Футболни прогнози

От: Футболни прогнози

Получих днес 2 прогнози от страница с "разбирачи". Наблюдавам ги отдавна в 5 от 7дни печелят. Смея да кажа,че държат над 80% успеваемост. Споделям ги с вас:

Звучат напълно възможни.
 
От: Футболни прогнози

Получих днес 2 прогнози от страница с "разбирачи". Наблюдавам ги отдавна в 5 от 7дни печелят. Смея да кажа,че държат над 80% успеваемост. Споделям ги с вас:
Лестър се престараха малко днес:) Гледам че Фиорентина изпуснаха дузпа в 90 мин...
Добри са им прогнозите, Лестър често и аз го играя под 2,5, и Юве ги имам на двойка днес, с тая дузпа ме изнервиха но така е по-сладко:)
 
От: Футболни прогнози

За любителите на арбитражите - разгледайте боксовата среща м/у Пулев и Чисора...
1.50 коеф - в Ефбет за Пулев
3.40 за Чисора - в Бетфеър

При заложени 1000лв на Пулев в Ефбет вземате 1500лв

При заложени 450 лв на Чисора в бетфеър - вземате 1530лв

Общо заложена сума - 1450лв

При победа на Пулев - 50лв сигурна печалба !!!

При победа на Чисора - 80лв сигурна печалба !!!

П.с. Вчера коеф бяха малко по-високи , и можеше да се направят повече пари...

П.с. Тук може да намерите бонус линкове (ако нямате регистрация в тези букита )
http://winbetbg.com/2016/04/11/промо-линкове-за-повече-бонуси/
 
От: Футболни прогнози

В ЕФБЕТ са пуснали интересни залози за шоу мача на Стоичков : предлагам ви някой от по-интересните :
- Стоичков да вкара от пряк - свободен удар (3,00)
- Роберто Баджо да вкара гол (4,00)
- Марадона да вкара гол с ръка (31,00)
- Хосе Луис Чилаверт да вкара гол (41,00)
- Давор Шукер да вкара гол (3,00)
- Сираков да вкара гол (3,00)
http://wlefbet.adsrv.eacdn.com/C.ashx?btag=a_1505b_136c_&affid=9283&siteid=1505&adid=136&c=
Виж файлът 13680
 
От: Футболни прогнози

Може да пусне някой сървис за арбитраж - мисля, че никой няма бяга от сигурна печалба :)
 
От: Футболни прогнози

Има нова промоция в ефбет , заради бенефиса на Стоичков. Регистрираш се и ти дават 8 лева безплатно да играеш. Трябва да ги изиграеш до 10 дни.
Афф линк: http://goo.gl/Q6aH9o (Y) (Y) (Y)

8802489F.png
 
От: Футболни прогнози

Трябва ли да потвърждаваш профила - преди да теглиш и въобще има ли някакви отделни философии, или направо се регваш, залагаш - без проблеми?
 
От: Футболни прогнози

Трябва ли да потвърждаваш профила - преди да теглиш и въобще има ли някакви отделни философии, или направо се регваш, залагаш - без проблеми?

Като се регваш при тях ти искат данни от личната карта ЕГН и тн.
 
От: Футболни прогнози

Навсякъде затегнаха правилата , искат лични карти работи , едно време всеки под 18 можеше да си играе с чужда карта , сега мисля даже имената на акаунта трябва да отговарят на имената на картата (поне в бет365 беше така докато приемаше регистрации).
 
От: Футболни прогнози

Мисля да ви продавам една с-ма тук. Шегичка! Тъй като ще гледам европейското с интерес мисля да направя един залог, който лично според мен е с много малка вероятност да не стане. Опцията е "евро шампион за първи път" - НЕ. Коефициент 1.40 в Еврофутбол. Тоест очаквам някой от Франция, Италия, Германия, Испания, Дания, Гърция да е първи - отборите, които са грабвали златото. Въпроса ми е СССР и Чехословакия как ще ги броят за този залог? Ако примерно стане Русия, Чехия или Словакия печели или губи? Няма много шанс да е някой от трите, но все пак да знам? Рисковете идват от Англия, Портогалия, Белгия, Хърватска. Мнения?
 
Последно редактирано:
От: От: Футболни прогнози

Мисля да ви продавам една с-ма тук. Шегичка! Тъй като ще гледам европейското с интерес мисля да направя един залог, който лично според мен е с много малка вероятност да не стане. Опцията е "евро шампион за първи път" - НЕ. Коефициент 1.40 в Еврофутбол. Тоест очаквам някой от Франция, Италия, Германия, Испания, Дания, Гърция да е първи - отборите, които са грабвали златото. Въпроса ми е СССР и Чехословакия как ще ги броят за този залог? Ако примерно стане Русия, Чехия или Словакия печели или губи? Няма много шанс да е някой от трите, но все пак да знам? Рисковете идват от Англия, Портогалия, Белгия, Хърватска. Мнения?


Мисля че Англия и Белгия са скрити фаворити
 
От: Футболни прогнози

Очаквам да има оферти от големите букмейкъри за еврото . От сорта на безплатни залози или безрискови. Така че е хубаво да се почакат офертите...
 
От: Футболни прогнози

Руснаците последните години никакви ги няма, така че директно отпадат. Донякъде и белгийците не ми се струват способни да стигнат до финал, ама тая Англия... може да препъне много хора.
 

Горе