Харесва ли Ви?

Харесва ли Ви?


  • Общо гласове
    115
Статус
Not open for further replies.
Първо добре дошъл във форума, радвам се че си с нас. И ти пожелавам а мисля че и всички - приятен престой тук. :D

Сайта ти е готин, ако кажа че ми харесва ще излъжа. Мо определено има какво да се оправя. Да те питам - това завършен проект ли е?
Защото изглежда ми малко къс от към съдържание и страници. Горното меню не трябва да изтрелва посетителя извън границите на сайта - това е много важно.

И направи така че банера ти да не води до друг саит без да оставя следа, че посетителя някога е бил на сайта ти. Добави: target="_blank" към кода на банера. Хубаво е да задържаш посетителите си колкото може по-дълго на сайта си.

Друго което забелязах е че ако се разходиш из сайта е трудно да се върнеш пак на Home страницата, това е лоша навигация както за SEO-то така и за потребителите.

Ако питаш мен - скъсай бота от content. :lol:
Прибави много, ама много уникален текст, поддържан от време на време с някоя друга графика (картинка). В този ред на мисли е хубаво и ограничителите ти (сивият и синият) да стикат десната рамка на сайта. Не изглежда добре така.

Ако е вярно че си от 2005 и имаш PR 0, то тогава наистина трябва да направиш нещо по въпроса. Старите домейни са идеално за оптимизиране. Ако си го по-управиш като съдържание и линкове, може и да се добереш до PR 4. Повечето от конкурентите ти в тази област са със сайтове в този диапазон на PR.

Може и да не съм разбрал темата, гласувал съм че ми харесва и то е истина. Само исках да си кажа мнението, ако ти помогна ще бъда много щастлив за това. :D

Успехи и пак добре дошъл, nikoo11.
----------------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Еми чакаме да си го довършиш, но със сигурност си в правилната посока, просто продулжавай така. Ще го бъде да знаеш. Текст, текст...то Blinky си го е казал като гледам. И непозволявай да ти бяга трафика с директни линкове. сложи им тази команда за отваряне на нов прозорец.

А защо не сложиш по разчупен хедър, този е малко аматюрски. Нещо като хора в костюми, валути, графики, бизнес дискусий - нали си за финанси сайт?

А като прибавяш текста не забравиай и някоя друга картинка на му сложиш, посетителите освен че четат обичат и да им е приятно за окото, като се разхождат из даден сайт, не ги обивай от скука.

Успехи приятелю.....
 
От: Харесва ли Ви?

Дизайна на сайа не ми харесва, просо не харесвам сайтове които са с стаичен дизайн- определени пиксели по средата на екрана . Иначе останалата част сигорно е добра щом кават другие така, но аз не мога да схвана идеята на сайта. Каква е?
 
От: Харесва ли Ви?

Дизайна на сайа не ми харесва, просо не харесвам сайтове които са с стаичен дизайн- определени пиксели по средата на екрана . Иначе останалата част сигорно е добра щом кават другие така, но аз не мога да схвана идеята на сайта. Каква е?

Какво те накара да пишеш в тема от преди 5 години?
 
Re: От: Харесва ли Ви?

А тебе какво те накара?

ми мен лично ме накара факта, че си я бъмпнал - са гледай как ще се врътка тая тема заради анкетата. Направо извади нафталинените килоти на баба си - ем демоде, ем не е приятна гледка, ем се чудиш дали петната са само от седенето в стария съндък а на всичкото отгоре се осмърдя на нафталин
 
От: Харесва ли Ви?

Незнам ама човека пуснал темата за 5 години не е мръднал на милиметър. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30659

За същото време като знам на хората дето искат да се развиват какво им минава през ръцете...
 
От: Re: От: Харесва ли Ви?

ми мен лично ме накара факта, че си я бъмпнал - са гледай как ще се врътка тая тема заради анкетата. Направо извади нафталинените килоти на баба си - ем демоде, ем не е приятна гледка, ем се чудиш дали петната са само от седенето в стария съндък а на всичкото отгоре се осмърдя на нафталин
Ако не вие хареслава темата трябваше да я изриете още тогава, а не да ми махате от репотацията, че пиша в нея. Никъде няма написано правило, че не трябва да се пише по стари теми. Или пишем в форума или не.?Аз не съм виновен, че те мързи модерираш.
 
Re: От: Re: От: Харесва ли Ви?

Ако не вие хареслава темата трябваше да я изриете още тогава, а не да ми махате от репотацията, че пиша в нея. Никъде няма написано правило, че не трябва да се пише по стари теми. Или пишем в форума или не.?Аз не съм виновен, че те мързи модерираш.

хм, kokernur? Аз лично не се опитвах да се заяждам и май още на тоя етап трябва да внеса малко пояснения

1. АЗ репУтация не съм ти давал поне не в тази тема т.е. който и да те е червил не съм аз
2. Темите не се трият, просто няма кой да се занимава с това а и от много гледни точки това е абсолютно безсмислено
3. То няма правило за писане в стари теми и няма проблем да пишеш в стара тема ама по тема, в която авторът вероятно отдааааавна вече не се интересува от мнението за сайт правен преди пет години едва ли има особен смисъл да даваш оценка
4. Много дебело държа да подчертая този пасаж "Аз не съм виновен, че те мързи модерираш" Не е зле да имаш маааалко повече уважение към труда на модераторите във форума. Някак си не е гот да плюеш по хората, които се грижат нашия престой тук да е уютен, приятен и полезен. А да ... и още нещо

АЗ НЕ СЪМ МОДЕРАТОР!

Ако имаш още нещо да споделиш, ако обичаш смени тона.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе