Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Най-добрите хостинг компании 2012


  • Общо гласове
    269
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Българския хостинг, бих казал е на доста добро ниво, браво за подкрепата !
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Най-много съм доволна от SuperHosting.bg. Ползвала съм и други хостинг компании, но тази най-много ми допада и гласувах за нея :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

SuperHosting +
Супер съпорт, супер цени, супер качество, супер лоялност, супер хостинг! :-]
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

За мен най-добрите топ 3 са.

1. SuperHosting + хубави промоции, - високи цени
2. Hostbulgaria - много малко начини за плащане, +добра цена за предлаганите услуги
3. ICN + хубави промоции, - високи цени
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Сега видях, че dom.bg не присъстват в списъка. Мисля, че имат своето място тук. Ползвам ги от доста години и съм много доволен.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Аз съм доволен много от ХостБългария - просто много са отзивчиви! Също така и за СуперХостинг мога добро да кажа!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Суперхостинг всички ги харесват... явно ще трябва да си купя акаунт там и да пробвам
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Гласувах за icn.bg доволна съм от тях. Ползвам ги вече 2 години
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

SuperHosting.bg. Нямам идея как им е съпорта, не ми се е налагало до сега да го ползвам! Дано не ми се налага и в бъдеще.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Host.bg наистина имат качествени услуги, но за толкова пари всеки може да предложи високо качество :)
Аз гласувах за Суперхостинг и като гледам резултатите май се превръщат в монополист на пазара.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

СуперХостинг ... много бързи и коректни. Цените са високи и нямат кой-знае какви промоции(като например хост.бг - 50% от цената за студенти - избива рибата :D), но за качество гласувам за СХ
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Ако говорим за Български хостинг то ICN и Суперхостинг, но незнам до кога ще ги търпя с тези процесорни времена, чуждите хостинги като BlueHost, GoDaddy и DreamHost отдавна нямат ограничение в процесорното време.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Дайте някакво инфо за BlueHost.com. Ако реша да си преместя 20 домейна от GoDaddy ще сгреша ли :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Нещо не ме учудват резултатите,
от Superhosting съм доволен
ICN - недоволен
Hostbulgaria - горе долу доволен
Godady - пълна боза
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2012

Няколко пъти ползвам услугите на HostBulgaria.com и съм много доволен. Съотношението цена/качество е перфектно (поне за мен) :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе