Хилари: Ал Кайда ни готви атентат

petrov321

Well-Known Member
Ние се срещаме тук, в Ню Йорк, с новината от снощи за конкретно, достоверно, но непроверено съобщение за заплаха да се навреди на американци, особено в Ню Йорк и Вашингтон, предупреди държавният секретар Хилари Клинтън в реч два дни преди 10-годишнината от атентатите на 11 септември 2001 г.
Тя подчерта, че не е възможно да бъде осуетяван всеки заговор и че Ал Кайда все още има потенциал да извършва регионални и международни акции.
САЩ не могат да си позволят да живеят в страх, да пожертват ценностите си или да се изолират от света заради притеснения от терористични атаки, отбеляза държавният секретар.
Хилари Клинтън обяви, че по-късно този месец САЩ ще оглавят заедно с Турция световна кампания срещу тероризма. В инициативата, наречена Световен форум за борба с тероризма, ще се включат още 30 държави.


http://news.ibox.bg/news/id_1726594777

Вие какво милите? Дали утре ще има терористичен акт от страна на Ал Кайда ?
Според мен - не.
 
От: Хилари: Ал Кайда ни готви атентат

Айде, нахлувайте в Сирия и да се почва Третата световна.
 
От: Хилари: Ал Кайда ни готви атентат

Аз чакам днес да кацнат извънземните и де ме вземат за едно междугалактическо кръгче че тук ми е тясно вече

По темата, потърпи още година, две до олимпиадата в Сочи за да видиш какво значи диверсионен акт срещу руските терористи
 
От: Хилари: Ал Кайда ни готви атентат

Ако те вземат извънземните пиши как е било там горе :D
 
От: Хилари: Ал Кайда ни готви атентат

ще има сигурно, ама от цру атентат. нали вече не са никъде хамериканчетата. икономиката им отива на кино и да я стимулират малко ще измислят някой план като 9/11 та да произведат малко бомби и да ги хвърлят над някоя невинна държавица :)
http://www.youtube.com/watch?v=rIZ205ccX8M ето какво намерих докато гледах разни конспиративни теории за 11 септември, не знам дали има още някой освен тъпите американци да вярва, че разни пещерняци са го направили. освен че осама е агент на цру от 20 години, сега е решил да се пенсионира и за това спретнаха фалшива акция уж го убиват...
има много изписано, имаше една книга голямата измама или нещо такова, там всичко е написано - ръмсфелд, кондолиза, улфовиц (оня с дупката на чорапа дето после беше шеф на световната банка) буш и сие са били все шефове на огромни компании като шеврон-тексако и разни военно промишлени гиганти. как няма да замислят нещо, за да гепят петрол или нещо друго. никакви химически оръжия в ирак не намерили, само разбутаха държавицата, нито в афганистан лагери за тренировка на терористи, няма терористи бе, тва са цру агенти всичките бради там. същото и с русия, няма никакви терористи, басаев масаев всички са кгб агенти, как така сега кремъл и оня кадиров са първи дружки - разбрали са се за петрола, а преди 10 години смъртни врагове с оня баща му на кадиров, не са се разбрали кой колко да взима от петрола...
също и за куба имало такава операция подготвяна от хамериканците, под името false flag дето им викали от тайните служби срещу куба, обаче кенеди не се бил съгласил казват и за това го убиват и т.н. тва щатите са толкова зле, и заслужават един голям банкрут и да се свият там без да дават наклон на световните въпроси. изнасят демокрация, няма нужда от вмирисаната им демокрация бе - голяма демокрация в ирак и афганистан. сега изнесоха с тъпите французи и за либия. голяма работа, няма що... тва американците са гадно племе, всички нормални българи трябва да ги мразят и да им желаят само лошото най-малкото заради тия мръсни игри спрямо нас с оня план ран-ът. и не си плащат за базите тука, тва тука да не сме благотворително дружество. не харесвам сидеров, ама браво че вдигнал шум. също и за турция, големите приятели със щатите няма ли да си плащат и те 10 милиарда, а? и тъпия американски посланник какво ще се бърка навсякъде в нашите си неща, ебати досадния хомосексуалист. хубаво, че скоро им се види края като суперсила, ще съм жив да ги видя. много империи са изчезвали, време е вече и сащ да изчезне, че е голям дразнител и фалшива държава отвсякъде :)
 
От: Хилари: Ал Кайда ни готви атентат

Аз чакам днес да кацнат извънземните и де ме вземат за едно междугалактическо кръгче че тук ми е тясно вече
:D :D :D Успех
 
От: Хилари: Ал Кайда ни готви атентат

Е трябва да взиряват Белия дом, че вече станаха банални - последно като изполозваха малки атомни бомби зароваени бая дълбоко под кулите близнаци, направиха от бетон и 16 см дебело желзязо на прах - тогава доста хора им свалиха шапка, ама по очеизвадно не можаха го направят.

Този път белия дом, щото това ще е Иранско дело - Ако скочат на Иран направо не ги виждам кви жертви ще понесат Израел Америка и УК

Тъпите американци яко си Аутосрсват Войните, ама сега ще понесат тежко бреме - Иранците имат ракети с обсег 5к точно до арихпелага Чагос дето са им оснвние тихоокенаски бази на УСА и УК и ще им стане тегаво ако им пуснат един Nuke там. А иначе се събират самолетосачите в Персийски, Оманския залив и средиземно море дано не стане некой фал с тъпите Хамериканци и пак с некой банален номер минат - само Конгреса и Белия дом трябва си взривят и тогава bye bye cruel world :D :D :D

Що белия дом ли, ами щото преди е бил черен, и трябва след пожара да е в тон с Брикета Обама.

Само дето ме съмнява да стане каквото и да в момента фокуса го преместиха икономически в Европа, която е се пропагандира за разпад. Може би към края на 2012 може Американцките да нападат. Един пенсиониран анализатор от Годлем Сакс в интервю каза че УСА я чака огормна война 2012 в края ще видим
 

Горе