Форумни (клокси) мистерии :)

От: Форумни (клокси) мистерии :)

Какви томахавки да заровим, ако другия човек въобще не иска да се включи в темата? Както и да е.
Това ако беше в другия форум, щяхме да имаме вечни банове + изтриване на темите и постовете - явно човека така е свикнал да отговаря - с банани и търкания на теми, тук като няма тази власт, просто се крие, аз томахавки с такива хора не мога да заровя.
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Две теми, при това паралелно, за една личност! Логично би бил едната да е Осанна, а другата Разпни го!. А те и двете идентични.
Не познавам въпросната личност, дори и на форумно ниво, но заобикалянето и на двете теми от него като дявол от тамян, ме кара да си мисля, че има нещо гнило в Дания.
Да те хулят и замерят с кал, без да даваш вид, че забелязваш това, е едно поведение на стоик...
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

г-н Клокси ли си, какъв си, не се познаваме (форумно), но ела тук като мъж и се защити. Е това е риска на наистина демократичния форум - хората да задават въпроси и да изказват мнение. Като игнорираш форумното общество и се правиш, че не виждаш мнението на колегите, защо въобще си играеш да пишеш тук?
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

вчера и днес написа повече мнения от колкото в неговият форум :mrgreen:
помага все едно му плащат :beer:
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Какъв е смисълът да го храните толкова ?

И аз се чудя какво се занимавате с такива неща, то ракиено време стана вие вместо си пиете ракията се нервите тука. :)
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Абе Клокси, ако е от ЦСКА - простено му е:D В противен случай - продължаваме с наливането:D
 
От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Абе Клокси, ако е от ЦСКА - простено му е:D В противен случай - продължаваме с наливането:D

:D Напротив, ако е Левскар му е простено, ако е от ЦСКА и аз го почвам :D
 
От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

:mrgreen: пих си хапчетата, вече съм по-добре, хахах
Май наистина трябва да напиша една книга-ръководство по форумен хейтърлък.
Тъй не се прави.
Не се влагат отрицателни чувства като се хейтва. Прави се за удоволствие.

Ако почнеш някакви специални чувства да изпитваш към някого в някакъв форум, значи работата излязла от релси малко.
Може да си го 'маркираш' като потенциална мишена, но се чака подходящ повод.
Без повод не става :) . Все едно пикаеш с/у вятъра.
Щото както отбелязах - избягва се личното отношение. Просто коментираш конкретната издънка/серията от издънки.
 
От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Абе Клокси, ако е от ЦСКА - простено му е:D В противен случай - продължаваме с наливането:D

Аз повече мачове няма да гледам като не гледам бият като гледам падат баси господя ма е урочасал. :D
 
От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Май наистина трябва да напиша една книга-ръководство по форумен хейтърлък.
Тъй не се прави.
Не се влагат отрицателни чувства като се хейтва. Прави се за удоволствие.

Ако почнеш някакви специални чувства да изпитваш към някого в някакъв форум, значи работата излязла от релси малко.
Може да си го 'маркираш' като потенциална мишена, но се чака подходящ повод.
Без повод не става :) . Все едно пикаеш с/у вятъра.
Щото както отбелязах - избягва се личното отношение. Просто коментираш конкретната издънка/серията от издънки.

Човек всичко започна преди няколко месеца. :) да припомня защо Alf е толкова изнервен на cloxy, въпреки , че за мен си е загуба на излишна енергия, а и човека си призна, че е прекалил. :) Та в една тема в другия форум се говореше за нещо не помня какво точно беше alf се опита да обори cloxy, той пък го заплаши с бан, аз пък писах, че според мен не е правилно. След това cloxy си призна, че нее бил прав, но явно alf го е приел доста по-навътре и за това е цялата дразга от доста време на сам.

За това им казвам вземете пийте по една бира заедно и няма смисъл да се чоплим един на друг всички се борим само срещу :lol: (щях да кажа едно животно), но са вече две животни. :)

Така, че колеги не с лошото защото просто няма смисъл.


П.С. За Животните визирам Панди и Пингвини някой да не си помисли, че съм обиждал някой! Не съм такъв човек. :)
 
От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Ноке, виждам, че нещо се дъвчете понякога с waldes, да не помислиш, че нещо вземам страна, ти знаеш, че си ми ценен в очите, но истината е, че мен waldes ме кефи също, той и на мен някаква реплика ми пусна някъде, но и тя ми беше забавна, не съм го приел като хейт по какъвто и да е начин.


Аз: Офф Блинки, опитвам се, но не мога да спра

waldes: Метни си една шепа с вода


Да, може да и плюл действително и сега да си мисли ' ти го плюеш, то си мисли, че дъжд вали', а според мен може и да не е, не знам, но мен тая реплика ме разсмя, просто си ги представих отстрани нещата - ами смешно си е :)

Така, че моя отговор си беше също продължение на картинката - лудия Алф вече си е пил хапчетата и се е поуспокоил хахах, пак ми става смешно даже, докато го пиша.
 
Последно редактирано:
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Абе нещо дълга и широка стана темата..Пича не го познавам, не съм се хейтил с него, не съм работил с него и ми е скучно...нямам и директни наблюдения, относно характера му, за който да тролна подобаващо:).
Предлагам да спукаме от бой Форт и да блъснем по една ряпа на другия.. белким се успокоят нещата:)
 
От: От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Ноке, виждам, че нещо се дъвчете понякога с waldes, да не помислиш, че нещо вземам страна, ти знаеш, че си ми ценен в очите, но истината е, че мен waldes ме кефи също, той и на мен някаква реплика ми пусна някъде, но и тя ми беше забавна, не съм го приел като хейт по какъвто и да е начин.
...
Не си разбрал правилно. С валдес редовно си сипваме по някоя паничка от чиста взаимна симпатия.
Един вид жест на внимание, понеже и двамата ценим тоя вид форумна интеракция.
 
От: От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Това ми е важно, можеш ли да ми покажеш къде?

@Alf Имах предвид за заплахите с банана, за другото не знам не съм следял темата после. Но човека си каза, че е прекалил веднага след като бях писал, и че не е трябвало да го прави. А за това къде? В същата тема в която спорихте. :)
 
От: От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Не си разбрал правилно. С валдес редовно си сипваме по някоя паничка от чиста взаимна симпатия.
Един вид жест на внимание, понеже и двамата ценим тоя вид форумна интеракция.

:) Дообре, ще знам вече.
 
Последно редактирано:

Горе