Форума се бъгна

От: Re: От: Пазаруване от CodeCanyon

Как не запомни, че само админите ги виждат тия бъгясалите файлове....

На мен ми е интересно дали в цял свят имат същия проблем или всичко е "типично по български". :)
 
Re: От: Re: От: Пазаруване от CodeCanyon

На мен ми е интересно дали в цял свят имат същия проблем или всичко е "типично по български". :)

И пак ще кажа, че проблема е от 4ката насам с този ъплодър, който не го фикснаха до ден днешен. Гледам на доста места е така, ако сме пропуснали някакво решение, което ме съмнява, няма да се разсърдим на някой линк, да видим как са си решили проблема. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Пазаруване от CodeCanyon

И пак ще кажа, че проблема е от 4ката насам с този ъплодър, който не го фикснаха до ден днешен. Гледам на доста места е така, ако сме пропуснали някакво решение, което ме съмнява, няма да се разсърдим на някой линк, да видим как са си решили проблема. ;)

Въобще не ме интересува :) гледам тук всичко е наред http://www.vbulletin.com/forum значи проблемът е друг.
Цял свят ползва този софтуер,а ти искаш да ми кажеш, че навсякъде имат проблем и програмистите им са прости и не могат да го оправят :cry:
 
Re: От: Re: От: Re: От: Пазаруване от CodeCanyon

Въобще не ме интересува :) гледам тук всичко е наред http://www.vbulletin.com/forum значи проблемът е друг.
Цял свят ползва този софтуер,а ти искаш да ми кажеш, че навсякъде имат проблем и програмистите им са прости и не могат да го оправят :cry:

Нещо не ми зарежда адреса. Ще видим дали има някакво решение. Но честно казано дори не са дали и някаква идея как да се оправи. Ние не сме стигнали до там да се оправя. Дай друг форум за пример. Нещо при мен ли не зарежда или.....
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Пазаруване от CodeCanyon

Нещо не ми зарежда адреса. Ще видим дали има някакво решение. Но честно казано дори не са дали и някаква идея как да се оправи. Ние не сме стигнали до там да се оправя. Дай друг форум за пример. Нещо при мен ли не зарежда или.....

При мен си зарежда форума.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Пазаруване от CodeCanyon

адреса

адреса?!? това не е просто адрес, а официалния форум на софтуера който ползвате.
Там тема с подобен проблем няма (прегледах доста с прикачени файлове//картинки). Така, че не приемам оправданието, че проблема е в него.
 
От: Пазаруване от CodeCanyon

Напиши в гошо "problems broken attached images vbulletin" и ето какво излиза https://goo.gl/pi61i5
Няма нищо общо с темата, но като сте почнали...
 
Последно редактирано:
Re: От: Пазаруване от CodeCanyon

Напиши в гошо "problems broken attached images vbulletin" и ето какво излиза https://goo.gl/pi61i5
Няма нищо общо с темата, но като сте почнали...

Няма общо...разбира се. Добре, ще го изместя в другата тема....и ще кажа и кула да се включи, за да повтори казаното от мен. ;)
 
От: Форума се бъгна

Blinky - за 2 минути четене -бъгав бил ассет мениджър-а.
Admin CP -> Settings -> Options -> Message Attachment Options -> Asset Manager - Enable -> No
 
От: Форума се бъгна

Наскоро писах в една тема - за маргарина и "млечния" му произход.
Не виждам темата?
 
Re: От: Форума се бъгна

Наскоро писах в една тема - за маргарина и "млечния" му произход.
Не виждам темата?

Като пост ли е било или? Къде точно си го писал? Не е връщано бекъп, който да не е актуален или нещо да се е правило? Дай повечко инфо, ако се сещаш и как да го търсим...все ще излезе от някъде. :)
 
От: Форума се бъгна

Може да е споменавано и преди ама ще повторя да знаете! Когато оставяте фийдбек на даден потребител, обърнете внимание на Deal Thread URL-a! Когато го копирате и пействате, премахнете "s" от https://predpriemach.com/.... защото иначе ще Ви го отчете като грешка!

Със здраве! :)
 
Re: От: Форума се бъгна

Може да е споменавано и преди ама ще повторя да знаете! Когато оставяте фийдбек на даден потребител, обърнете внимание на Deal Thread URL-a! Когато го копирате и пействате, премахнете "s" от https://predpriemach.com/.... защото иначе ще Ви го отчете като грешка!

Със здраве! :)

Мерси много. Да, това е приоритетно за оправяне. ;) Но за сега ако е възможно по този начин да си давате итрейда? И се извиняваме за неудобството. Гледаме всичко да е ок. Днес ще пусна и тема за предложения, ако остане време. ;)
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Мерси много. Да, това е приоритетно за оправяне. ;) Но за сега ако е възможно по този начин да си давате итрейда? И се извиняваме за неудобството. Гледаме всичко да е ок. Днес ще пусна и тема за предложения, ако остане време. ;)

За мен няма никакви проблеми с това! Отне ми няколко минути да осъзная къде е грешката. Реших да напиша тук в темата и да спестя време на колегите за в бъдеще :)
 
Re: От: Re: От: Форума се бъгна

За мен няма никакви проблеми с това! Отне ми няколко минути да осъзная къде е грешката. Реших да напиша тук в темата и да спестя време на колегите за в бъдеще :)
Мислехме временно да сложим едно съобщения там, но реално ще гледаме да не стигаме до там, а да измислим да го оправим. :)
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Като пост ли е било или? Къде точно си го писал? Не е връщано бекъп, който да не е актуален или нещо да се е правило? Дай повечко инфо, ако се сещаш и как да го търсим...все ще излезе от някъде. :)

Млада нахакана копирайтърка си предлагаше писателския "талант". Зачесаха я за правописни грешки, докато Ivo_ не показа две нейни творения. В едното бе писала, че маргарина е млечен продукт. Правописните ѝ грешки бледнееха пред невежеството в статиите.
 
Re: От: Re: От: Форума се бъгна

Млада нахакана копирайтърка си предлагаше писателския "талант". Зачесаха я за правописни грешки, докато Ivo_ не показа две нейни творения. В едното бе писала, че маргарина е млечен продукт. Правописните ѝ грешки бледнееха пред невежеството в статиите.

Аха, яма в пазара някъде ли? Или? Сори, не съм го засичал, или поне не се сещам. Темата да се сещаш?
 
От: Форума се бъгна

coolice, малко като оф топик, но преценете дали да държите tapatalk. Откакто станаха безплатно приложение вървят по наклонената плоскост.

- първо пускат реклами, които са активирани без съгласието на админите
- после регистрациите минават по дифолт през тяхното api. Т.е. регистриран потребител от там няма акаунт във форума, а има акаунт в tapatalk, който го вкарва един вид като backdoor
- индексиране на контента, което уж е да направи търсенето в различни форуми по-лесно, това индексиране съвсем спокойно може да се интепретира и като scrap-ване. Имаше съмнения, че търсене в един форум може да изкара резултати от други.
- в правата за употреба им даваш почти изключителни права да правят каквото искат с базата ти данни
- имейли с най-интересни (според тяхното api ) към всичките ти потребители, независимо дали ползват или не tapatalk. Това последното за мен си е чист спам, също беше активирано по подразбиране

И така, ако имаш желание да подплатя тия думи с линкове към дискусии кажи, но според мен си заслужава да обмислите дали да не го махнете.

Самоцитирам се с една нова каскада от tapatalk. Който иска може да прочете предишната дискусия на 6-7 страница на тази тема. Новото е, че tapatalk изкарва съдържание от форуми, които го имат инсталирани на техния сървър, и макар и да има отвлечен линк към предприемач, за мен това си е кражба на съдържание в най-чист вид. Разгледайте сами: https://tapatalk.com/topic/65701

Да си преценяват Blinky и coolice.
 
Re: От: Форума се бъгна

Самоцитирам се с една нова каскада от tapatalk. Който иска може да прочете предишната дискусия на 6-7 страница на тази тема. Новото е, че tapatalk изкарва съдържание от форуми, които го имат инсталирани на техния сървър, и макар и да има отвлечен линк към предприемач, за мен това си е кражба на съдържание в най-чист вид. Разгледайте сами: https://tapatalk.com/topic/65701

Да си преценяват Blinky и coolice.

Ясно, ще погледнем. Но реално сигурно, за да се използва аппа им (който сигурно ползват много хора) ще е нужно да го забраним за самия апп. Ще го вземем в предвид и ще видим какво ще решим, защото от една страна е полезно за хората, които са свикнали с да използват тапатолка, но от друга се получава дублирано съдържание, което не е много хубаво. Видях, че дори нямат noindex, което щеше да е добре да сложат. ;)
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Ясно, ще погледнем. Но реално сигурно, за да се използва аппа им (който сигурно ползват много хора) ще е нужно да го забраним за самия апп. Ще го вземем в предвид и ще видим какво ще решим, защото от една страна е полезно за хората, които са свикнали с да използват тапатолка, но от друга се получава дублирано съдържание, което не е много хубаво. Видях, че дори нямат noindex, което щеше да е добре да сложат. ;)

Какъв noindex, те активно промотират, че си щял да получиш още един линк в serp-а, като обещават да е винаги под твоят резултат...което не знам как ще стане точно :) Като минете към xenforo, директно я махайте тази боза, там си има читави мобилни версии. Ще има пищене от известен брой потребители, но не бива съдържанието на целия форум да става заложник на тях.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе