Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

sunstorm

Active Member
[h=2]АКО СЕ ПИТАШ:[/h]

  • Как мога да НЕ изкарвам НИКАКЪВ допълнителен доход, работейки за някой по няколко часа на ден?
  • Как, къде и кой ще МЕ ИЗМАМИ или ИЗЛЪЖЕ, за да започна да се разделям със спестяванията си?
  • Какви са шансовете да ФАЛИАРАМ и да ГУБЯ пари онлайн?
  • Какви са перспективите за ПСИХИЧЕСКОТО ми състояние и до къде мога да стигна със САМОСЪЖАЛЕНИЕТО СИ?

[h=2]Ми НЕ се питай. Т`ва е темата:[/h]
Наскоро се създаде във форума една много добра инициатива "Успей с нас". Но животът не е само цветя и рози. Бялото си има за опонент черното и затова реших да създам темата "Фалирай с нас". Тук всеки ще може да поства линк и мнение към най-куците или измамни оферти във форума. Щото да не си кривим душата, ама тук се понапълни с тарикатчета, които изгарят от желание да ни направят богати.

Моето първо предложение е:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43933

Изключително куца оферта, която дори автора на темата не си прави труда да ни разкрие. Гоним се по скайпове и гледаме клипчета в тубата. Всички са доволни, вече с блеснал поглед поглаждаме прясно изкараните пачки.
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Определено има доста тарикати, целящи да прецакат хора от форума. Добра тема, който има проблеми с "бизнесмени" от форума да споделя.
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Ето, и това е хубава тема. Видя ли продукта, който тя създаде. :) Мен ми харесва това, защото може да се кажат лошите практики и реално да насочи вниманието към Успей с нас. Но кой друг е дошъл тук, за да го цитираме и него. Мисля да преместя темата в За форума. Все пак касае всички ни. :)
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Моето предложение е Dessislawa от тази тема или който там се крие зад този профил.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41672&page=3
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Моето предложение е Dessislawa от тази тема или който там се крие зад този профил.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41672&page=3

A някои така й се радваха, нали е женско (поне профила) и дай напред с похвалите :)
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Чей да напомня...щото днешната младеж може и да не я знае :D

[video=youtube;u_zlS468g_o]http://www.youtube.com/watch?v=u_zlS468g_o[/video]
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Темата може спокойно да линкне към Кофата. Там са "офертите" на живота ни. Като топ спамър тук искам да се похваля с това, че през годините са минали какви ли не убавци, с какви ли не оферти и предложения. Но също така две неща бяха на лице след пускането на офертата си. Първо, че никой не им се върза. Все пак аудиторията тук е над средното ниво. И второ, някои от хората успяват да видят другите какво правят и минават от тази страна.
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Не давайте пари напред и непременно сърчнете в Гугъл мейл адреса, който ви изпращат.

Е какво излиза, че заради някакви крадливи и лъжливи идиоти другите копирайтъри трябва да си патят ли? :evil:

Несправедливо е.
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Е какво излиза, че заради някакви крадливи и лъжливи идиоти другите копирайтъри трябва да си патят ли? :evil:

Несправедливо е.
Аз не бих дал пари напред на никого и за нищо. Другите както си преценят.
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Аз не бих дал пари напред на никого и за нищо. Другите както си преценят.

Значи какво излиза, че ние пък сме длъжни да пишем без пари ли? По същата логика копирайтъра може да бъде измамен, както и платеца. За проверките съм съгласна, обаче за предварителното плащане не. Я си представи картинката "Поръчва ми юзър Х 10 статии, обаче не иска да плаща да не би да го метна. Пиша му 10 статии и накрая не ми ги плаща". И какво излиза? Че съм изгубила над 10 часа ей тъй за спорта, щото хората са посъветвани да не плащат предварително. И следващия път какво ще стане? Аз няма да искам да пиша без да ми се плати предварително, а потенциалния клиент няма да иска да плати примерно също и какво става? Тогава накъде?

Така говориш, защото не предлагаш ти услуги принципно. Иначе си прав, всякакви измамници може да се трупнат тука, но това не означава, че трябва останалите да си патят. Затова и мисля, че онази завъртулка в другата тема на coolice дето предложих е решение. Имам предвид с многото мнения, създаване на блог и т.н. това доста ще затрудни "потенциални измамници" да се навъртат във форума.

П.П.: Също така би спряло измамници дето се опитват да подбият пазара със статии от 400 думи за 2лв (и то не промоция, някаква, ами постоянна цена). :evil: :cry:
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Сега е момента да се пусне един BG онлайн посредник с минимална такса - 1-2-5 лева. При повече възможност за research може да се включи и нотариус за всякакъв тип сделки. Да видим кой ще е най-бързия предприемач, който ще се заеме със задачата. ;-)
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Сега е момента да се пусне един BG онлайн посредник с минимална такса - 1-2-5 лева. При повече възможност за research може да се включи и нотариус за всякакъв тип сделки. Да видим кой ще е най-бързия предприемач, който ще се заеме със задачата. ;-)

Аз ще пускам скоро един сайт... от 1 месец се каня да го довърша.
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Сега е момента да се пусне един BG онлайн посредник с минимална такса - 1-2-5 лева. При повече възможност за research може да се включи и нотариус за всякакъв тип сделки. Да видим кой ще е най-бързия предприемач, който ще се заеме със задачата. ;-)

Аз от година и половина съм пуснал сайт предлагащ защита от измами, но все още има тарикати който се опитват да ме прескачат и като стане проблем пак мен търсят. :)
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Колкото и странно да звучи, аз дължа началото на успехите си на един измамник (тукашен), който ме изработи преди време. Благодарение на това дето ме накара да му свърша за без пари, аз се развих в правилната посока и сега се изхранвам с това. Да е жив и здрав и да се почерпи с парите, които не ми плати (вероятно го е направил отдавна). Дори ако се сети, че говоря за него и чете това (май е баннат), може да го черпя една бира поне.
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Измами винаги ще има, това е рисков бизнес, който се гради само на доверие. Хубаво е, че има репутация, която от части предупреждава, но и само на репутация не може да се разчита. Аз досега съм писал за доста хора и никой не ме е прецакал с парите, но май най-добрия вариант е с 50% предплащане. Пак има вариант да те метнат, ама боли по-малко :) Все пак съдбата обича смелите, който не рискува, няма как да се развива :beer:
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Измамниците не преуспяват! Така, че те са "еднодневки". Днеска те метнат, утре няма пари.

А иначе прав си, slavchev, колкото и изтъркано да звучи "Който не рискува, не печели" и няма как да се развива. :)
 
От: Фалирай с нас (Няколко добри начина да се отървете от спестяванията си)

Реално погледнато винаги могат да те метнат. Класическият пример е отиваш на интервю за работа, наемат те, работиш известно време и накрая пари йок.
 

Горе