Хакерска атака: Данни за над 5 милиона българи и фирми изтекли от НАП

Бате, като е толкова добър, защо си е позволил да го хванат? Смятам, че е чувал за прокси и подобни методи. И ако слагат дефултни рут аксеси, направо не ми се мисли. ;)
Мен що ме хванаха? Щот на 19 години и аз си бях повярвал много колко съм велик. :)
 
Хвалипръцковщината му е дошла малко в повече на тоЗ момче. Иначе има бъдеще в него :D
 

Ванко Събуея що си прави PR на гърба ба момчето? @ReminD сигурно ще знае, нали е бачкал там. :D
 
Щом е експерт в тази област ще знае да си затваря устата и да не казва нищо на никого със или без адвокат. Има право на това.
 
Последно редактирано:
Чудя се защо се занимава с НАП МАП.. да хакне 1000 сайта някви стари тъпи сайтове и да слага беклинкове към негов уеб сайт и гледай колко бързо ще се класира.. супер пари ще направи :D
 
и да си дойдем на думата

 
и да си дойдем на думата

Така е. Требва да се лапне още. Българската държавна администрация сигурно някъде в някой сайт за синоними седи като еквивалент за бездънна яма, черна дупка, и подобни. :) Нещо, което поглъща и изчезва за винаги. :)
 
Цирк Дьо Солей.....
 
Лоша реклама няма, интересно е, че тази новина гръмна и пича ще му провърви с кариерата мега успешно. :)
 
На пича да не му натрият носа за назидание, както направиха с Иванчева. Лично аз му симпатизирам, но ченгетата от ДС - на дали. А те могат да бъдат много отмъстителни.
 

Горе