Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Факт е, че където има лелки, има и продажби. Мен ме интересуват продажбите и как може да се използва фб за правене на пари, та и за това ми беше странно да видя такава тема в тоя раздел. Както забелязваш не съм писал никъде личното ми мнение, защото фб не ме интересува от лична гледна точка.

Един резонен въпрос на аматьор - "Правенето на пари" - цел или средство? :) "Обслужването на лелки" - удоволствие или принуда? :rolleyes:
 
От: От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

нека се уточним! за мен той не е ценен автор, нито сатирик.
Гледал съм му простащините, чел съм и какво пише във ФБ. Сега само не ми казвай, че трябва да купя книгите...

Аз от него само простотии съм прочел. Да не мислиш, че "последователите" и феновете вникват в "дълбокия" смисъл на творчестовото му?
не разбира се...всеки хваща простотията и разнася все едно е злато :confused:

Гледал си го като актьор и си чел какво "пише" във FB човек, който написа фейлетон за FB? Още малко и Бойко Борисов ще пропише собственоръчно там, когато разбере от телевизиите колко е популярна неговата страничка.

Всъщност, би ли споделил кои български фейлетонисти смяташ, че не пишат "простотии" и творчеството на кого от тях цениш? Стига ми дори едно име, за да се настроя на твоя вълна и да ти бъда по-понятен.
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Не продавам фейсбук страници, бъркаш се. Ползвам фб за лични бизнес цели. "Протестирам", щото тука повечето би трябвало да не сме обикновени зомби потребители.
 
От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Един резонен въпрос на аматьор - "Правенето на пари" - цел или средство? :) "Обслужването на лелки" - удоволствие или принуда? :rolleyes:
Отговорът винаги е по средата ;)
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Не продавам фейсбук страници, бъркаш се. Ползвам фб за лични бизнес цели. "Протестирам", щото тука повечето би трябвало да не сме обикновени зомби потребители.


Повечето тук би трябвало да сте предприемачи.
 
От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Повечето тук би трябвало да сте предприемачи.

Дали има тема - "Какво точно разбирате под предприемач?" :)
Мислех да пусна такава, за да си изясня някой въпросителни.
Инвеститор може да стане предприемач, нали? Така мисля аз!
Обаче занаятчия е съвсем друго нещо......:lol:
 
От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Дали има тема - "Какво точно разбирате под предприемач?" :)
Мислех да пусна такава, за да си изясня някой въпросителни.
Инвеститор може да стане предприемач, нали? Така мисля аз!
Обаче занаятчия е съвсем друго нещо......:lol:

има няколко такива, и ако не те мързи да ги търсиш, пусни в търсачката на форума.

Обаче файда от тези теми няма - предполагам, че за това е виновна цялостната тъжна обстановка в средното образование.

Само изясняването на понятието "предприемач" отне десетки страници без резултат и конкретна дефиниция (copypaste щеше да свърши далеч повече работа).

Други десетки страници описваха с какво се занимава този с неизяснената дефиниция.

Като краен извод се оказа, че понятието "предприемач" зависи най-вече от възрастта (в което има някаква логика). По-младите се възприемат за предприемачи много повече от хората, които вече знаят, че не са предприемачи.
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Жените, изявяващи се във Фейсбук, са отделна тема. Преди 4 години бяха накарали дори обикновено доброжелателния Иво Сиромахов да оплюе събирането на елхички и директно да охарактеризира някои девойки като "селски пръчки":

"А някои селски пръчки с поетични наклонности се скъсваха да пишат в статуса си претенциозни глупости от сорта: “Виждаш ли сянката ми, плаваща по вълните на времето?… Докосни звездите, но не забравяй, че си човек…”
ей тва е сайт
 

Горе