Форума се бъгна

От: Форума се бъгна

80 % от опциите за форматиране на постове не работят - направо липсват?!!!
Цитатите също не излизат. Интересно, че това е само в някои теми, например в тази - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62743&page=2

images.php
 
Re: От: Форума се бъгна

80 % от опциите за форматиране на постове не работят - направо липсват?!!!
Цитатите също не излизат. Интересно, че това е само в някои теми, например в тази - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62743&page=2

images.php

Този тп секции са ограничени, както и доста от кодовете не работят, живите линкове, картинки и всичко. Няма неработещи неща, поне вчера като го тествахме. Малко го ъпдейтнахме и добавихме липсващите неща от преди това, оправиха се галериите и новите ъпдейти позволяват вече безпроблемно инклудване на фейсбук уиджитите. :)

Ще помислим за някои други опции след известно време - тагване на юзъри с @, както и други улесняващи бързата комуникация на хората тук, които търгуват, както и удобство за по-добро навигиране през съдържанието на форума. Ще помислим и ако имате предложения, моля давайте ги. Може и в друга тема, че тази е за бъговете. :)
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Този тп секции са ограничени, както и доста от кодовете не работят, живите линкове, картинки и всичко. Няма неработещи неща, поне вчера като го тествахме. Малко го ъпдейтнахме и добавихме липсващите неща от преди това, оправиха се галериите и новите ъпдейти позволяват вече безпроблемно инклудване на фейсбук уиджитите. :)

Ще помислим за някои други опции след известно време - тагване на юзъри с @, както и други улесняващи бързата комуникация на хората тук, които търгуват, както и удобство за по-добро навигиране през съдържанието на форума. Ще помислим и ако имате предложения, моля давайте ги. Може и в друга тема, че тази е за бъговете. :)

Крайно време е да сложите опция за тагване.
 
Re: От: Re: От: Форума се бъгна

Крайно време е да сложите опция за тагване.

Ох, мислехме, че никой няма да го ползва, защото се сещам точно за 3-4ма, които слагат това @ пред ника. Но ако е и функция, може и да набере по-голяма популярност. ;)
 
От: Форума се бъгна

Тук, и на предните страници, що така се множат От:-ата? И избутват заглавието.
 
Re: От: Форума се бъгна

Отваряйки форума с iPhone 5S се вижда следното:

8387209t.jpg

8387212X.jpg

8387213m.jpg

Мда, ще го погледнем. Така е и през андроид на Леново. Тия никога няма да успеят в историята си да имат читав ъпдейт. :) Влиза в задачите. Поне показва ли ви се това за тапатолка, защото явно за мобайл за сега ще разчитаме на това предимно.
 
От: Форума се бъгна

Как може въобще да си помислите да отваряте Мобайл версия на сайта. Има си тапаталк. Не ви ли излиза проклетия попъп.
 
От: Форума се бъгна

Как може въобще да си помислите да отваряте Мобайл версия на сайта. Има си тапаталк. Не ви ли излиза проклетия попъп.

това пък каква глупост е, не е истина. Предпочитам да заредя десктоп версията.
 
Re: От: Форума се бъгна

това пък каква глупост е, не е истина. Предпочитам да заредя десктоп версията.
Аз също съм на това мнение, но пък няма модераторски опци при мобайла и тапатолка. За това и не е много обективно мнението ми де. :)
 
От: Форума се бъгна

Ее десктопа да, няма спор. Ама ако трябва да пътувам 3-4 часа, както ми се налага често, няямам възможност да ползвам десктопа и си чета от телефона. А и тапаталка има още една хубава опция. Праща известията директно на телефона и помага страшно много при комуникацията.


Иначе тапаталка има модераторски опции някакви, ама грам не са оферта. Ако не търпи отлагане, обаче става.
 
Re: От: Форума се бъгна

Иначе тапаталка има модераторски опции някакви, ама грам не са оферта. Ако не търпи отлагане, обаче става.

Не са пълни и добри. А и търд-парти ап да минавам през него за модерация, малко ми се вижда ънсекюр. :)
 
От: Re: От: Re: Форума се бъгна

Нещо от бая време насам форума зарежда много бавно.
 
От: Форума се бъгна

От един час форума ми мига като разгонена девица или среднощен жълт светофар. Опера.
При смяна на прозорец или презареждане.
 
От: Форума се бъгна

Clipboard0166.jpg
 
От: От: Форума се бъгна

От телефона яко ми кешира резултатите от търсене и Подписките.
Прочетени ЛС ми ги вади по 10 пъти.
 

Горе