Форумни (клокси) мистерии :)

От: Форумни (клокси) мистерии :)

Неведоми са пътищата форумни ;)
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Получи червена, но като гледам някой яко го е дъмпнал и то целенасочено са давани зелени репи.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Форумни (клокси) мистерии :)

[*]Май 2012 - Зачестяват споменаванията на феодалния му форум, тула му и т.н. Вчера даже вече го споменаха и като цитирам "господин
[*]
[*]Тошков (cloxy)
" :)

С въпросния съм работил един път: свърших си работата, плати си , всички бяха доволни. Не виждам какъв е този грях и чие достойнство съм накърнил и обидил с използването на фразата "господин Тошков" а още по-малко със споменаването на феодалния форум който между другото или съм вдигнал много диоптъра или не виждам въобще къде съм го споменал.

Аз спирам до тук! Искам да се извиня на всички които са се засегнали от публикацията ми и най-вече на AlanFort който според личните ми наблюдения съм обидил изкючително много щом реши да ми даде червена репутация само заради споменаването на въпросното име.
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Откога с титла "господин"? Червената щом съм я сложил, има защо, така съм решил, като видя някое мнение, което ми харесва, ще дам зелено, но за cloxy - изкара си червеното.
 
Последно редактирано от модератор:
Алън и сега с епитетите доказа ли нещо повече? Изложи си тезата какво е станало как е станало защо смяташ че е прегрешил и гарантирам че ще си седи тук вовеки... тази тема иначе (даже ще може да си я бъмпваш и да и нагалсиш киурдите ) само да е без епитети с културни думи плс :)

клокси е получил зелена задето помогна на акунт-бг в темата за сливането на сайтове - заслужени зелени - доста хора който помагат ги получават... а между 1-7 май е имало изчистване на репутации с необосновани коментари, че новите потребители въобще не може да дръпнат което спъва форума... което е включило и клокси в изчистването...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Остави, сам си редактирам мнението ( това ), въпреки че няма цинизми, не ми се занимава с миди като cloxy.
 
Последно редактирано:
ние да не си смъкваме нивото :)

никса има над 100 поста (че даже и над 200 сигурно или даже 300 ако броим онази тема дето си сипваха с амона 9 страници) изтрити и цензурирани и беше написано съвсем скоро, че ако продължи да ги сипе безпричинно може и бан да отнесе

както и харкон има една камара изтрити и редактирани... (че и е банван няколко пъти)

и амон има изтрити... (ама те двамата си сипват и никой не репортва другия) докато не станаха сърдити... :oops:

и да видим ако помисля още народ има изтити едитвани... (за всеки репорт с груби думи са взимани някакви мерки )

историята нека остане без епитети да запазим добрия тон ...

а какво се е случило мисля че е твое право да споделиш... и да си седи във форума ... (и така с автоцензурата със звездички също е допустимо :))
 
Ква беше темата, каква стана .. аз имам два въпроса - какво ви пука за Тошков? Гледам алфа дори го наблюдава, е за какво?
Другия - не ви ли писна вече с това кой на кой дал репутация?
 
И аз не знам защо реално е нужно да се правят сравнения, да се слагат епитети и да се хранят хора. Знам, че всеки има опонент или човек, на който (меко казано) не симпатизира, но все си мислех, че това са тези, които наистина са извън сферата и причините са лични. А кой какво е правил, знам, че има винаги 2 гледни точки по въпроса. Няма да се изненадам, ако ми се лепне червена репутация, но познавам Клокси и ми е малко гадно когато колега обижда друг колега. Алане, това че не се знаем визуално, не означава, че не сме дружки по един или друг повод. Да си кажа честно тук никога, и ще си остане така, няма да нахраня някой колега, ама никога. Това е първо - долно и втори, знам, че може да даде лошо отражение, най-вече за мен. :)

Каквото и да има и да се е случило, знам, че може да се оправи, пък и да не се - пазете си нервите, здравето и енергията за по приятни емоции. :) И аз съм го ял, но за сметка на това се е получавало така, че да няма ненаказано нещо. Никога не подхождайте негативно към колега. А това между Амонт и Никс си е тяхна работа и реално и двамата имат доста добър речник и определено има и забавни моменти в комуникацията им. Но и те не са чак толкова врагове, колкото колеги. В това съм сигурен.

Днес по повод минаването на 10 000-ния ми пост (кулайс дължиш ми бира, хахаха), ще пусна една тема, която ще се радвам да прочетете и помислите върху нея, поне хората, които подхождат нетактично. Не казвам че има такива тук, но все пак да спомена. Като естествено ще се радвам да я коментирате и да дадете вашите гледни точни. Надявам се да стане добре, защото искам да я шерна в мрежата. Не за друго, а последно време много хейт тече навсякъде. :)
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Не го следя, КТомов, просто знаех, че е червен тук и изведнъж като цъфна на първо мнение с пет зелени я проучих работата. Ако видиш фрийзпеджовете са от оня ден, като го видях така изненадващо ги проучих малко нещата.

За мен artlydesign е ОРМ акаунт на клокси.

Абсолютно типичния стил демонстрира. Недочел, недоразбрал, с оная увереност на непомислилия достатъчно отговаря, опитвайки се нещо да иронизира, просто до втръсване познатия му стил от неговия псевдо-форум.

:) Абе що се занимавате с глупости, я пийте по една бира като мъже сетете се и стига дразги (тъкмо ще загреете сега за баловете, че като гледам в бг. пак по колко време ще се почива ми става лошо :lol:).

Все пак трябва да си помагаме не да си пречим, нали за това сме тук.
 
От: Форумни (клокси) мистерии :)

Не го следя, КТомов, просто знаех, че е червен тук и изведнъж като цъфна на първо мнение с пет зелени я проучих работата. Ако видиш фрийзпеджовете са от оня ден, като го видях така изненадващо ги проучих малко нещата.

За мен artlydesign е ОРМ акаунт на клокси.

Абсолютно типичния стил демонстрира. Недочел, недоразбрал, с оная увереност на непомислилия достатъчно отговаря, опитвайки се нещо да иронизира, просто до втръсване познатия му стил от неговия псевдо-форум.

Пии си хапчетата човек :)
 
От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Много конструктивно и бих казал мъдро мнение, типично пък в твой стил. Пак ще повторя - ще се притесня ако ме харесаш.

netsurfer и cloxy са офлайн дружки, някаква книга си разменяха преди време.

Ако нямате впечатления от клокси, но имате от нетсърфъра - приятелите си приличат. Знам, че има поне един човек наоколо, който е добил представа за нетсърфър още от пристигането си.

Офф Блинки, опитвам се, но не мога да спра, край, излизам на чист въздух, че тука...
Болен мозък, какво друго да кажа в този случай. Не мога да разбера с какви глупости се занимавате ...
намерете си нещо конструктивно :)
 
Еее, айде стига де. Да вземем да прекръстим темата - форумни мисли, клокси и още хейт. :)

Преживяхме земетресение, сега потоп, радвайте се един на друг, ама по приятелския начин де.

Всички си имаме слаби моменти и мога да кажа, че потребителите тук са доста над качеството, което някога съм мечтал. За това ще се радвам да се уважавате. Знам, че се, но аз да си кажа. :)
 
Re: От: Re: Форумни (клокси) мистерии :)

Дай на един човек власт и го виж що за човек е. Уважавам теб и куулайс, но клокси... мноого трудно, след време ще ми мине знам...

Ако искате я заключете тая тема, да спрем наистина с негативното. Иначе някой пак ще издри... нещо и ще му отговоря и така до безкрай...
Както казваше бившата ми "След време остават само хубавите спомени" :)

Иначе уважението не е нищо, ако не е взаимно. За това пропагандирам да има такова и от двете страни. :)

Последно време и с Алън си писах и знам, че като цяло никой в темата не е човек, заслужаващ лоши отзиви за себе си. Пък и така да е, никой не е съвършен, нали? Дано не влагате много енергия и чувства в това. Ще се радвам да заровите томахавките, както вика народа, и да погледнете напред. Едно време имахме и теми за НБСП, който също много уважавам и никак не е лош човек. Само методите му на водене на форум не отговаряха на очакванията на тези, които писаха за него. ;)
 
От: От: Форумни (клокси) мистерии :)

Офф Блинки, опитвам се, но не мога да спра, край, излизам на чист въздух, че тука...
Метни си една шепа с вода:mrgreen:
 

Горе