Хак проникване през мое IP

Re: Ай пи

Да, ако има вече инсталиран софтуер за целта. А ти каза, че си цъкнал на линка и се е инсталирало нещо, нали? Демек има голяма вероятност да може. Но мини пак с един антивирус. Иначе преинсталация - не знам, но формат и инсталация на ново - 100%. :)
 
От: Ай пи

Един ми беше казал че става и ме вкара в голями филми и развих страхова невроза вече 8 месеца обикалям лекари пия хапчета и нищо не помага сърдечно ви Благодаря остава да излекувам неврозата
 
От: Ай пи

Първо - от милиарди ип адреси, да си "харесат" точно теб е прекалено малко вероятно за да се притесняваш
Второ - дори да стане първото, няма да влезеш в затвора, камо ли да те осъдят.
Трето - на колко години си, че се държиш като бабичка?
 
От: Ай пи

На 19 съм доста съм изплашен затова писах в този форум защото влизат интелигентни хора страховете ми се състоят в това да не би този да да ми навреди по някакъв начин да извърши престъпление и така нататак и после да търсят мен развих страхова невроза от това че се боях че тоя ми знае ай пи то и ме заплашваше че ще го използва срещу мен та се питам възможно ли е това нещо. Защото сега ще ида да ми преинсталират компа и да ми сложат антивирусна програма и така... а колкото до това че ми знае ай пи то какво може да направи може ли да ми навреди по някакъв начин
 
От: Ай пи

Идваш на http://online.prosysbg.com , пишеш им в лайвчата и си приготвяш едни 30 лева да ти проверят компа преди инсталацията за да знаеш имаш ли си нещо или не.
Не прави грешката да преинсталираш преди провериш.
 
От: Re: Ай пи

Здравей и добре дошъл. Може. Всичко е възможно в нета. Но е възможно само ако преди това имат достъп до него. Ако са заразили компютъра или провайдъра дал ти IP се издъни. Какво по-конкретно те притеснява. Наскоро, на BlackHat конференцията споделиха и как става най-лесно, н автора ще го сподели, ако види темата. :)

Opravi mu zaglavieto basi...
 
От: Хак проникване през мое IP

Какво да правя според вас има ли някаква опасност само от това че ми знае ай пи то след като си вкарам компа в ред моля ви Благодаря ви
 
От: Хак проникване през мое IP

Може да ти активира бомба през компа, да взриви блока ти и да те пишат по вестниците, че си камикадзе, което се е повлияло от ИД и т.н. извършило терористичен акт срещу мирните граждани на България.

Дай си компа на някой клошар и повече не цъкай на непознати линкове.
 
От: Хак проникване през мое IP

Не се шегувайте нямате представа през какъв ужас минавам ако тоя мошеник ми знае ай пи то
 
От: Ай пи

Аз не знам без формат как ще преинсталира, при преинсталирането винаги има формат


Format е изцяло пожелание на човека инсталиращ ОС-то (даже може да ти се запази и стария Windows и да влизаш и в него от Boot Loader-a).
Съмнявам се, че ще направи каквото и да било (просто те изнудва ако попадне на човек който ще се уплаши).
Също така има опция след като е заразил компютъра ти, да зарази и рутера ти (ако ползваш такъв). Тогава с преинсталация на компютъра няма да се оправиш и при първо пускане на лан кабела към рутера си пак заразен.
 
От: Хак проникване през мое IP

Трябва да си сменя и рутера така ли и компютъра ли

И мозъка.

Темата е за коша, а Блинки най-добре да провери кой седи зад това айпи и да видим кой се опитва да повдигне петъчна тема в понеделник.
 
От: От: Ай пи

Format е изцяло пожелание на човека инсталиращ ОС-то (даже може да ти се запази и стария Windows и да влизаш и в него от Boot Loader-a).
Съмнявам се, че ще направи каквото и да било (просто те изнудва ако попадне на човек който ще се уплаши).
Също така има опция след като е заразил компютъра ти, да зарази и рутера ти (ако ползваш такъв). Тогава с преинсталация на компютъра няма да се оправиш и при първо пускане на лан кабела към рутера си пак заразен.

Хм, а как се чисти рутер? Това не ми беше хрумвало.
 

Горе