Фрее хостинг - оптимизация по фрази

Asen Popivanov

Active Member
Здравейте, мастъри! :)
Имам една идея, за която за сега бих искал да инвестирам само време (не капитали), ето защо искам да кача нещата на безплатен сървър. Но заради естеството на идеята ще бъде добре избраната платформа да отговаря на следните изисквания:
1-во - добро СЕО / да мога да я вдигна в СЕРП-а/
2-ро - опция за лесно добавяне на снимки към качени вече статии в последствие
3-то - лесно запомнящ се домейн / ясно, че поддомейна тепърва ще си го измислям/
Ще бъда благодарен за мненията ви! И поне по една виртуална бира имате от мен :beer:

Та въпроса ми е кой фрий сървър препоръчвате?
 
Последно редактирано:
От: Фрее хостинг - оптимизация по фрази

000webhost(aff. link) са най - добре. Доста е зле положението, но поне можеш да си държиш сайта колкото време искаш. На няколко места съм попадал на фрии хост, но дават възможност до няколко месеца да си държиш нещата там.
 
От: Фрее хостинг - оптимизация по фрази

Първото не съм го чувал, няма как да коментирам.

Второто мисля, че е само за блогове - тип wp.com, ovo.bg т.е не можеш да си качиш собствен сайт, но може и да бъркам.
 
От: Фрее хостинг - оптимизация по фрази

Първото е базирано на флаш и едва ли ще постигнеш позиции. Второто не приема кирилицата в кода - намери бг. сайт с тази платформа и погледни кода.
 
От: Фрее хостинг - оптимизация по фрази

Безплатните хостове са само за сателити, толкова ли не можеш да заделиш пари за един домейн а хостинга си го плащай на три месеца като не ти се дават накуп пари
 
От: Фрее хостинг - оптимизация по фрази

Toва е толкова несериозно...
 
От: Фрее хостинг - оптимизация по фрази

Безплатните хостове са само за сателити, толкова ли не можеш да заделиш пари за един домейн а хостинга си го плащай на три месеца като не ти се дават накуп пари

В момента има толкова евтини хостинги. Които ще ти вършат работа и са 100х по-добри от безплатните. Може да намериш хостинг и за по 1$ на месец. Вече наистина хубавите хостинги, които планове ще ти вършат работа са около 5-6лв на месец(60-70лв на година) и домейн може да намериш за по-малко от 10лв на година, тоес най-много 80лв разходи на години, ако вземеш по-хубав хостинг. Но пък може да намериш и за около 20-30лв(ако потърсиш повече ще намериш, има ги).

Иначе безплатен не знам някои които да е хубав...
 

Горе