Хак проникване през мое IP

От: Хак проникване през мое IP

Izviniavam se za maimunicata, no pisha ot drugo IP :)

Za zombi komputri ima edna hubava proverka kato za nachalo
https://www.grc.com/shieldsup
I reset i smiana na parolata da se pravi ne samo pri problem, a profilaktichno ot vreme na vreme.

Ne go razbiram awtora na temata - takiva terzania, a ne preinstalira, ne se konsultira, pie hapcheta!

Niakoi si mu znael IP-to - mnogo vajno. Tova moje da se sravni s fizicheskia adres.
Kato mi znae i ulicata i nomera kakvo ot tova, puk ako vleze shte go izhvurlia i shte zakliucha i tolkoz.

Ako ot druga strana malkia e napravil niakakva belia i predpolaga, che mu znaiat IP-to nie s nishto ne mojem da pomognem.
:drama:
 
От: Re: От: Хак проникване през мое IP

По принцип би трябвало доставчика на интернет ако му е читав персонала да види изходящия трафик който се генерира нон стоп и да го сп ре ипто (ако не той и ако са повече инфектираните) ъплинк доставчика да го види на мониторинга си и да изреже доставчика (освен ако не е на много ниска скорост това което се генерира) и да има изпищяли че им е спрян нета за атаки ама може и да не става така... все пак сме в БГ

Без да искам пуснах една мейл листа в една програма. За 100 000 писма изпратени в рамките на 10 минути доставчика не ми е звъннал още (наистина не спамих, просто тествах и по погрешка заредих грешната мейл листа). Писмата са доставени, защото винаги вкарвам и няколко мой мейла да видя дали идва в inbox-a или ще отиде в спама.
 
От: Хак проникване през мое IP

Има ли как човек който ми знае ай пи адреса в случай че си взема нов комп и рутер да ми навреди по някакъв начин да изварши престапление или някоя гадост и да обвинят мен
Ако вземеш нов компютър и нов рутер не, поне докато пак не кликнеш и не му инсталираш гадостта :)
 
От: Хак проникване през мое IP

Найстина ли ай пи адреса го сравняваш с физическия адрес толкова ли са прости нещата
 
От: Хак проникване през мое IP

Четири страници писане и не се намери кой да прегледа линка. Прати линка на лично и ще ти кажа дали трябва да се притесняваш.
 
От: Ай пи

Идваш на http://online.prosysbg.com , пишеш им в лайвчата и си приготвяш едни 30 лева да ти проверят компа преди инсталацията за да знаеш имаш ли си нещо или не.
Не прави грешката да преинсталираш преди провериш.
Ако не е ташак, провери дали имаш нещо на компа като за начало.
 
От: Хак проникване през мое IP

Има ли как човек който ми знае ай пи адреса в случай че си взема нов комп и рутер да ми навреди по някакъв начин да изварши престапление или някоя гадост и да обвинят мен

Аве ти още ли не си под леглото?!?!?!?
 
От: Хак проникване през мое IP

Човека някъде е сгафил и сега се чуди какво да прави.
 
От: Хак проникване през мое IP

Сега ще скенирам файлове а утре компа на преинстал благодаря ви на всички за отделеното време
 
От: Хак проникване през мое IP

Младеж, темата ти е колкото забавна (чак сега я виждам), толкова и трагична (за тебе), за съжаление. Ако наистина искаш да ти помогнем качествено, нека започнем от самото начало... Би ли сподели точно 1 към 1 текстът от емейлът, който ти взима страха?
Имам чувството, че няма от какво да се плашиш, а едно и също съобщение може да се разпрати към хиляди потребители, без да има пряка зависимост с тях.
Ако обичаш, сподели първоначалната информация с нас. За да те успокоя, няма никаква сигурност в Интернет, всичко и всеки може да ти открадне данните във всеки един момент. Затова, моля те, не преувеличавай с халюцигените и не търси решените за проблема си, ти със сигурност няма да може да се справиш сам. Отдели от закуски 20 лв и иди в някой специализиран магазин за софтуер да ти решат проблема...
Искам да ти помогна, не ме разбирай погрешно, затова и се записвам в темата.. :)
 
От: Ай пи

Идваш на http://online.prosysbg.com , пишеш им в лайвчата и си приготвяш едни 30 лева да ти проверят компа преди инсталацията за да знаеш имаш ли си нещо или не.
Не прави грешката да преинсталираш преди провериш.


В тази връзка

Днес 30 Ноември стартираме нашия Cyber Monday!
Всички наши услуги днес http://online.prosysbg.com/ ще бъдат на половин цена...
Промоцията е активна само днес до 23:59 часа!!!
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе