Футболни прогнози

От: Футболни прогнози

Ще се надяват да бием Славия днеска. Може и някой хикс да врътнат.
Не съм гледам какъв е коефицента за X2.
 
От: От: Футболни прогнози

Ще се надяват да бием Славия днеска. Може и някой хикс да врътнат.
Не съм гледам какъв е коефицента за X2.
Славия мисля да не ги пипам. ..Те честен мач нямат:)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Футболни прогнози

На по-късен етап съм сигурен, че онлайн букмейкърите ще пуснат множество залози, обаче подобна опция като тази там мисля, че бързо ще се срине като коефициент. За това съм се разбързал. :) На Англия все нещо не им достига да грабнат титлата. И аз очаквам най-много до четвърт финал да го добутат. Белгия наистина играха много силно през клалигикациите, даже и едни Австрия и Исландия също бяха така. Обаче все пак да се направи този залог има резон. На 50-60 г. стигат две изнинади - Гърция и Дания. :) Колкото до СССР и Чехословакия, ще питам букмейкъра тях как ги тълкуват, за да си знам въпреки че не мисля да направят кой знае какво представяне и трите днешни отбора.
 
От: Футболни прогнози

...............................
 
Последно редактирано:
От: Футболни прогнози

Австрия са скритите фаворити. Целият отбор им играе в Бундеслигата.
 
От: Футболни прогнози

Гледал ли си Х2 колко беше коефицента като казах по-горе? Щото сигурно не е бил и много висок, при тоя 2 за Лудогорец.
 
От: Футболни прогнози

Пичове, аз по традиция на ГОлеми първенства ( ШЛ, Евро, Световно ) взимам един бюджет от 500лв. например и си начесвам крастата - ПОбедител, голмайстор, за някой друг мач интересен и това е. Та, за Европейското ще направя горе-долу същото с малката разлика, че ще сложа 400лв. на 3те ми фаворита за шампиони ;)
 
От: Футболни прогнози

Пичове, аз по традиция на ГОлеми първенства ( ШЛ, Евро, Световно ) взимам един бюджет от 500лв. например и си начесвам крастата - ПОбедител, голмайстор, за някой друг мач интересен и това е. Та, за Европейското ще направя горе-долу същото с малката разлика, че ще сложа 400лв. на 3те ми фаворита за шампиони ;)

Ако са ти фаворитите Франция, Испания, и Германия, ползвай моя залог. Ако съм те разбрал правилно за краен победител 2 залога ще са ти губещи. С този се ибединяват големите фаворити. После стискаме палжи да няма изненади :roll:

Питах в един от Рврофутбол какво става при залога със СССР - Русия, Чехословакия - Чехия, Словакия и не знаят как стоят нещата, но най-вероятно се тълкуват като не печелили трите държави първенството.

Като минус тук е, че едни Холандия ги няма да попълнят шампионския тим.

Едно плюсче е, че Франция е домакин. Може поне на ранен етап да имат лека подкрепа на мъжете в черно. :)

Всичко останало е до моментна форма на отборите и късмет, разбира се :|

С определен бюджет на тези видове залози и за мен е по-правилно да се играе, отколкото на много мачове на краен.

Успех на всички!
 
От: Футболни прогнози

По 130 на всеки ли? Или според коефицента... да излезеш на печалба в края.
 
От: Футболни прогнози

Драснах поста от телефона. Разбира се горе-долу. Няма да редактирам :p
 
От: Футболни прогнози

Гледал ли си Х2 колко беше коефицента като казах по-горе? Щото сигурно не е бил и много висок, при тоя 2 за Лудогорец.
Не, аз щях да те питам дали не си го играл.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Футболни прогнози

По 130 на всеки ли? Или според коефицента... да излезеш на печалба в края.

Ако питаш мен - не! Моя залог е да няма нов шампион. В смисъл залагам на всички печелили турнира. Коефициента е 1.40.
 
От: Футболни прогнози

Ако са ти фаворитите Франция, Испания, и Германия, ползвай моя залог. Ако съм те разбрал правилно за краен победител 2 залога ще са ти губещи. С този се ибединяват големите фаворити. После стискаме палжи да няма изненади :roll:

Питах в един от Рврофутбол какво става при залога със СССР - Русия, Чехословакия - Чехия, Словакия и не знаят как стоят нещата, но най-вероятно се тълкуват като не печелили трите държави първенството.

Като минус тук е, че едни Холандия ги няма да попълнят шампионския тим.

Едно плюсче е, че Франция е домакин. Може поне на ранен етап да имат лека подкрепа на мъжете в черно. :)

Всичко останало е до моментна форма на отборите и късмет, разбира се :|

С определен бюджет на тези видове залози и за мен е по-правилно да се играе, отколкото на много мачове на краен.

Успех на всички!


В случая имам силното предчувствие, че сред победителите няма да са Германия и Франция... Вътрешно усещане. Пък и коефициентите за тях са мноооого ниски и не си заслужава риска. По принцип правя детайлен риск анализ (терени, базата на отборите, разстояние, път, кондиция и форма, скандали, травми, възможни комбинации след групите на 16на финали и т.н.) и разбира се, съотношението залог-коефициент.

По този начин съм уцелвал 4/5 поне единия финалист и 2/5 финала и двата финалиста на турнир - Примери:

1. Ман Ю - Челси в ШЛ 2008ма- където преди началото още сложиш по 10лв и на двата отбора
2. Миналото Световно - Аржентина -Германия, но пък взех по-малко отколкото ако бе спечелила Аржентина


Та така, за това Европейско виждам Франция избутана доста напред и среща с Германия на 1/2 финал- там вече не знам какво ще става...

По 130 на всеки ли? Или според коефицента... да излезеш на печалба в края.

Няма да са 130 на всеки. Принципно си слагам 60% от сумата за 2 или 3 макс. победители и останалите на индивидуални мачове, голмайстор или някой друг интересен залог.

Сега ще сложа по 100лв. на 3 победителя и др. 200 ще пръсна на 5пъти - 1/16 финали, 1/8 финали 1/4 финали, 1/2 финали и Финал :)
 

Горе