Фотошоп мастър

Аз съм пробвал, не става вече тоя номер, има в интернет дори генератори за фейк лични карти и те вече не стават. Така че по-вероятно е да си дадеш парите на вятъра. Аз не се наемам, не че не мога, но ти споделям опита си с подобни действия
 
Това не е ок. Но оставам темата, за да може да видят и другите, че това не се третира добре. А и да се види какво се търси от някои. ;)
Прави си, има си форуми за такива неща, тук не е правилното място.
 
Това не е ок. Но оставам темата, за да може да видят и другите, че това не се третира добре. А и да се види какво се търси от някои. ;)
Вече не се и разбира кое не се третира добре... Темата май вече не е и за коша, а за физическо изтриване.
 
То е така и не само за форума. То анархия и нередност цари навсякъде. ;) Иначе темата е тук, защото е хубаво да се покаже, че не в ок това. Защото утре пак някой ще пусне нещо такова. А така, има някаква малка вероятност да я намери и да разбере, че не е уцелил форумА. ;)
 
На мен обикновено ми пишат на лични и аз винаги отказвам, трябва да си луд да подправиш документи, ама някой ще кажат то за фейса, няма фейса няма мейса това си е фалшификация на документ и се наказва с пандел, не се подвеждайте, че било за еди къде си.
 
На мен обикновено ми пишат на лични и аз винаги отказвам, трябва да си луд да подправиш документи, ама някой ще кажат то за фейса, няма фейса няма мейса това си е фалшификация на документ и се наказва с пандел, не се подвеждайте, че било за еди къде си.
Евалата за което. Има разлика между това да си дизайнер и фалшификатор. Защото подправяне на официален документ си на практика съучастничество в нещо. Да, ще ти кажат, че е за Фейса, ама я е за това, я не. :)

И без това като гледам (а аз не гледам много) по новините, супер престъпления са ОК, а такива някакви малки души гърмят. Ще е поредната новина в някой сутрешен блок или ако са достатъчно добри и няма какво друго да дадат - в централните новини. Както споменах в тази държава се ловят именно такива. Тия с милионите, апартаментите, убийците по пътя и т.н., нищо. ;)
 
Абе защо толкова се филмирате в тоя смешен форум? Май няма какво да правите и се филмирате един друг по цял ден

Намерен е човек.
 
Абе защо толкова се филмирате в тоя смешен форум? Май няма какво да правите и се филмирате един друг по цял ден

Намерен е човек.
Супер, че е намерен. Изберете си подходящи карета за дрешки. :) Филмираме се, защото реалността е, че горят такива дето уж нищо сериозно не са направили. А ти вече сам си прецени. Отделно, според теб Ок ли е? :) Защото явно тук в смешния форум явно не е. :)
 

Горе