Фейсбук реклама

Дискусията в 'Social Media Marketing - SMM' стартирана от Petrishki, Септ 21, 2018.

Тагове:
  1. Petrishki

Petrishki Member

Рег.:
    Ян 20, 2017
    Съобщения:
    34
    Харесвания:
    0
    Точки:
    6
    Здравейте, питането ми е следното. Когато рекламирате във ФБ как осчетоводявате рекламите? Има ли нещо специфично за да влезе рекламата като разход на фирмата, която не е по ДДС? Изобщо някъде включвате ли ги рекламите при счетоводството?

2. Mat

Mat Active Member

Рег.:
    Март 15, 2014
    Съобщения:
    119
    Харесвания:
    36
    Точки:
    28
    Здрасти,

Всеки акаунт си има раздел, в който са личните ти данни, или тези на фирмата ти, в зависимост от това как си ги попълнил. Всеки път като направиш плащане за направената реклама през даден период ти излиза invoice, фактура, на която са личните/фирмени данни които си попълнил като данни на профила.

Сваляш си тези фактури, принтираш си ги и ги даваш на счетоводителя ти да се оправя с тях и да ги осчетоводи като разход.

Поздрави!

3. Petrishki

Petrishki Member

Рег.:
    Ян 20, 2017
    Съобщения:
    34
    Харесвания:
    0
    Точки:
    6
    Половината счетоводители казват че е необходима регистрация по ДДС или някакъв член 97, другата половина казват че нямало проблем и аз вече се обърках.

4. Matey Hristov

Matey Hristov Active Member

Рег.:
    Ноем 8, 2017
    Съобщения:
    237
    Харесвания:
    81
    Точки:
    28
    На половината счетоводители не им се занимава , другите ще ти свършат работа. И да фейсбук рекламите се използват като разходи на фирмата. Просто си намери добра счетоводителка на която да и се занимава. Според мен започвай с този въпрос "Занимава ли ви се ? " ще избегнеш много оправдания и грешна информация.

5. webstil

webstil Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2009
    Съобщения:
    1,734
    Харесвания:
    100
    Точки:
    63
    Аз не съм чувал, някой без регистрация по ДДС да ползва реклами от FB или Google като разход :)

То може, ама при проверка ще се установи, че е трябвало регистрация.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice