванията.

Ревюто му е свободно за следващият писал в темата.
 
Предлагам да изчакаме резултатите от ревютата. Ако са благоприятни и хората доволни - ще доразвием темата.
 
Доволен съм от услугата, снимката беше интересна и хората я харесаха, споделяха, получих нови харесвания на страницата, активността на страницата се покачи.
 
Проббвахме услугата на коелга, но някак си не се получиха нещата на снимката като + дойдоха около 9 споделяния + 5 лайка на страница + 7 лайка на снимката и 1 коментар.

Проблема може и да е в снимката.
 
Проббвахме услугата на коелга, но някак си не се получиха нещата на снимката като + дойдоха около 9 споделяния + 5 лайка на страница + 7 лайка на снимката и 1 коментар.

Проблема може и да е в снимката.

Ако хората харесат снимката в групите, а не са цъкнали на нея, то отчита харесванията при рийчът, т.е., за да се види всичко трябва да се натисне в/у него.

Днес ще тествам във всички групи с друга моя снимка, която е качена преди два дни.
 
всичко зависи от снимката, ако е някоя простотия ще има ефект, ако е нещо по нормално едва ли
 
Да, за какъв тип или тематика снимки говорим?
Да знам, дали ще свърши работа при мен?
Всъщност като се замисля в момента, имаме 1 boost-нат пост в 1-та страница с даване на награда. Мисля, че би имало допълнително добър ефект от споделянето в групи. Как мислиш?
Ако искаш да пробваме и после да напиша подробно ревю или да платя каквато е цената.
Ако решиш пиши ми, да ти покажа за каква снимка става въпрос.
 
Прати ми на лично за какво иде реч.
Иначе @pepo_999 е прав отчасти. Хората са от всякакви прослойки и най-нормалното нещо е да се долавя интерес със забавни и развлекателни снимки, а не със снимки, които са таргерирани към малък кръг хора.
 
колко струва услугата
 

Горе