Форума се бъгна

От: Форума се бъгна

С фаерфокс го отварям. съобщението беше нещо от рода "изтекло време за отговор". Може нещо лисицата да се бъгва и вин 10.
 
Ааа, това е като таба седи отворен много време на някое мнение и си тръгнал да правиш пост. Реално има си тайминг, след който трябва си рилоднеш страницата, за да публикуваш. Не е бъг, фабрична настройка на системата е.
 
От: Форума се бъгна

Форума в момента не зарежда през Хром, дава грешка за невалидни сертификати:

Връзката ви не е поверителна

Възможно е извършители на атака да опитват да откраднат ваша информация отwww.predpriemach.com (например пароли, съобщения или данни за кредитни карти).NET::ERR_CERT_INVALID


А през firefox-а си работи, няма проблеми. Някаква идея как да се оправи... или може би вече е крайно време да спра да ползвам тоя тъп браузер - Хрома.
 
Re: От: Форума се бъгна

Форума в момента не зарежда през Хром, дава грешка за невалидни сертификати:



А през firefox-а си работи, няма проблеми. Някаква идея как да се оправи... или може би вече е крайно време да спра да ползвам тоя тъп браузер - Хрома.

Хм, през хром е ОК. Я дай някой скриншот, ако може. Виж да си обновиш кеша на браузъра.
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Хм, през хром е ОК. Я дай някой скриншот, ако може. Виж да си обновиш кеша на браузъра.

Щом при теб работи, тогава остава проблема да е при мен?
Виж файлът 13347gr.jpg
 
От: Re: От: Re: От: Форума се бъгна

Коя версия е хрома

моят е
Version 48.0.2564.116 и е зелено

Моята версия е Версия 48.0.2564.116 m

Интересно, ти имаш ли това "m"?

Иначе ми когато погледна, ми дава съобщение за невалиден сертификат и самоличността на уебсайта не била потвърдена:

Виж файлът 13350

А ето какво ми пише за самия сертификат:

gr-3.jpg
 

Прикачени файлове

  • gr-2.jpg
    gr-2.jpg
    50.3 KB · Преглеждания: 4
От: Форума се бъгна

да не ти е назад датата на компютъра

Датата е наред, но показва с ден назад, отбелязва, че днес сме неделя. Но няма как да е от това проблема, защото вероятно от година е така, но този проблем едва снощи се появи.
 
От: Форума се бъгна

при 99% от хората съм сигурен че всичко е наред ->настройки->показване на разширените опции->HTTPS/SSL-> и вече си ти наред
 
Re: От: Форума се бъгна

Датата е наред, но показва с ден назад, отбелязва, че днес сме неделя. Но няма как да е от това проблема, защото вероятно от година е така, но този проблем едва снощи се появи.

Ама то си има период на валидност Странник тези сертификати се издават веднага :)

Ако си ден назад си преди Begins on 02/21/2016
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Ама то си има период на валидност Странник тези сертификати се издават веднага :)

Ако си ден назад си преди Begins on 02/21/2016

С реалната дата съм: 02/22/2016, но просто календара показва, че ден назад и според него днес е неделя 22.02.2012. Едва ли ще е от това, ако е това проблема, явно се отразява само на хрома.
 
От: Re: От: Форума се бъгна

С реалната дата съм: 02/22/2016, но просто календара показва, че ден назад и според него днес е неделя 22.02.2012. Едва ли ще е от това, ако е това проблема, явно се отразява само на хрома.

Е ли е възможно да е заминала батерията на дъното и от там да ти прецаква календара, часовник и прочие. От там може и на хрома и други продукти на Гугъл.
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Е ли е възможно да е заминала батерията на дъното и от там да ти прецаква календара, часовник и прочие. От там може и на хрома и други продукти на Гугъл.

Не, не е батерията, от Service Pack-а се получи.
 
Re: От: Re: От: Форума се бъгна

Не, не е батерията, от Service Pack-а се получи.

Имаше ли възможност да го погледнеш през друг комп? Все още ли ти дава тази грешка. Видях, че в страницата ни във Фейса още един се е оплакал, та и му казах какво да прави. Ако някой друг има проблем, да сподели също. :)
 
Re: От: Re: От: Форума се бъгна

малко офтопик как ги издавате тези безплатните сертификати чрез ovh?

не чрез овх чрез Let's Encrypt ако си впс има много инструкции как да го генерираш през конзолата....

В случая на Хибридния план има платен плъгин за cPanel с който си го генерираш с три клика и се закача автоматично

https://blog.coolicehost.com/lets-encrypt-free-ssl-with-3-clicks-cpanel-plugin/


ssl-test-predpriemach.jpg

Само за инфо :) SSL сертификата се тества направо доста ок
 
От: Форума се бъгна

На мен не ми отваря форума през Chrome, а през IE ми казва, че продължавам на моя отговорност. Много е дразнещо.:confused:
 
От: Форума се бъгна

Изглежда проблема не е само при мен, има нещо, което не е наред.
 

Горе