Форума на Предприемач с едно добро дело

От: Форума на Предприемач с едно добро дело

Не са нужни всички тези сложнотии. Просто отиваш и помагаш. Трудно някой от директорите на тези домове ще те спре да помогнеш лично с каквото можеш.
 
От: Форума на Предприемач с едно добро дело

Не мога да повярвам на написаните глупости.Абе накъде сте се запътили вие бе хора,хора ли сте вие изобщо?Та човека просто подхвърля една идея,която е страшно добра и човешка.Подкрепете каузата му или по-добре замълчете вместо да говорите глупости расистски,ненормални деца,нормални..?!?

Как може да сме такова долно племе Българите?Аз лично съм ходил в Швейцария по работа и на връщане ми пълнят колата с одеяла,стари телевизори,дрехи..за българските деца тука в някой дом,последният път в една църква ги оставих и там ги разпределихме...те знаят и са съпричастни чужденците,а вие тука се излагате много!

А ти си неграмотен :) Виждаш ли, всеки си има своите недостатъци ;) Щом желаеш - помагай, но ако обичаш не ми казвай какво да мисля и къде да изразявам мнение.

п.п. И ако още веднъж генерално обидиш всички българи ще те зачервя. Щом сме долно племе, сдавай гражданството, гори личната карта и отивай да живееш в Швейцария.
 

Горе