Футболни прогнози

От: Футболни прогнози

Днеска Лестър ще се издъни...не забравяйте, че са в серия от поредни победи и всяка серия си има край...Домакините се борят за оцеляване все пак...
 
От: Футболни прогнози

Днеска Лестър ще се издъни...не забравяйте, че са в серия от поредни победи и всяка серия си има край...Домакините се борят за оцеляване все пак...

А Лестър се бори за титла. Всеки мач е като финал.
 
От: Футболни прогнози

Днеска Лестър ще се издъни...не забравяйте, че са в серия от поредни победи и всяка серия си има край...Домакините се борят за оцеляване все пак...
Според мен ще бият трудно, с един гол. Ако си вземат този мач и Тотнъм се спънат са почти шампиони.
Обаче си мисля че Тотнъм ще мачкат днес.
 
От: Футболни прогнози

Потвърди залог! - 223/223
Час на залог: 14.04.2016 14:42
Статус: Open Принтирай
Селекции
Не Селекции Събитие Дата на залог Коефициенти Резултат
1 Ливърпул Ливърпул - Борусия Дортмунд
Краен изход 14.04.2016 14:42 3.00 Open


Сумата за печалба е ограничена. Това е описано в нашите правила

4 гола за едно полувреме:) Ливърпул обичат да правят такива мачове, имаха един луд мач преди време с Милан...
 
От: Футболни прогнози

Потвърди залог! - 223/223
Час на залог: 14.04.2016 14:42
Статус: Open Принтирай
Селекции
Не Селекции Събитие Дата на залог Коефициенти Резултат
1 Ливърпул Ливърпул - Борусия Дортмунд
Краен изход 14.04.2016 14:42 3.00 Open


Сумата за печалба е ограничена. Това е описано в нашите правила

4 гола за едно полувреме:) Ливърпул обичат да правят такива мачове, имаха един луд мач преди време с Милан...

Помня го аз тоя мач, и аз за него се сетих. 2005та беше на финала на Шампионска лига. Обърнаха второто полувреме и се стигна до дузпи и тогава оня вратар Дудек взе да се прави на маймуна и му се вързаха спаси няколко удара и спечелиха. Страшен финал, най-хубавият финал за мене.
 
От: Футболни прогнози

Помня го аз тоя мач, и аз за него се сетих. 2005та беше на финала на Шампионска лига. Обърнаха второто полувреме и се стигна до дузпи и тогава оня вратар Дудек взе да се прави на маймуна и му се вързаха спаси няколко удара и спечелиха. Страшен финал, най-хубавият финал за мене.
Милан като че ли им напълниха краката с олово второто полувреме...Ливърпул, колкото и да не ги обичам са класика. Спомням си че тогава бях играл Левски-Цска единица и Милан единица, Левски излезе и Милан поведе три на нула-вече бях похарчил печалбата предварително:)
 
От: От: Футболни прогнози

Милан като че ли им напълниха краката с олово второто полувреме...Ливърпул, колкото и да не ги обичам са класика. Спомням си че тогава бях играл Левски-Цска единица и Милан единица, Левски излезе и Милан поведе три на нула-вече бях похарчил печалбата предварително:)

Нормално, такива обрати много рядко се случват на такива големи турнири. Имаше и още един подобен случай 1 или 2 години преди този между Реал Мадрид и пак английски отбор - Манчестър Юнайтед. Нотой беше мисля за полуфинал няма много спомен. Тогава Реал победиха и станаха после шампиони, ако не се лъжа. Ама пак едни много голове, обръща се резултата и през целият мач не знаеш какво ще стане.
 
От: Футболни прогнози

Съндърланд : Арсенал - 2
Лестър : Суонзи - Х
Леванте : Атлетик Билбао - 2
Фиорентина : Ювентус - 2
Дано излезнат
 
От: Футболни прогнози

Съндърланд : Арсенал - 2
Лестър : Суонзи - Х
Леванте : Атлетик Билбао - 2
Фиорентина : Ювентус - 2
Дано излезнат
Аз си мисля че Лестър ще си вземат мача, другите ми звучат логично.
 
От: Футболни прогнози

Получих днес 2 прогнози от страница с "разбирачи". Наблюдавам ги отдавна в 5 от 7дни печелят. Смея да кажа,че държат над 80% успеваемост. Споделям ги с вас:

Лестър - Суонзи под 2.5 гола
Фиорентина - Юве 2
 

Горе