Ходите ли на фитнес, спортувате ли?

Хайде маршрут Сф-Бг, ама да не си даваме зор, средно по 100-150км/ден с няколко преспивания колоездене. Още е рано, нека малко се позатопли.
 
Абе и аз мисля нещо за велосипед. До работа няма да може да се ходи, освен някакви паркове. Още се чудя, за да не хваща пайжини някъде. :)

:D имах предвид down hill това с ходенето до работа е леко безмислено - по-малко от километър между офиса и бърлогата
 
:D имах предвид down hill това с ходенето до работа е леко безмислено - по-малко от километър между офиса и бърлогата
Да, разбрах още в началото. Даунхил.....От МВР болница надолу към мола на Стамболийски. :)

Иначе ми се иска от мостовете надолу, със слушалки и яко Димо боргер....Хахаха. Шегувам се....Само за музиката. Но определено е добро. Мои познати са с по колела за 4-5к и яко мания е при тях. ;?
 
Ходя на фитнес с гаджето от време на време, обаче не съм много редовна - около 2 пъти седмично. Но от 10-тина дена не сме ходили. Той нещо си претовари кръста и аз се ослушвам да ходя сама...
Аз ходя, защото по цял ден седя на компютъра. По принцип съм слаба, ама чак хилава. Та във фитнеса мога хем да се раздвижвам, хем да работя за малко сила. Пък и друго си е лятото да ходиш на плажа с плочки по корема. Ех, пуста суета... :D
 
Аз си нямам идея от фитнес. Но съм решил да ходя, че съм много застоял само на компа и в офиса.

Та се чудя: къде си държите телефона и портфейла докато тренирате. Да, има сейф във фитнеса до офиса ми. Обаче се притеснявам да ги оставя там. Мисля дали да не стоят в офиса ми. Пари няма да ми трябват, а за телефона тъкмо да го разкарам за 1 час. Все пак как процедират по-запалените?
 
Ходя на фитнес с гаджето от време на време, обаче не съм много редовна - около 2 пъти седмично. Но от 10-тина дена не сме ходили. Той нещо си претовари кръста и аз се ослушвам да ходя сама...
Аз ходя, защото по цял ден седя на компютъра. По принцип съм слаба, ама чак хилава. Та във фитнеса мога хем да се раздвижвам, хем да работя за малко сила. Пък и друго си е лятото да ходиш на плажа с плочки по корема. Ех, пуста суета... :D
току що ангажира вниманието на 90% от хормоните на форума :D Сега ше те зачешат с friend request-и
 
току що ангажира вниманието на 90% от хормоните на форума :D Сега ше те зачешат с friend request-и
Тц, няма да ме стреснеш - лесно ще се справя. I lift, bro!:D

А портмонето го оставям в шкафчето (заключва се) във фитнеса. Телефонът е с мен в залата - има си рафтове, на които да го оставям и да ми е в полезрението.
 
Последно редактирано:
Футбол над 7 години тренирах, после малко бокс и ММА... Сега си тренирам само вкъщи дъмбели, лицеви, удари с гири и сега като се оправи времето ще тичам :)
 

Горе