Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Жените, изявяващи се във Фейсбук, са отделна тема. Преди 4 години бяха накарали дори обикновено доброжелателния Иво Сиромахов да оплюе събирането на елхички и директно да охарактеризира някои девойки като "селски пръчки":

"А някои селски пръчки с поетични наклонности се скъсваха да пишат в статуса си претенциозни глупости от сорта: “Виждаш ли сянката ми, плаваща по вълните на времето?… Докосни звездите, но не забравяй, че си човек…”

и кой нормален ще чете толкова дълъг пост на този идиот?

жалкото е, че има толкова последователи във ФБ
той освен да плюе и хейтва...друго не прави? :oops: явно мозъка му е закърнял във Шоуто на слави...защото и там правеха същото
 
От: От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Колумнистите на The Guardian никога не са се славели с техническа грамотност, но пък умеят да правят съответните изводи от проведени изследвания.

И ако не е тайна, кои сте вие и какви са вашите цели?
Ние сме тия дето изкарват някой лев по интернета, нашата цел е да продаваме колкото се може повече. С една дума, ако фейсбук стане като пинтерест, няма да имаме нищо против, щото пишлегарите са само плява, а лелките купуват :)
 
От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

и кой нормален ще чете толкова дълъг пост на този идиот?

жалкото е, че има толкова последователи във ФБ
той освен да плюе и хейтва...друго не прави? :oops: явно мозъка му е закърнял във Шоуто на слави...защото и там правеха същото

Ако си се засегнал, че те е нарекъл "селска пръчка", то можеш да възвърнеш самочувствието си, организирайки фейс-група "Искаме справедливост за Вълкан Хептенцоцов!". Докато тя съществува, всеки неин последовател ще има възможността да се смята за най-умен и красив в целио свет.
 
От: От: От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Ние сме тия дето изкарват някой лев по интернета, нашата цел е да продаваме колкото се може повече. С една дума, ако фейсбук стане като пинтерест, няма да имаме нищо против, щото пишлегарите са само плява, а лелките купуват :)

А, тва съм го чул, че в България дори форуми, които се смятат за сериозни, не премахват обявите за търговия с фейсбук-странички. Всъщност, има някаква логика - ако не продават на шашнатите лелки, които смятат спама за революционна реклама и се "сприятеляват" с всеки склад за чорапи, то ще умрат от глад.
 
От: От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Ако си се засегнал, че те е нарекъл "селска пръчка", то можеш да възвърнеш самочувствието си, организирайки фейс-група "Искаме справедливост за Вълкан Хептенцоцов!". Докато тя съществува, всеки неин последовател ще има възможността да се смята за най-умен и красив в целио свет.

и това е измислено от него?
боже господи...

th_suicide.gif
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

По-лесно бе да прочетеш вместо да ти го преразказвам на части. Ако повечето хора четяха и се поглеждаха отстрани, нямаше да стигнат до това окаяно положение - да се боричкат във фейсбук-групички и да уведомяват околните кога одят до WC.
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Няма да си го причинявам :) но по всяка вероятност е негово творение...

пожелаваш си да има повече хора които да четат - ама автори като Сиромахов ли?
над 100к "последователи" на простащината как е? зле, добре?
(разбирам, че и неговото е някакво изкуство...да не ме вземеш за тесногръд :oops:)
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Няма да си го причинявам :) но по всяка вероятност е негово творение...

пожелаваш си да има повече хора които да четат - ама автори като Сиромахов ли?
над 100к "последователи" на простащината как е? зле, добре?

"На вкус и цвет товарища нет" дет се вика, но би било добре да прочетеш повечето нещица на Сиромахов. Липсват съвременни качествени български сатирици и е грехота да не се четат малцината, които творят. Във фейлетоните може да си позволи повече, отколкото в телевизионно шоу, което се стреми до по-широк кръг телевизионна аудитория и това налага съответните рамки и по-разбираем за масите хумор.
 
От: От: От: От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

А, тва съм го чул, че в България дори форуми, които се смятат за сериозни, не премахват обявите за търговия с фейсбук-странички. Всъщност, има някаква логика - ако не продават на шашнатите лелки, които смятат спама за революционна реклама и се "сприятеляват" с всеки склад за чорапи, то ще умрат от глад.
Подценяваш фейсбук, а и хората тук ;) С една добре разработена тематична страница съм правил много хиляди долари от амазонски афилиейт (най-добрият ми месец). Не виждам нищо спамърско в това да управляваш и печелиш добре от един прекрасен маркетингов инструмент.
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

И MLM през миналия век правиха милиони, но това не означава, че правенето на пари от шашнати лелки и дечурлига е върхът на сладоледа.
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

ако той е качествен, не искам да си представям некачествените :)
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

ако той е качествен, не искам да си представям некачествените :)

Ами няма как да те убедя, освен ако не използвам собствения ти начин за сравнение (който е неправилен според мен, но друг не възприемаш).

От четенето на мненията в този форум съм забелязал, че ти си на едно по-добро ниво от средното. В същото време си горе-долу 5 пъти по-тъп от Иво Сиромахов (по моя преценка). Предполагам, че няма да се съгласиш и ще си прав, защото това не е обективен начин за оценяване. Но щом аз, който съм чел и твоите, и неговите мнения, не съм прав да оценявам така, защо мислиш, че ти, който не си го чел, така смело можеш да заявяваш своето превъзходство над него?

BTW, в конкретния фейлетон няма нито един недостоверен факт, дори хиперболата като изразно средство не е използвана достатъчно.
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

И MLM през миналия век правиха милиони, но това не означава, че правенето на пари от шашнати лелки и дечурлига е върхът на сладоледа.

Много пренебрежително се изказваш и сравняваш измама с неизмама :) Това дали едно нещо е "върхът на сладоледа" се определя от две неща, според мен:

- колко трудно се прави;
- колко доходи носи;

И докато МЛМ си остана в историята, то във фейсбукът има още доста хляб :)
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

MLM не останала в историята, просто много хора знаят опасностите, а и в много страни подобна система за продажби е незаконна.

Същото се отнася и за продаване на фейсбук-странички. Просто този "бизнес" е по-отскоро (5-6 години) и в някои по-слабо развити в информационно отношение страни (предполагам, че това те навежда на мисълта за пренебрежение) все още се възприема като "медията на модерните и отворени хора". А фактът е, че се превърна в клоака на спамещите лелки и синилни старци.
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

значи съм 5 пъти по-тъп? предполагам това е зле? но колко? (трябва да се сравня с някой за да преценя...Сиромахов не ми е модел за подражание (само не ми казвай, че трябва!) и не е вариант).
освен това не знам Сиромахов колко е тъп...
аз не мисля, че е тъп - напротив! за да измислиш толкова простотии трябва да имаш нещо в главата

п.п. не знаех, че е станал сатирик...откога? :-o
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

значи съм 5 пъти по-тъп? предполагам това е зле? но колко? (трябва да се сравня с някой за да преценя...Сиромахов не ми е модел за подражание (само не ми казвай, че трябва!) и не е вариант).
освен това не знам Сиромахов колко е тъп...
аз не мисля, че е тъп - напротив! за да измислиш толкова простотии трябва да имаш нещо в главата

п.п. не знаех, че е станал сатирик...откога? :-o


Ами точно това се опитвам да ти подскажа. Ти не знаеш нищо за него (освен, че е един от сценаристите в телевизионно шоу), не си го чел, но вече го оценяваш от своята камбанария. Е как ще оцениш автор, ако не го четеш?
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

MLM не останала в историята, просто много хора знаят опасностите, а и в много страни подобна система за продажби е незаконна.

Същото се отнася и за продаване на фейсбук-странички. Просто този "бизнес" е по-отскоро (5-6 години) и в някои по-слабо развити в информационно отношение страни (предполагам, че това те навежда на мисълта за пренебрежение) все още се възприема като "медията на модерните и отворени хора". А фактът е, че се превърна в клоака на спамещите лелки и синилни старци.
Факт е, че където има лелки, има и продажби. Мен ме интересуват продажбите и как може да се използва фб за правене на пари, та и за това ми беше странно да видя такава тема в тоя раздел. Както забелязваш не съм писал никъде личното ми мнение, защото фб не ме интересува от лична гледна точка.
 
От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Светът е оцелял, защото се е смял! По времето на соца, хуморът беше единствения начин да се говори елегантно истината, защото комунистите бяха прекалено тъпи, за да разберат скрития смисъл. В началото на "демокрацията" нещата доста затъпяха и всеки зевзек можеше да си спретне шоу и да дрънка глупости по някоя кабеларка. Но дойде мутро-полицейската хунта "гроб" и както се казва - Всяко зло за добро! Свежият и остроумен хумор отново се завърна с гръм и трясък. :D:lol:
 
От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Факт е, че където има лелки, има и продажби. Мен ме интересуват продажбите и как може да се използва фб за правене на пари, та и за това ми беше странно да видя такава тема в тоя раздел. Както забелязваш не съм писал никъде личното ми мнение, защото фб не ме интересува от лична гледна точка.

Ето че и теб те докарах до правилния извод :)

Отворилият темата TS се е изказал като потребител и предимно емоционално е изразил негативите, които е изпитал като потребител.

А ти обсъждаш като търговец и протестираш срещу негативните мнения за Фейсбук, защото индиректно могат да се отразят на твоя бизнес (който доколкото разбрах е продаване на фейсбук-странички с бройки последователи)..

Нима мислиш, че аз не ползвам Фейсбук за своите сайтове? Та това си е безплатен канал за разпространение. От време оно имам групи от по 100k, но какво получават последователите в тези групи? Новини на автомат. Не съм влизал там от поне година.

Това, че ти продаваш фейсбук-странички, а аз пускам в него новини на автомат не прави от Фейсбук "медията на младите отворени хора".
 
От: От: Фейсбук е най-тъпата мрежа в света!

Ами точно това се опитвам да ти подскажа. Ти не знаеш нищо за него (освен, че е един от сценаристите в телевизионно шоу), не си го чел, но вече го оценяваш от своята камбанария. Е как ще оцениш автор, ако не го четеш?

нека се уточним! за мен той не е ценен автор, нито сатирик.
Гледал съм му простащините, чел съм и какво пише във ФБ. Сега само не ми казвай, че трябва да купя книгите...

Аз от него само простотии съм прочел. Да не мислиш, че "последователите" и феновете вникват в "дълбокия" смисъл на творчестовото му?
не разбира се...всеки хваща простотията и разнася все едно е злато :confused:
 

Горе