Хитър начин да си поискаш ревю с линк

От: От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Защото зад този бартер има скрита мисъл.
Той никога не би пратил букет на @pisara без да спомене, че в замяна иска ревю.
Поне не споменава за линк (щеше да е много нагло - но явно си мисли, че по този начин няма да го усетят...и греши :mrgreen:).


Защо просто не й прати букет и да се надява, че ще получи ревю? защо се налага да проси?

не стига това - ами се и мазни (това на мазните преяли с Макдоналдс американци може да им харесва) - на мен лично не ми харесва
предпочитам след като иска да прави бартер да е открит - пращам букет, в замяна на това искам ревю за качеството на услугата
готово! просто и открито :)

ОК, Мир :) жалко, само, че авторката не е получила букет да каже дали е качествена услугата му :)
 
От: От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

ОК, Мир :) жалко, само, че авторката не е получила букет да каже дали е качествена услугата му :)

Казаха, че ревюто, което ще напишат ще се отнася за букета, който биха изпратили ако беше възможно. Другото ми условие беше да е минимум 400 думи (малък компромис, защото държа минимума да е 500, но карай). Иначе букетите, които продават изглеждат добре, за евентуална доставка няма как да кажа нещо.
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Аз бих приел да пратят букета. Ще ми е интересно какво ще пристигне и как ще реагират, като научат адреса.
(Малко е от раздела "Обичам да давам съвети", но пък е свързано с "Котките са любопитни".)
 
От: От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Другото ми условие беше да е минимум 400 думи (малък компромис, защото държа минимума да е 500, но карай).

ooooo :shock: имало е още условия
те още малко ще искат и договор да подпишеш :mrgreen:

американци ли са?
 
От: От: От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

ooooo :shock: имало е още условия
те още малко ще искат и договор да подпишеш :mrgreen:

американци ли са?

Е, условието за думите беше мое.

Европейци са.
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Не изпращат букети в чужбина. Няма как да го доставят в БГ. Затова предложих алтернативния вариант.
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Между другото, аз не съм получавал букети (не, че ми трябват) ама онзи ден получих и аз мейл с запитване за ревю с здрави четки за единия сайт, и чесно казано ми стана готино как лъскаят всички грижили се за него. Сега се чудя какво да поискам за самото ревю. :)
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Между другото, аз не съм получавал букети (не, че ми трябват) ама онзи ден получих и аз мейл с запитване за ревю с здрави четки за единия сайт, и чесно казано ми стана готино как лъскаят всички грижили се за него. Сега се чудя какво да поискам за самото ревю. :)

Твоите са скромни, поне някакъв бартер да ти бяха предложили. Малко тъпо идва само да говорят хубави думи.
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Ти нали знаеш, че няма да се дам лесно. :twisted:

Твоите са скромни, поне някакъв бартер да ти бяха предложили. Малко тъпо идва само да говорят хубави думи.
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Реално срещу какво бихте направили едно ревю с линк? Изключвам пари и разменно ревю - имам предвид, ако предлагат услуга или продукт от техния сайт, някой би ли се съгласил въобще?

Нашия бизнес е офлайн и унищожаваме вредители. Някой би ли се съгласил на ревю с линк срещу обработка на жилището му? Не прося за ревюта сега :), да не ме атакува някой :), просто ми стана интересно :).
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

На жените около теб салати ли подаряваш? :-o
Що, лошо ли е салати от 'Градина Вискяр', направо АХват и не знаят на кой свят се намират
Може и медец пак от същата градина, голям афродизиак, нали знайш като го намаже и след туй... аах голям кеф
Дай ся едно ревю с линк, скромно, А?
:lol::lol::lol:
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Реално срещу какво бихте направили едно ревю с линк? Изключвам пари и разменно ревю - имам предвид, ако предлагат услуга или продукт от техния сайт, някой би ли се съгласил въобще?

Нашия бизнес е офлайн и унищожаваме вредители. Някой би ли се съгласил на ревю с линк срещу обработка на жилището му? Не прося за ревюта сега :), да не ме атакува някой :), просто ми стана интересно :).

Нормално е да публикуваш ревю, когато си използвал услугата безплатно и имаш реална представа за качеството. В другите случаи си купуваш рекламна статия и сам си даваш добра оценка :). Аз така ги виждам нещата. Никой не би се съгласил на оценка за дадена услуга само защото някой е изпратил запитване за това (без да предложи нищо).
 
От: Хитър начин да си поискаш ревю с линк

Реално срещу какво бихте направили едно ревю с линк? Изключвам пари и разменно ревю - имам предвид, ако предлагат услуга или продукт от техния сайт, някой би ли се съгласил въобще?

Нашия бизнес е офлайн и унищожаваме вредители. Някой би ли се съгласил на ревю с линк срещу обработка на жилището му? Не прося за ревюта сега :), да не ме атакува някой :), просто ми стана интересно :).

за мен вариантите са два

- след заплащане
- или след като съм ползвал вашите услуги - тук вероятността да напиша ревю е по-голяма когато не съм доволен :lol:
 

Горе