ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

Малиии сега ще стане лудницата. :D
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

На всичкото отгоре оставиха ДДС-то върху дарителските есемеси и намалиха данъците върху хазарта. Какви ли равнища може да стигне още тъпотията на ГЕРБ?
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

Донт уори, майна нашите банки излязоха пичуви и ще предложат законова алтернатива за заобикаляна на данъка на тези мушмороци. :)
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

С този ако не успеят да съберат пари, ще измислят друг!
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

На всичкото отгоре оставиха ДДС-то върху дарителските есемеси и намалиха данъците върху хазарта. Какви ли равнища може да стигне още тъпотията на ГЕРБ?
Като няма САПАРД, трябва да се напъва чиляк, та да изкара нящо.
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

Давайте да залагаме как ще се отрази това на популярността на управляващата партия. Вкараха ли си го без мазелин или да?
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

В България всяко чудо е за три дена. Това е времето да ти премине болката от анална пенетрация.
Не бих залагал. :(
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

Абсолютно, пълно е с мазохисти с кратка памет!
 
От: От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

Донт уори, майна нашите банки излязоха пичуви и ще предложат законова алтернатива за заобикаляна на данъка на тези мушмороци. :)

Ъф коурс, дис ис факин булшит, естествено че банките ще предложат нови алтернативи за заобикаляне на този данък, иначе ще фалират, и те си го знаят много добре това. Защото това не е удар за гражданите, тъй като на тях първата им защитна реакция по инстинкт е да си прехвърлят парите в международни офшорни банки и край на проблема, но проблема остава в банките. Това си е точно удар по банките.
 
От: Re: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

Еми, какво да кажа, вече и банките го изядоха. Аз на такива условия не бих искал да имам влогове. Или какво е посланието тук - "Повече хазарт, по-малко спестявания" :) Кретения.

Абсолютна кретения и то до шия! Имам чувствово, че герберите правят всичко възможно да загубят предстоящите избори, защото като поеха властта имаха "тежко наследство" и всички други им бяха криви, а те бяха безгрешните. Със сегашното си управление толкова много засраха нещата, че при евентуална победа на изборите, просто няма да има с кого да с оправдават ... Според мен те се нагушиха достатъчно и вече им е време да се отдадат на заслужена почивка и то извън България(някой да си спомня за НДСВ?).

Проблемът, е че вече няма алтернатива за кого да се гласува и кой да ни "управлява". Предстоят интересни времена, ама нещо не ме кефи да живея в такива :(
 
Не само ще ги загубят, но и нищо няма да се чуе за тях повече. Нещо като бяло петно с много мъки в БГ историята. Но уви, това няма да се случи. Мисля, че добре са си постляли, защото всеки път при анкети тук или по други сайтове се вижда тяхното надмощия спрямо другите, и ти не с малко. И това, че няма алтернатива е един доста добре работещ за тях фактор. Днес депозити, утре такса въздух. Много лошо управление. Винаги съм се чудел няма ли да е по-печелиш модела да помагаш на бизнеса, а той честно и добронамерено да си плаща данъците. Мисля, че от една компания може да вземат повече, отколкото от едно домакинство. То и от там ще взимат, както се видя, но реално май мислят по трудния начин.
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

Много лошо управление. Винаги съм се чудел няма ли да е по-печелиш модела да помагаш на бизнеса, а той честно и добронамерено да си плаща данъците. .

Ами че кък да не подпомагат виж ,колко фирми при тройната кандидатстваа за европейските помощи ,а сега същите фирми са фалирали!
Кандидатсваш за 1 милион.Рушвета си го даваш,където трябва, за да си одобрен Одобряват те,дават ти 800 000 а ти вадиш само 200 000.
И ти не връщаш една стотинка ! значи богатия става по-богат!

А искате да се оправиме ,а се дърпате кат ужилени за десятъка.Ами това си е данък върху печалбата от лихвата.Мислите ли, че като ги изнесат на запад парите- няма да има данък върху тях-смех в залата.В повечето страни има дори данък жърху спечелените пари от тотото-а тук нема.Малко по-малко България ще се оправи, точно с такива закони,но и със гражданско съзнание,а щом го нямаме ще има закони,оти племето на балканите хем крадливо хем мързеливо.Пак ще спечели БАТ БОЙКО, защото е като при любовта.С него ЗЛЕ,но без него по-зле!:twisted:

п.с.Абе некой да каже как да декларирам едни доходи от адсенс,ама да не платя данъка!
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

сори дабъл
 
От: От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

п.с.Абе некой да каже как да декларирам едни доходи от адсенс,ама да не платя данъка!
Ти гледай жена ти да не разбере за тях. Че десятъка ще ти се види блага работа. :D
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

А искате да се оправиме ,а се дърпате кат ужилени за десятъка.Ами това си е данък върху печалбата от лихвата.Мислите ли, че като ги изнесат на запад парите- няма да има данък върху тях-смех в залата.В повечето страни има дори данък жърху спечелените пари от тотото-а тук нема.Малко по-малко България ще се оправи, точно с такива закони,но и със гражданско съзнание,а щом го нямаме ще има закони,оти племето на балканите хем крадливо хем мързеливо.Пак ще спечели БАТ БОЙКО, защото е като при любовта.С него ЗЛЕ,но без него по-зле!:twisted:

п.с.Абе некой да каже как да декларирам едни доходи от адсенс,ама да не платя данъка!

Аха.... трябвало да се промени гражданското съзнание, ама ако може да не платиш данъка на доходите........
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

Аха.... трябвало да се промени гражданското съзнание, ама ако може да не платиш данъка на доходите........

е ама ся нал съм от балканите, но аз имах предвид нещо с данъка от печалбата няква фондация да основа нещо от рода.Адсенс Има-Пари Нема
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

И аз разбрах, че имало много елементарни врътки, с които да се избегне този данък. Отделно хората ще опитат да си пазят парите по други начини - злато, сребро, ако трябва и чужди банки. Все пак, както казаха в едно предаване, лихвите по депозитите не са печалба, а просто минимална защита срещу инфлацията, която просто не спира.
 
От: ХАЙДЕ ЧЕСТИТО: Законът за десятъка мина на първо четене

И аз разбрах, че имало много елементарни врътки, с които да се избегне този данък. Отделно хората ще опитат да си пазят парите по други начини - злато, сребро, ако трябва и чужди банки. Все пак, както казаха в едно предаване, лихвите по депозитите не са печалба, а просто минимална защита срещу инфлацията, която просто не спира.

Чуждите банки и те не са решение, казаха че и лихвите по депозитите в чужди банки също ще се облагат.
 

Горе