Ходите ли на фитнес, спортувате ли?

В тоя дух недай си боже във фитнеса да те затисне щанга на лежанката и да има само жени около тебе и да няма кой да ти помогне;), а да дигаш с 50 кила примерно - верно е прав си всеки има своята истина и всичко е относително.
 
При мен няма проблем, нали ти казах, че има една кака, почти винаги тренира в моите часове, дето с 50 кила дъмбели загрява. Така че ще помогне ако се наложи :)

В тоя дух недай си боже във фитнеса да те затисне щанга на лежанката и да има само жени около тебе и да няма кой да ти помогне;), а да дигаш с 50 кила примерно - верно е прав си всеки има своята истина и всичко е относително.
 
Нали се сещаш, че каката яко набива тестостерон за да го прави тоя фитнес, бас държа, че се бръсне и има по-голяма брада от нас взети заедно двамата:).
Жена и здраво блъскане пък вече ми е съвсем непонятно, жената не е създадена да блъска, а да я блъскат:), да подчертая, че се шегувам да не си навлека неприятности от женска страна:)
 
Знам, то и гласът и е станал мъжки вече. Изборите всеки сам си ги прави... Крайностите винаги са кофти!

Нали се сещаш, че каката яко набива тестостерон за да го прави тоя фитнес, бас държа, че се бръсне и има по-голяма брада от нас взети заедно двамата:).
Жена и здраво блъскане пък вече ми е съвсем непонятно, жената не е създадена да блъска, а да я блъскат:), да подчертая, че се шегувам да не си навлека неприятности от женска страна:)
 
Подкрепям мнението на biaaro, че е важно човек да спортува, за да е в кондиция да се справя с предизвикателствата на живота. И допълвам, че спортът калява характер - спортуващият знае, че нищо не идва даром, че всяко нещо се постига постепенно с як труд и воля. Мое лично наблюдение показва, че човек, дето не е свикнал на редовен спорт, по-лесно се отказва пред препятствията.

Иначе и аз съм по залите от 5-6 години, от няколко месеца почнах и да катеря стълби на стадиона и затова ме е яд сега на тоя сняг. :)
 
Значи дали ще вдигаш 50 или 20 е много относително, зависи какви са ти целите и каква ти е тренировката.
Иначе пробвах вкъщи да тренирам, но не е същото. Съкращавам упражненията, невинаги довършвам тренировката, нямам всички уреди и т.н.

Като си отидеш във фитнеса е друго, някак по-мотивиран си.

А иначе с нашата професия дето по цял ден седим пред компа, тренировките и спорта са задължителни.

ПС: А за мазнотиите и миризмата, зависи в какъв фитнес ходиш. В този в който аз ходя, използването на обувки, които са си за фитнеса, т.е чисти и ползването на хавлиена кърпа като си по уредите е задължително. Фитнеса е с много добра вентилация и няма миризми, няма неприятни усещания.

Относно тичането, колоезденето и подобни дейности на открито съм твърдо за, но няма как да се практикуват на това време. Когато се позатопли тогава. Иначе аз в периода пролет-есен почти всеки ден съм с колелото и си навъртам минимум по 20 км, а съм стигал и до над 100 като тръгнем на някакъв излет с колелата.
 
Последно редактирано:
Нямам търпение да се позагрее малко, обожавам колоезденето. Относно фитнеса, това са пълни глупоси, фитнесът ви е в природата, а не в залата.
 
Аз бих спортувал и нещо по-екстремно ама ме е шубе от високо, някой скачал ли е с бънджи?
А не практикувате ли зимни спортове бе хора, тая година има идеални усовия за ски, сноуборд, аз само да се освободя малко и се качвам в планината:)
 
Аз бих спортувал и нещо по-екстремно ама ме е шубе от високо, някой скачал ли е с бънджи?
А не практикувате ли зимни спортове бе хора, тая година има идеални усовия за ски, сноуборд, аз само да се освободя малко и се качвам в планината:)
Аз съм се мятал от моста Витиня като човал с картофи, да ти кажа не е кой знае какво.
 
През седмицата зимни спортове трудно, а са си цифромания. Чат пат карам ски, тоя сезон 4 пъти само
 
Това, да се смята, че който ходи във фитнес спортува е голяма простотия.
 
а са си цифромания
Много изтънчени станахте.
Знаеш ли какво е кормилачка? Колко струва и как се слиза от Копитото с нея? :D С шест човека на нея, например.
 
Шаха спорт, фитнеса не :) Културизма е спорт, фитнеса е любителския му вариант, така че си е баш спорт за любители.

Това, да се смята, че който ходи във фитнес спортува е голяма простотия.
 
Тук е темата, където всички форумни MMA-ци да се изфукат :) .... Стопи ли се снега и аз яхвам велосипеда, че ми домъчня за летен Боровец
 
Тук е темата, където всички форумни MMA-ци да се изфукат :) .... Стопи ли се снега и аз яхвам велосипеда, че ми домъчня за летен Боровец
Верно ли толкова закъсня с хейта човек, на всякя манджда се изакваше като черен пипер, одъртя човек.. Нищо не става от теб!
 
Шаха спорт, фитнеса не :) Културизма е спорт, фитнеса е любителския му вариант, така че си е баш спорт за любители.

Абе аз не приемам и културизма за спорт. За мен и културизма е безумие, простотия ... това, да набиваш химия и да дигаш тонове желязо, само за да правиш мускули и да обезобразиш тялото си... трябва да имаш малко мозък в главата, за да го правиш.
 
Тук е темата, където всички форумни MMA-ци да се изфукат :) .... Стопи ли се снега и аз яхвам велосипеда, че ми домъчня за летен Боровец
Абе и аз мисля нещо за велосипед. До работа няма да може да се ходи, освен някакви паркове. Още се чудя, за да не хваща пайжини някъде. :)
 
Това че ти мислиш така не го прави по-малко спорт. :) Има си световни, европейски, републикански, мистър олимпия... Спорт като всеки друг. То няма професионален спорт, дето после да не носиш последствията, изключая шаха, кърлинга и другите от този род.

Факт е че има едно кофти мнение за културистите, породено вероятно от страх, предразсъдъци и мутрите от едно време. Вярно е също, че от много спорт се затъпява, ама това не е предмет на текущата тема. Тука говорим за фитнес, най-лесния и достъпен начин да поддържаш някакъв физически тонус на цялото тЕло. При другите любителски спортове се дава приоритет на някоя от мускулните групи, при фитнеса не е така.

Абе аз не приемам и културизма за спорт. За мен и културизма е безумие, простотия ... това, да набиваш хормони, само за да правиш мускули и да обезобразиш тялото си... трябва да имаш малко мозък в главата, за да го правиш.
 
Определено не мисля, че фитнеса е просто блъскане с железа. Дали е спорт или не е за мен няма значение - важното е, че за отделен 1 час сутрин съм зареден цял ден, имам тонус, чувствам се добре и всичко си ми е ОК. :)
Не всички блъскат, за да станат "батки". :) Съвсем спокойно можеш да си направиш нормално телосложение без изродските мускули.
 
Определено не мисля, че фитнеса е просто блъскане с железа. Дали е спорт или не е за мен няма значение - важното е, че за отделен 1 час сутрин съм зареден цял ден, имам тонус, чувствам се добре и всичко си ми е ОК. :)
Не всички блъскат, за да станат "батки". :) Съвсем спокойно можеш да си направиш нормално телосложение без изродските мускули.
Да, за тяло, визия, и тонус. По малко боледуват тези, които спортуват също. Да не говорим колко е приятно да си има човек нещо да прави различно от работата и като цяло ежедневните ангажименти. Според мен фитнеса и много положителен елемент. Който иска и има време задължително да го прави. Ще се опитам пак да тръгна. ;)
 

Горе