Харесвата ли сегашните награди 100+ поста?

В момента правя един сайт с Web Page Maker в който ще има флаш игри, директория и чат стая и като го довърша ще отворя тема да го обсъдим. Ще обсъдим и кода му.
И защо да не може да се направи дизайн на сайт с Web Page Maker? Тия сайтове тук http://webpage-maker.com/gallery.html без дизайн ли са?
 
DeyanMarkovski каза:
В момента правя един сайт с Web Page Maker в който ще има флаш игри, директория и чат стая и като го довърша ще отворя тема да го обсъдим. Ще обсъдим и кода му.
И защо да не може да се направи дизайн на сайт с Web Page Maker? Тия сайтове тук http://webpage-maker.com/gallery.html без дизайн ли са?
Ние ти обясняваме ти си знаеш твойто , ми добре....
На мен ми е чудно за кво постоянно измислят нови езици пусти му програмисти , сигурно не са чували за WPM
 
ZzZaPyr каза:
DeyanMarkovski каза:
В момента правя един сайт с Web Page Maker в който ще има флаш игри, директория и чат стая и като го довърша ще отворя тема да го обсъдим. Ще обсъдим и кода му.
И защо да не може да се направи дизайн на сайт с Web Page Maker? Тия сайтове тук http://webpage-maker.com/gallery.html без дизайн ли са?
Ние ти обясняваме ти си знаеш твойто , ми добре....
На мен ми е чудно за кво постоянно измислят нови езици пусти му програмисти , сигурно не са чували за WPM
Ами да :D Като не знаят за Web Page Maker да са мъчат там. И не е вярно, че си зная мойто. Просто питам Crazy Master защо смята, че с Web Page Maker не може да си направиш дизай на сайта. И като си направя сайта и се окаже, че кода не струва ще приема че Web Page Maker не струва.
 
Web Page Maker никога не е била програма за дизайн и кодиране на уеб страница, а за нареждане - WYSIWYG (What You See Is What You Get). Програмата е създадена за хора, които не могат да си направят собствен темплейт, тоест не знаят езиците за форматиране HTML и неговите вариации + CSS/Таблици.

Страниците, направени в Web Page Maker, винаги са ограничени - не може да бъде зададено фоново изображение на дадена таблица, или <div> таг... Програмата също оставя прекалено количество неизползван код, който виси и тежи на страницата и кода й.

Може да се каже, че Web Page Maker е за новаци в дизайна*, които просто нямат уменията и възможностите да съзадат напълно писан от тях сайт. Питай всеки професионален уеб дизайнер - Web Page Maker не прави дизайн, а страница :D Сглобени изображения + текст със слоеве тук там не е истински дизайн.

рекакция
Всеки знае за Web Page Maker, защото всеки е започнал от там. Просто по-късно, когато се е загледал, прочел е нещо тук-там и видял, е разбрал, че с такива програми истински дизайн не става.
 
Отвратителен е Dreamweaver-а според мен. Особено с тия неговите templates дето могат когато си решат да ти препишат целия проект... Обещал съм си никога да не работя с хора, които ползват Dreamweaver. HTML се учи за 4 дни и има много по-удобни редактори на код (Quanta+, PHP Expert Editor).
 
За мен най-добрия редактор е editplus 2 върши ми страхотна работа за html-a , а става и за други езици
 
CrAzY-MaST каза:
Аз си тръгнах от HTML :p

P.S
Тази тема се казва "Харесвата ли сегашните награди 100+ поста?" ...
Е то награди вече няма , така че малко офтопик няма да навреди ;)
 
е да де ама то си има секция за офф тоипици и се си мисля че не е тази.нали всеки мрънка за спама е викам да спреме да спамим всички теми.
 
Quanta+ имам на убунтуто другите не сам ги пробвал дреам-а е боза то напрао забива докато се стартира програмата по добре lusers-ите да пробват с web page maker :D
 

Горе