Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Най-добрите хостинг компании 2013


  • Общо гласове
    194
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Superhosting.bg - С тях съм от почти 7 години и съм много доволен.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

ICN - ползвам близо година и съм много доволна. RStefanov - ползвам отскоро, засега добро впечатление. Скоро ще ползвам и суперхостинг, пък да видим що дали ще оправдае всичките хвалебствения. :D

И smshosting ползвам, досега не съм имала проблеми с тях.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Наистина, що smshosting не присъстват в класацията?
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

ама ти сериозно ли ?

Да, що? Не ги знам какви са, но лично аз за момента нямам проблем. Но знам един познат, който има... :D

П.П.: Знае ли човек, може да се заоплаквам след някой друг месец, но засега всичко е ок.

Що какъв е проблема?
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Като гледам и моя го няма Site5. Досега съм супер доволна от тях.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

За сега Superhosting.bg вършат добра работа. Разбира се страдат от всички болки на CPanel, но има решения. В сравнение с host.bg отговарят доста по-бавно, но пък почти винаги изчерпателно и окончателно, без да задават тъпи въпроси ("ама тази програма mail server настроихте ли я според указанията на страницата ни?").
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Аз от тия изброените само Delta.bg ползвам и съм си доволен от VPS-а който имам при тях, но вероятно съм и малко предубеден, защото ми е без пари :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Пиша за втори път в темата, но искам да изкажа големи благодарности на Superhosting.BG, които са невероятни професионалисти. Имам 3 домейна и хостиг към тях и винаги са били супер отзивчиви и помагат винаги. Днес имах проблем с една инсталация, която не им влиза в работата, но се обърнах към тях и хората ми я настроиха почти на момента, без да задават въпроси, без да се бавят. Препоръчвам ги на всеки, който се колебае, няма да съжалявате. Дори ценово да има по-евтини от тях, не забравяйте, че съпорта и ъптайма им винаги е на ниво.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

HоstGator имат промоция в момента - click here за повече инфо.

Добри са, спор няма!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

За България - Superhosting - определено са най-добрите в момента, няма коя друга фирма да ги настигне!
За Чужбина - Hostgator - много добре времена за отваряне на страниците, много са стабилни!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Гласувах за общо 4 хостинг компании за които имам виждане и смятам, че са сред фаворитите ми.

Delta.bg, Jump.bg, HostBulgaria.com и SuperHosting.bg
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

SuperHosting винаги са предлагали най-добрите хостинг и домейн условия в България, а пък възможността за домейн на кирилица е направо върха.
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

За мен лично съм доволен от услугите на hostbulgaria.com, icn, superhosting.bg. Създавал съм Джумла и Wordpress сайтове там.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Jump.BG! Много съм доволен от тях!
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Някой ползва ли хостинг от namecheap и доволен ли е от тях ?
Аз ползвах и съм много доволен. Един приятел също ги пробваше и преди да му вземат домейните от компанията го предупредиха да ги измести другаде, преди да са ги натиснали и тях от Еном. Железни са. Това не го вярвах, докато не ми го показа. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе