Хора какво става със Суперхостинг?

Re: От: Хора какво става със Суперхостинг?

Аз винаги прощавам, но не в това е въпроса. Когато си некадърен и не знаеш какво да правиш, другите ти виновни! И независимо къде отидеш, пак ще имаш проблеми.

ХАХАХХАХАХА, добре де, пак да те питам. Мама Пена, дето е решила да снима гозбите на новороденото и да си ги качва в смотания уърдпрес, инсталиран през Фантастико, че да могат съседките да се възхищават, ЩО ДА ГО ЕБА ТРЯБВА ДА ИМА ТЕХНИЧЕСКИ УМЕНИЯ И КОМПЕТЕНЦИИ???

Е, оня ден им бях в офиса, едни огромни шарени брошурки, видиш ли колко лесно било в три стъпки да си направиш сайт. Е да, ама кур баце.

Странник, смешно се излагаш. Сори, имам добро мнение за теб, но в тая тема се излагаш.
 
От: Re: От: Хора какво става със Суперхостинг?

ХАХАХХАХАХА, добре де, пак да те питам. Мама Пена, дето е решила да снима гозбите на новороденото и да си ги качва в смотания уърдпрес, инсталиран през Фантастико, че да могат съседките да се възхищават, ЩО ДА ГО ЕБА ТРЯБВА ДА ИМА ТЕХНИЧЕСКИ УМЕНИЯ И КОМПЕТЕНЦИИ???

Е, оня ден им бях в офиса, едни огромни шарени брошурки, видиш ли колко лесно било в три стъпки да си направиш сайт. Е да, ама кур баце.

Странник, смешно се излагаш. Сори, имам добро мнение за теб, но в тая тема се излагаш.

Мен мама Пена не ме интересува, ама хич. Както и другите измислени уебмастъри. Аз гледам себе си и винаги говоря от моята гледна точка и още повече това, което го говоря, го правя и във всеки един момент мога да го направя.
 
От: От: Re: Хора какво става със Суперхостинг?

те тормозят хората ползващи wordpress с почти никакви посещения и никакви плъгини включени - кое точно не разбрахте с krumov? И как точно очаквате един потребител да тръгне да оправя кода на wordpress?

Значи тези хора не са за този хостинг или за този бизнес
 
От: Хора какво става със Суперхостинг?

Ако Мама Пена не ги разбира тея работи да наеме накой "Разбирач" и да му оптимизира сайта ;)
Аз не разбирам от гозби и си плащам ако ми се прияде. А ако реша сам да си сготвя няма да тръгна да виня фурната защото видиш ли то е изгоряло моята гозба.
 
От: Хора какво става със Суперхостинг?

Ако Мама Пена не ги разбира тея работи да наеме накой "Разбирач" и да му оптимизира сайта ;)
Аз не разбирам от гозби и си плащам ако ми се прияде. А ако реша сам да си сготвя няма да тръгна да виня фурната защото видиш ли то е изгоряло моята гозба.

Ти българин ли си ? :D Щото май женски, мъжки и среден род ги оправяш колкото циганите от махлата :D

П.С Ще искам едно хляб..
 
От: От: Хора какво става със Суперхостинг?

Ти българин ли си ? :D Щото май женски, мъжки и среден род ги оправяш колкото циганите от махлата :D

П.С Ще искам едно хляб..

???
Аре у лево
 
От: Хора какво става със Суперхостинг?

омг и аз взех да получавам от суперхостинг няма нито един пуснат сайт на най-високите планове сам и трите хостинга и те са пуснали нов още по висок и ме карат да мина..............

не мога да повярвам как си съсипват фирмата с тези шано изпълнения

сега ще предупредя всички приятели и по всички форуми ще ги предупредя ебаси тъпаците не мога да повярвам за какви измамници става въпрос
 
От: От: Хора какво става със Суперхостинг?

омг и аз взех да получавам от суперхостинг няма нито един пуснат сайт на най-високите планове сам и трите хостинга и те са пуснали нов още по висок и ме карат да мина..............

не мога да повярвам как си съсипват фирмата с тези шано изпълнения

сега ще предупредя всички приятели и по всички форуми ще ги предупредя ебаси тъпаците не мога да повярвам за какви измамници става въпрос

Нека да позная... имаш WordPress и във момента си жертва на xmlrpc атаката във глобален мащаб? Или brute force атака на wp-login?

После type-here-some-hosting-company са виновни... Да ама НЕ! Виновна е DDoS атаката. Просто я проспивате като гледате Аналитикс. Кой ще гледа във днешно време access.log файла?

За това писах преди година и нещо:
http://peter.nikolow.me/wordpress-xml-rpc-issues/

Решението е просто - защитете xmlrpc.php (и wp-login.php) със парола.
 

Горе