Продава се: Фейсбук страница на спортна тематика с актуални над 10 000 последователи

и с какво самочувствие този болния мозък говори че е професионалист и тем подобни?
О, не знам , има силен период сигурно :D с жена ми се общува по-лесно, тук на кухо бие ама както и да е, надявам се повече хора да имат мозък в главите си и да не се доверят на пишман типстъри, че не е само Матейчо, доста са калинките.
 
О, не знам , има силен период сигурно с жена ми се общува по-лесно, тук на кухо бие ама както и да е, надявам се повече хора да имат мозък в главите си и да не се доверят на пишман типстъри, че не е само Матейчо, доста са калинките.
само аз ли мисля че този Матей има психически отклонения?Чета и нищо не му разбирам,макар че също имам нужното образование и ръководя компания с над 400 човека персонал в България.И като каза,че има други “калинки” то е ясно,но имаш ли поглед дали въобще съществува някой,който да е читав относно футболни прогнози?
 
само аз ли мисля че този Матей има психически отклонения?Чета и нищо не му разбирам,макар че също имам нужното образование и ръководя компания с над 400 човека персонал в България.И като каза,че има други “калинки” то е ясно,но имаш ли поглед дали въобще съществува някой,който да е читав относно футболни прогнози?
Че му има нещо няма спор, повече ме притесняват хората, които му вярват как са те с акълите си :D иначе това със залозите за мен е пълен ташак при положение, че спорта е пари и се манипулира всичко. Много по-лесно ми е да изкарам хилядарка с работа от колкото да ги хвърля за залози. Иначе тия пишман типстъри печелят от клиентите си или както им викам аз шарани и отчаяни хора. С коефициенти 1.40 , 1.60 трудно може да натрупаш пари и то ако си късметлия. Два три мача поредни да ти излезнат добре, ама един да те прецака и печалбата отива зян.Ама матейчо и другите го знаят това и на помощ идват парите от абонаменти.
И най-много обичам, когато Ганьо се обиди да почне да те храни колко прост си ти и как цялата държавата е такава :D как може да не си балък и да не му се връзваш на Матейчо, не те е срам....
 
Тази страница мирише много лошо. Някъде по-надолу в нея видях следното съобщение: Вече сме с лиценз и трябваше да изтрием всички стари публикации..

Лиценз за измами ли?
 
Еми пичове просто си го признайте. Вие сте олигофрени това е. Такива като мен летят без паспорти и това ви дразни. Това е. Вие нямате никаква грамотност спрямо моята сфера на работа. Каквито и да сте мен тази работа хич не ме интересува. Специално вие двамата се биете в гърдите, че сте нещо, а после гледам как по цял ден коментирате във форума в тази тема и едва ли работите нещо. Едва ли и сте такива за каквито се представяте. Така, че аз напускам тази тема и определено повече не бих губил време с вас, защото времето се заплаща, ако решите да си заплатите да водя разговор с вас, може да се свържете с мен на лично съобщение за да си заплатите и да продължим.

Като ви гледам и колко сте простовати и колко просто влизате в на някой сферата на работа и колко лековато и безсмислено коментирате, горе долу ви оприличавам на някакви подрастващи пубери, които не знаят още от къде се пикае. Така, че адиос джендъри.
 
Тази страница мирише много лошо. Някъде по-надолу в нея видях следното съобщение: Вече сме с лиценз и трябваше да изтрием всички стари публикации..

Лиценз за измами ли?

Какъв лиценз. За тези неща няма лицензи. Просто тоя се покрива както си иска. Аз лично му бях в страницата, защото исках да я купувам и видях всички лични съобщения. С лиценз и без лиценз е измамил и излъгал много хора, които са му заплатили и изобщо не са обслужени.
СИГУРНО Е ИМАЛ МНОГО РАБОТА В АНАЛИЗИТЕ ХАХАХА :D
 
Еми пичове просто си го признайте. Вие сте олигофрени това е. Такива като мен летят без паспорти и това ви дразни. Това е. Вие нямате никаква грамотност спрямо моята сфера на работа. Каквито и да сте мен тази работа хич не ме интересува. Специално вие двамата се биете в гърдите, че сте нещо, а после гледам как по цял ден коментирате във форума в тази тема и едва ли работите нещо. Едва ли и сте такива за каквито се представяте. Така, че аз напускам тази тема и определено повече не бих губил време с вас, защото времето се заплаща, ако решите да си заплатите да водя разговор с вас, може да се свържете с мен на лично съобщение за да си заплатите и да продължим.

Като ви гледам и колко сте простовати и колко просто влизате в на някой сферата на работа и колко лековато и безсмислено коментирате, горе долу ви оприличавам на някакви подрастващи пубери, които не знаят още от къде се пикае. Така, че адиос джендъри.
тоз пък шашавия.Абе виж си правописа и словореда,тогава обяснявай кой е прост.Бахти селския карловски миндил бате.Ти видеата си гледал ли си ги бе?Ти си болен мозък и си за специалист.Ама бързо и спешно в клиника!
 
Какъв лиценз. За тези неща няма лицензи. Просто тоя се покрива както си иска. Аз лично му бях в страницата, защото исках да я купувам и видях всички лични съобщения. С лиценз и без лиценз е измамил и излъгал много хора, които са му заплатили и изобщо не са обслужени.
СИГУРНО Е ИМАЛ МНОГО РАБОТА В АНАЛИЗИТЕ ХАХАХА
питаха те тук защо си махна групата и защо като нормалните хора не отговаряш на тези които те плюят,но ти пак заучените изречения си пишеш.Абе ти си като секта бе майна.Клиенти имал няколкостотин.Имаш защото половината и повече се дублират в каналите ти и останалите са поканени ей така и после не знаеш как да ги махнеш,защото си ИТ спец.Бял хакер
 
Еми пичове просто си го признайте. Вие сте олигофрени това е. Такива като мен летят без паспорти и това ви дразни. Това е. Вие нямате никаква грамотност спрямо моята сфера на работа. Каквито и да сте мен тази работа хич не ме интересува. Специално вие двамата се биете в гърдите, че сте нещо, а после гледам как по цял ден коментирате във форума в тази тема и едва ли работите нещо. Едва ли и сте такива за каквито се представяте. Така, че аз напускам тази тема и определено повече не бих губил време с вас, защото времето се заплаща, ако решите да си заплатите да водя разговор с вас, може да се свържете с мен на лично съобщение за да си заплатите и да продължим.

Като ви гледам и колко сте простовати и колко просто влизате в на някой сферата на работа и колко лековато и безсмислено коментирате, горе долу ви оприличавам на някакви подрастващи пубери, които не знаят още от къде се пикае. Така, че адиос джендъри.
НАПРАВИ ЕДИН ЛАЙВ В СТРАНИЦАТА СИ И ГОВОРИ ЗА СТРАТЕГИИ ЗА ФУТБОЛ ЗА ТВОЯТА СФЕРА НА РАБОТА и гледай коментарите,отговаряй на въпроси,нали искаш да си лидер-еми айде предизвиквам те.Аз ще се включа с въпрос,но ще е неудобен и предполагам ще спреш лайфа.Каква жена си тиииииии
 
Тоз пък, ще ми казва какъв съм бил :D само не мога да разбера Матейчо от къде го вадиш това самочувствие като виждаш, че си на 2 вагона книги от всички тук.
 
От 6 прогнози днес с максимален коефициент 1.90 нашият професионален футболен анализатор е познал само 2 мача. Признах те за професионалист! По измами.
 
Едва ли има тук човек, който да разбира повече от мен в тази сфера на работа или хазартната аудитория. Относно "Вътре в нещата", бях и в страницата, колко по-навътре ? :D Успехи, пак казвам нищо лично. Просто това видях аз.
Матейчо
Ти какво обвиняваш дали някой е мамил
След като си издирван
Да ти пръснат хълката от твойте прогнози
 
Аудиторията била малка
250 долара реклама за ден
Поста беше видян над 240 000 пъти
Беше преди години но все пак
 
От 6 прогнози днес с максимален коефициент 1.90 нашият професионален футболен анализатор е познал само 2 мача. Признах те за професионалист! По измами.
Screenshot_20190929-101544.jpg

Матейчо
Питай ще те науча как се прави не е срамно да питаш
 

Горе