Хвана ме мързела...

monefff

Well-Known Member
А бе кво става.. хвана ме мързела в дън черва..
нищо не ми се прави..
знам, че ако се напъна ще вдигна всичко сигурно ДВОЙНО, а това е доста.., обаче така зверски ме мързи, че просто не знам на къде..
Само аз ли съм така, или ?

Пролетната умора ли да ме е хванала.. не знам..
Кажете Вашият лек за справяне с едно от най-лошите неща за онлайн предприемачите, а именно мързела.. :lol:

3-lazy-polar-bears.jpg
 
От: Хвана ме мързела...

И аз съм така целия Април, нищо ама нищо не съм пипнал, имам 2 сайта които трябва малко сео да им се направи и 2 имам купени домейни и статии, чакат да бъдат направени, да минат малко празниците и трябва се стегна, че не е на добре.
 
От: Хвана ме мързела...

И аз така, пролетна умора :)
 
От: Хвана ме мързела...

И аз съм така целия Април, нищо ама нищо не съм пипнал, имам 2 сайта които трябва малко сео да им се направи и 2 имам купени домейни и статии, чакат да бъдат направени, да минат малко празниците и трябва се стегна, че не е на добре.
Взе да ми олеква..
Не съм единствен..
Тва няма такъв мързел съм наистина..

Даже не ми се учи грам, а имам кандидат-студентски изпити след 1 месец :(
аааа... ужас.. мамка му и мързела..

Ама и тва време ме депресира..
Ту пече слънце.. Ту Мрачно.. После дъжд.. после пекне малко слънце с бонус вятър с 1000 километра в час.. Ужас..
 
От: Хвана ме мързела...

И по зле ще става, не се притеснявай. Това се лекува с нов проект, поне аз така правя и ми действа безотказно. Също от време на време си организирам алкохолни седмици, през които сядам на пц-то само за да си пускам музика. След като мине алкохолната абстиненция съм като нов и мачкам наред.:)
 
От: Хвана ме мързела...

И по зле ще става, не се притеснявай. Това се лекува с нов проект, поне аз така правя и ми действа безотказно. Също от време на време си организирам алкохолни седмици, през които сядам на пц-то само за да си пускам музика. След като мине алкохолната абстиненция съм като нов и мачкам наред.:)
Лошото е алкохолната седмица ми е ежедневие :(
Тогава става много страшно..

Нов проект ме мързи в дъното на сърцето да почна..
Кво стаа е... зимата ми се бачкаше, ама не вървеше пък тогава нищо..

Сега върви, пък не ми се бачка..
Егати кръговрата на живота.. :lol:
 
От: Хвана ме мързела...

Тогава заебавай всичко и си гледай кефа! Млад си още, имаш време за всичко. Яж пий, носи си новите дрехи и да не ти пука. Предполагам нямаш проекти, които не могат да бъдат изоставени за 1-2-3 седмици. Като си готов ще продължиш от където си стигнал.

Лошото е алкохолната седмица ми е ежедневие :(
Тогава става много страшно..

Нов проект ме мързи в дъното на сърцето да почна..
Кво стаа е... зимата ми се бачкаше, ама не вървеше пък тогава нищо..

Сега върви, пък не ми се бачка..
Егати кръговрата на живота.. :lol:
 
От: Хвана ме мързела...

При мен е същото... непрекъснато ми се спи, дори по-рядко съм онлайн. Мисля, че сме вампирясали покрай интернета през зимния сезон - навън сред природата в тези пролетни дни ни хваща сънлива упокйка...
 
От: Хвана ме мързела...

Кажете Вашият лек за справяне с едно от най-лошите неща за онлайн предприемачите, а именно мързела.. :lol:
Стани в 5 часа.
Хапни малко.
Намери транспорт до подножието на Витоша.
Качи се пеша до Черни връх.
Там прави каквото щеш.
Слез пеша.

Ако не помогне - повтори процедурата. ;)
 
От: Хвана ме мързела...

Мен тая болест не ме е пускала :) Ма ако има важна работа си легам да спим и ако е много важна, все някой друг ще я свърши.
 
От: Хвана ме мързела...

Най-доброто лекарство срещу мързел е работата.
Колкото повече мързелуваш, толкова повече те мързи.
Като поработиш малко, идва момент в който яко те домързява, точно тогава трябва да се накоравиш, да преодолееш този критичен момент.
 
От: Хвана ме мързела...

Като поработиш малко, идва момент в който яко те домързява, точно тогава трябва да се накоравиш, да преодолееш този критичен момент.

мдааа, така е... обаче пусто в тея моменти... отварям една бира, паля цигара ииии се прибирам след два дни.. да спя :oops:
Мързела е естествен природен регулатор. Иначе всички щяхме да сме президенти :)
 
От: Хвана ме мързела...

Мързела най-добре се бори в почивни дни. Тогава сядаш, запряташ ръкави и копаш, копаш... Да им е гадно на другите дето си почиват :)
 
От: Хвана ме мързела...

От онлайн бизнеса се изкарват много сладки и лесни пари(в сравнение с другите професии,за които се учи сума време и...абе,да не обяснявам),така че възползвайте се докато е момента.А,ако можете да изкарвате двойно пък ви мързи,вземете слезте малко на земята,защото това си е чиста проба тежкареене.Случвало ми се е и мен да ме хване мързела,човек съм,но много рядко и за кратко,просто защото работата (поне моята) в нет-а е сладка и лесна.Автора като гледам ще кандидатства скоро,дай Боже да си винаги с такава работа и да върви(както и на всички нас ;) ),защото има наистина професии,които са тежички и имаш ли 1-2 чавета вкъщи щеш,нещеш ще ги храниш. ;)
 

Горе